Laurie Strodeová (Scout Taylor-Comptonová) zastrelila sériového vraha Michaela Myersa (Tyler Mane), pričom sama utrpela ťažké zranenia. Po roku od tragických udalostí býva u šerifa Bracketta (Brad Dourif) s jeho dcérou Annie (Danielle Harrisová) a prenasledujú ju desivé sny. Netuší, že Myers, ktorého telo v osudnú noc zmizlo, ožil, a pri potulkách mestom pokračuje vo svojom krvavom diele. Blíži sa Halloween a do svojho rodného Haddonfieldu v Illinois vkročí brutálny vrah s obhorenou maskou a dlhým nožom. Nezastaví sa pred ničím, veď musí dokončiť neuzavreté rodinné záležitosti súvisiace s jeho pochmúrnou minulosťou. Od tých čias síce vyrástli v meste noví a odvážni hrdinovia, ale podarí sa im dnes prežiť dosť dlho na to, aby zastavili neživého a nezastaviteľného démona? (TV JOJ)

ES13

Musim teda říct, že u málo hororů sem se bála ještě měsíc po jeho shlédnutí jako u tohohle. Opravdu MM je ztělesněním mých nočních můr. Rozhodně bych takovýhleho týpka nechtěla nasra*. ()

Dexies

A toto je co? Film? Slátanina? duchařský film? ... herci nesympatičtí, příběh velmi divný a celková logika film se někam vytratila ... oproti prvnímu dílu propadák, který nestojí za to aby si ho člověk pustil vícekrát ... ()

baronGrga

Halloween 2 (2009) je takovou malou zdravicí Ricku Rosenthalovi, velkým mrknutím Roba Zombieho směrem k ortodoxním fanouškům původních "háček" a jablkem sváru napříč celým hororovým diváctvem. Konzervativní halloweenáři mohou Zombiemu spílat, že z Laurie udělal uječenou megeru, z Loomise vypočítavého mamonáře a z Michaela emočně labilního psance, váguse a vometáka v jedné osobě. Sněhové vločky a jednorožci zas namíchnou kohokoli, kdo se při sledování hororu nepotřebuje dojímat. Lehké fantastično nepotěší exploitační fandy, exploitační maso nepotěší zastánce nesplatterového hororu. Odpůrci Zombieho stylu jako takového se všemi jeho zpomalenými záběry, vulgarismy, buranstvím, oblíbenými herci a podivným smyslem pro humor přijdou během jeho Halloweenu o několik vlasů. A všem těm, kteří čekali horor o Michaelu Myersovi, zůstane ještě pár chvil po závěrečných titulcích zdvižené obočí a několik významných otazníků levitujících nad hlavou. Osobně v tomto Halloweenu nevidím dobrý horor, natož dobrý horor o Michaelu Myersovi. 30% A mé pořadí: H1, H20, H2, H6, H1(2007), H5, H4, H2(2009), H8. ()

evelouch

Hm. Nevím no. První díl byl super slasher,kterej bych si klidne pustila i 5x za sebou. Tohle? Přemíra surovosti, děj a herci sice vpořádku.....ale, nelíbily se mi tam ty záblesky Michaelovy matky, to bylo nehorázně otravné a bezdůvodné, stejne tak i konec, kdy se naše milá Laurie zblázní ......doufejme, že 3. díl bude lepší..... ()

Rathe

První díl, u kterého jsem pocítil špetku lítosti a to za Annie.... nedokážu uvěřit, že ji opravdu nechali zemřít... A Scout Taylor-Compton hraje skvělého pošuka. Jenom se mi nelíbí, že Michael Meyers už není ten kliďas co býval. Ale teď je brutální, agresivní a běhá... jeho klid mi hladil balzám na duši v předchozích dílech. Teď je z něho typická příšera, kterých je ve filmech spoustu. A rozhodně skvělé zakončení, ale nevěřím, že je konec. Jo a Dr. Loomis je zde pěkně arogantní a nafoukaný trouba, který je rozhodně něco jiného než v 1. sérii a jsem rád, že ho tady Michael Zabil. ()

Duffman 97 odpad!

Pane bože.Co se to stalo ? Oproti remaku je tenhle sequel/reboot naprostou tragédií. Film nemá absolutně žádnou strukturu a vše působí jakoby si tvůrci před natáčením šlehly H. ()

Pavlis.xxx

Jedničku jsem ještě překousl, ale tohle byl krok úplně vedle. Hlavně,že si Zombie opět obsadil starou do filmu. Jeho oba díly beru jako ty nejhorší verze co vznikly. ()

tXtX

Najsurovejší a najunikátnejší Halloween široko/ďaleko. Zároveň tiež najviac nepochopený. Ale nevadí.. o 20 rokov to aj tak budú všetci velebiť ako dnes iné stariny, ktoré v dobe vzniku buď rozdupala kritika alebo diváci.. Mňe sa film páči. Veľmi. Cením že Zombie nešiel tou obyčajnou a monotónnou cestou klasického pokračovania, ktoré všetci tak strašne chceli (a keby im ho take naservíroval, aj tak by neboli spokojní). H2 je atmosferický, drsný a smutný zároveň. Toto je jediná časť zo všetkých desiatich, ktorá s človekom emočne pohne. Jediná časť, v ktorej nehrá Carpenterov hudobný motív, a jediná časť, v ktorej divák nefandí Myersovi.. 80% btw, Brad Dourif je tu vážne skvelý. ()

tidkiuni

Určitě to není špatný film, na který by se nedalo dívat. Děj i smysl film má a nemusí se za to stydět. Bohužel samotné zpracování a strach při zhlédnutí je na průměrné úrovni. Znám lepší, znám i daleko horší. Nejvíce mě irituje ta provádějící paní-duch. Docela to kazí. Jinak má film docela pořád náboj, pořád se" něco děje". ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Hej, co tu děláš? Neslyšels? Vypadní hajzle zas*anej!" Mlčenlivý Michael Myers kráčí za svým cílem, brutálním způsobem zabíjí téměř každého, na koho narazí a nevynechá jedinou příležitost, jak nás diváky přesvědčit o zvrácenosti své duše. Na to se kouká celkově hezky. Film však předělal charakter doktora Loomise, z celkem sympatického chlapíka se stala nefalšovaná svině, toužící na Michaelově příběhu vydělat co nejvíc peněz, bez ohledu na následky. On si ukradl celou jednu dějovou linii, která působí naprosto zbytečně a téměř nesouvisí s hlavním příběhem. Fanoušky původní série určitě nepotěší, co s Loomisem provedli. Jinak celkově se jedná o celkem kvalitní slasher. - 60%. ()

23ch

Za mě nejslabší ze všech dílů. Chvilkama jsem měl pocit, že se spíš dívám na Noční můru v Elm Street. Až jsem nevěděl jestli se to hlavní hrdince zdá nebo ne. Žádné napětí a celkem suchařina. Jedna hvězda za nostalgii ()

Wiceman

Určitě horší, než byl první Remake díl. Tady se Rob zdá se, nechává dosti unést a předkládá nám svůj heroinovej trip. Popravdě ... teď se mi ten jeho styl ale vůbec nelíbí. Je vidět, že tak trochu vaří z vody ( i když první část filmu se dosti podobá druhému původnímu filmu - tedy ve zkratce). Po probuzení Laurie se to celý vleče, jako by to bylo cosi jako že něco, co se nevešlo do dokumentární verze na BluRay k prvnímu dílu :D No nic ... Michael je tu poustevník, Laurie radši padla do rukou šerifa a Dr. Loomis je tu ještě větší sajrajt, než byl v prvním díle. Upřímně jsem mu přál každý zaseknutí na konci. Fakt si to zasloužil sráč jeden britskej. Nicméně na funkční počin je to sakra málo a člověk by čekal poněkud více akce, jako tomu bylo v prvním díle. Nu škoda ... od prvního dílu měl Rob v ruce poněkud větší kládu, než dokázal zvládnout. A to halucinování s mrtvou mámou a bílým koněm.... neeee, to do tohohle nejde, sorry .... horší 3* ()

Nikol45

Co na to napsat..... Nějak jsem se v tom nevyznala. Byla jsem z tohoto dílu zmatená. Sestru Michaela Myerse bych jejím chováním asi zapíchla sama. Prostě hrůza a děs. Přesto dám 2* za hudbu která byla strašidelnější než celý film a za Malcoma McDowella kterého mám moc ráda ()

K1K0

Slabý pokus o dobry horor. Pribeh pokračuje Majky žije a je na slobode, postupne zabíja všetko čo mu stojí v ceste. Je to slabé veľa krvavých scén nevyvážy odflaknutu réžiu, obraz tak dosekany že som sa v tom skoro stratil. Jedna pozitívna vec že to nadväzuje na predošlú časť a pôvodný pribeh Michaela Mayersa z jeho detstva. ()

Rob Zombie a mimozemský sliz

Rob Zombie a mimozemský sliz

31.08.2009

Jeho Halloweenu 2 se sice o víkendu nedařilo podle očekávání (hororoví fanoušci dali přednost Nezvratnému osudu 4 ve 3-D), ale 17 milionů je solidní start a film se nakonec určitě zaplatí. A tak si… (viac)