Skupina policajtov sa rozhodne pomstiť smrť svojho kolegu. Banda zločincov, ktorá ho má na svedomí, sa ukrýva vo výškovej budove na predmestí Paríža. Tam sa po zuby ozbrojení policajti vydajú. Trestná výprava sa nepodarí, no všetkých  začnú ohrozovať zombíkovia, ktorí sa znenazdajky odkiaľsi vyroja. Ak chcú policajti, aj ich protivníci prežiť, musia spojiť svoje sily. (TV JOJ)

Morholt

Paráda. Takhle nějak má vypadat akční zombie nátěr. Parta drsných francouzských policajtů musí spojit s podobně drsnou skupinou gangsterů a dostat se z vybydleného baráku plného sprintujících mrtvol. Mělo to vlastně všechno, co od podobné žánrovky chci, takže zběsilé tempo a dostatečně kvalitní gore. Plus tu byla navíc i jistá dávka vtipu, o kterou se staral veterán z Indočíny a mě osobně se líbila policistka, která byla nějakým zvráceným způsobem sexy. No a v originále potěšilo i těch pár českých slovíček, ačkoliv jsem si zprvu myslel, že mám nějakou verzi, kde mi blbne zvuková stopa. Tady se Francouzům sluší zatleskat. 85% ()

bouncer

Co k tomuto napsat - standard s hromadu klišé v rámci zombie survival hororu, pokud se vám to tak líbí, tak si film užijete. Jinak je to docela nuda s pár přešlapy a vlastně nulovým příběhem... ()

Terva

Miluju hlášky při těchto zombie příbězích, leč tada je to spíš trapné. Podprůměrný příběh z mizerným scénářem. ()

Ouwen

Na praxi mi kluci říkali, jaká je to bomba. A není. Cením zajímavé pojetí samotných zombíků, mnoho krve a zajímavý příběh, to je však asi vše. Zbytek hrůza, utíká to jako voda, ale mne to nebavilo, postavy jsou o ničem a ve finále je to prostě stokrát viděné. 2/10 ()

corpsy

Aj keď pri zombie akčňákoch nejde v prvom rade o príbeh, v tomto prípade to predsa len mohlo byť napísané lepšie. Ak si odmyslíme takmer nulový obsah ide po technickej stránke o nadpriemernú zombiárňu s náležitou atmosférou. ()

Astaroth12

Policajná jednotka, ktorá pozostáva z policajtov a jednej ženy, chcú vtrhnúť do bytu gangu, aby odplatili smrť svojho kolegu, len sa to posralo a ten gang ich zajal a jedného aj zabil, len to bola predohra k očakávaným zombie. Nech si myslí, kto chce čo chce, ale toto je jeden kurevsky nadupaný film plný akcie s hemžiacimi sa zombie. Tu nečakajte, že zombie imitujú tučniakov alebo ho môžete, len tak premôcť holými rukami, tu je znázornená zombie ako špinavo až kurevsky krvilačná beštia s prvkami upíra. Je rýchla a aj silná, ale hlavne hladná. Mám rád zombie filmy a zombie filmom som dal aj slabé hodnotenia aj keď sa pohybovali v červených číslach a zas naopak slabým hodnoteným filmom som nasúkal aj najvyššie hodnotenia a bavia ma viac akčné zombie filmy, tak to je, ako aj tento. A aj postavy ma bavili ,boli čisto chrapúnske svine, ale mali drsné hlášky. Je pravda, že ten totálne nepríjemný zvuk, čo vydávali zombie má dosť rozčuľoval. Pár vyšinutých gangstrov, zmätený policajti a jeden starký z krompáčom, a k tomu rozhádzané dialógy viac menej o ničom, aj to je v tomto filme. Ja vám poviem, čo je to Hardcore. Má to veľa chýb, hlavne dialógy, ale aj postavy sa chovali debilne. Ale spokojnosť na mojej strane je. Masky boli obyčajné ale realistické. Gore tak toho bolo veľa a tu som spokojný. Tento film má od dokonalosti ďaleko, ale hlavne, že som sa bavil. ()

ledzepfan

Koukat se jak do supersilného zombíka sřílí půl minuty čtyři týpci a zombík se jen vesele třepe a sejme dva z nich,protože nikoho nenapadne střílet jinam než do hrudníku=to je nuda.......Spousta hloupé akce,prázdné pokusy o moralizování,nesmyslné chování postav,nechtěně směšná drsnost=Velmi jednoduchá zábava,dobrá asi jen těsně po osihodinovce někde v továrně u pásu ()

Kryton

Další z řady zombie filmů, který místo toho, aby si vzal vše dobré ze žánru a stavěl na tom atmosféru, se vrhá jakousi alternativní cestou. Proto se stane, že je vám vlastně hrdinů líto, že neumřou hned. Nebýt veterána s kulometem je celý film nudným a špatným. ()

Vyrida

Krásná vizuální záležitost, která se nemaže nějakou cenzůrou a pro ostřejší slovník nechodí příliš daleko. Trochu mě možná mrzí, že se celý děj odehrává pouze na jednom místě a nebylo využito potenciálu venkovních lokací, které mají ve Francii určitě své kouzlo. Scenář je strašně nepředvidatelný, protože už od záčatku je nastaveno takové tempo zabíjení, že se mi špatně odhadovalo, kdo by to nakonec mohl přežít. Zombíci jsou po vizuální strance prakticky bez nějaké větší chybičky perfektní a souboje s nimi jen ukazují, jaký potenciál tento druh nepřítele skrývá. Opravdu z nich šel strach a mráz po zádech, což o jiných mu podobných filmech určitě napsat nemůžu. Štvalo mě však neústale hadrkování přeživších mezi sebou, které bylo opravdu otravné a jen oddalovalo čas do další akce. Scéna v garážích byla líbivá a vyvrcholení v závěru mi ani nevadilo. La Horde proto můžu s klídným srdcem doporučit všem fandům toho to žánrů, pač za zhlednutí určitě stojí. ()

Murrro

Horda? Morda! Dejovo plytká ako všadeprítomné mláky krvi, ale za nabúšené tempo, choreografie súbojov a nekonvenčnú oslavu tradičných hodnôt (rodiny) si **** zaslúži. ()

Dexter1

Francúzska nová krvavá vlna sa rozhodla do svojho portfólia pridať aj nejakú tu silno krvavú zombiečinu. Čo sa však tvári ako nepretržitý adrenalín, je v skutočnosti zamaskovaný drsný akčný záver, ku ktorému sa šlape miestami v nudnom tempe. Silní a bežiaci zombieci si to tu rozdávajú s drsnými policajtami a drsnejšími gangsterami v chátrajúcom činžiaku vymaľovaného vkusnými krvavými škvrnami. Ja som osobne rád za takýto vkusný filmík, ktorý nedehonestuje zombiekov ako je to v poslednej dobe zvykom, no napriek tomu tento subžáner ani nikam neposúva. Neva hlavne, že je Hardcore :D. ()

Dubro

Žabožrúti to vedia aj lepšie, hlavne keď sa nenavážajú do zombíkov. V príbalovom letáku som čítal čosi o atmosfére, no v mojom sete nebola, hlavné postavy sa tvária drsne, dokonca aj policajtka je „drsný chlapík“ (v Hriňovej tomu hovoria že „tough guy”) a sympatickým je jedine veterán, čo sa s tým nesere a dokáže odrovnať schodisko aj po štvrté podlažie. Strihači sa môžu pochváliť dvoma či troma bojovými scénkami, ináč stoja za milú kedveš. Vkladal som do filmu veľké nádeje a nakoniec mi len uvoľnil zastavené vetry. (Toho génia, čo to nazval Zombie Apokalypsa, by mohol niekto prevetrať mačetou.)60% ()

fmash

Překvapivě docela nálož, scénář si sice neláme hlavu s vysvětlováním původu vzniku nákazy (že by záření z Venuše? :)) a počáteční akce lehce neschopných policajtů nedává divákovi moc nadějí, ale postupně se na malém prostoru (z hlediska lokace i děje) rozvine struhující akce. Podle některých postav se sice v předměstském paneláku situace oproti normálnímu soužití s místními gaunery příchodem zombií zase tolik nezhoršila, ale berme to jako sociálně kritickou nadsázku. Až na nepříliš časté technické nedostatky patří rvačky, přestřelky a hlavně řešení vztahů mezi přeživšími k tomu nejlepšímu, co jsem v žánru viděl. Napínavé, akční, brutální a jsem v pokušení vysolit žánrovou pětihvězdu. Na závěr vzkaz autorům místních kopírákových komentářů, stěžujících si na mávání pistolemi a sprosté nadávky: buďto si a) film pusťe celý, nebo b), což doporučuji, pokud vám tolik vadí nadávky, vyhněte se filmům o masakrování lidí. ()

kaposlav

Na Béčkovy film je to dobre a naviac som sa aj pár krát celkom zasmial, ale musim dodať, že je tam zopár nezmyslov, ktoré postrádaju logiku. Avšak pre toho kto ma rád hororove komédie a nieje náročny možem len odporúčiť ()

Wiikii

Na Béčkový film je to dobrá práce. Co má dobrou akci, slušný příběh, ucházející herce a .. a to je tak všechno. Ale dá se na to bezproblémově dívat. A klidně bych to bral i jako plnohodnotně placený snímeček, s pořádnými herci a pořádným scénářem. .... HODNOCENÍ: 55% (3*) ()

bourec

Tak předpoklad,že by to mohl být zase parádní zombie film ,se nenaplnil.Rozeřvaný černý huby,afektovaný herecký výkony,absence napětí,protože zombíky hned vidíme,a žádný vysvělení,proč tam sou.Kladem je naprosto krvavá řezničina,ale to samo o sobě dobrej film nedělá.Zklamání.40%. ()

Flaxik

Tlupa protivných kreténů plánuje, jak co nejlíp přijít o ty svoje hnusný kejháky, což se jim postupem času celkem daří. Nevím, komu jsem přál víc, aby co nejdřív chcípnul. Tenhle casting musel stát za to, nevím co bylo hlavním kritériem, ale nebyl to ani vzhled ani schopnost hrát. Jediná slušná scéna byl indočínskej dědek kostící zombíky v chodbě v arnoldově stylu. Asi zatím nejslabší zombie film, co jsem viděl. ()

Dannysek4U

Trochu old school, trochu komiksova moderna, do toho jadrna cestina, cestna smrt s macetou v ruce... uprimny pritroubly becko, za par penez docela muzika. ()