Laurie Strodeová (Scout Taylor-Comptonová) zastrelila sériového vraha Michaela Myersa (Tyler Mane), pričom sama utrpela ťažké zranenia. Po roku od tragických udalostí býva u šerifa Bracketta (Brad Dourif) s jeho dcérou Annie (Danielle Harrisová) a prenasledujú ju desivé sny. Netuší, že Myers, ktorého telo v osudnú noc zmizlo, ožil, a pri potulkách mestom pokračuje vo svojom krvavom diele. Blíži sa Halloween a do svojho rodného Haddonfieldu v Illinois vkročí brutálny vrah s obhorenou maskou a dlhým nožom. Nezastaví sa pred ničím, veď musí dokončiť neuzavreté rodinné záležitosti súvisiace s jeho pochmúrnou minulosťou. Od tých čias síce vyrástli v meste noví a odvážni hrdinovia, ale podarí sa im dnes prežiť dosť dlho na to, aby zastavili neživého a nezastaviteľného démona? (TV JOJ)

matous20063

Nudný psycho masakr kozatých středoškolaček. Michal Majrs zabíjí všechno, co mu přijde pod nůž což je neskutečně nudné a nechápu koho to může bavit. Prakticky každá vedlejší postava umře. Ještě k tomu zbytečné psycho sekvence ze který se vám chce zvracet. 30% ()

Jansuper odpad!

Pane bože to byla zase ale praštěná píčovina, byl rob zombie vůbec v pohodě, dit si snad úplně spletl režisérské křeslo, nebyl scénář k nějakýmu úplně jinému filmu???  Dit tohleto skoro ani nebylo o mychaelovi ten se tu jen občas objevil a občas někoho zabil, bylo to spíš o duchu mychaelovi mámy a Laurie, doktor Samuel loomis tu byl fakt otřesná naprosto zbytečná postava co jen řešila nějaká osobní hovna, a máme tu nějaký otřesný karneval, lezlo mě na nervy to jak tam furt byly ty noční můry té Laurie, a ty furt ty scény kde je tam jako duch mychalova matka a mychael jako dítě, ta kamera to bylo něco opravdu hrozného z té kamery mi bylo na blití, Robuv remake 2007 doslova miluju ale tohle je prostě opravdu něco strašnýho, v remaku 2007 byly tak pěkně natočená ta zabití ale tady byly na kameře úplně blbé ta zabití, neříkám všechny nějakých pár killu bylo dobře natočených ale spoustu opravdu špatně a lezly mi na nervy někdy ty zvuky a ten křik a to nemluvím o tom jak mě leze na nervy mychaeluv vzhled, mychael má kapucu a na hlavě už vlastně jenom kus takové polorozpadlé gumy ()

draxxi

Mike uz tu ve sve nesmrtelnosti radil nekolikrat. Nekdy v lepsich a nekdy ve slabsich dilech. A tento petri bohuzel mezi ty nejslabsi... 22/11/2022 54% ()

Nataniel73 odpad!

Príšerná kamera, príšerný strih, príšerný scenár a ešte horší dabing. Ešte v prvej polovici filmu sa zdalo, že aspoň tú jednu čestnú hviezdičku filmu udelím, ale v tej druhej už si to Halloween 2 definitívne namieril do odpadu. Škoda, že tú uvrešťanú hysterickú babu nezabil hneď na začiatku a namiesto nej dostali prednosť iné nechutné postavy. Ako hororový fanúšik nemôžem tolerovať nulovú atmosféru, takmer žiadne napätie a absenciu elementárnej súdnosti. Pretože toto nie je kvalitou ani béčkový horor, ale naprostý shit, ktorý si nezaslúži ani jedno pozretie do konca. 10% ()

Pattrick

Todle už šlo hodně mimo, Zombie si z toho začíná dělat vlastní sérii a ta se mi nelíbí.. Promiň, ale nechat potolovat nějakého bezďáka v jedné ruce masku a ve druhé nůž je fakt úlet :-/ Alespoň vraždy stály za to ()

IKOLA

Umelecký pád Roba Zombieho. Oveľa radšej sa ale pozriem na sklamanie tohto typu ( prameniace zo snahy o nový a autorský pohľad) ako na sklamanie typu nového Piatka 13( prameniace z faktu, že Nispel je looser a okrem toho, že nedokáže byť originálny , nedokáže ani navodiť aspoň priemernú atmosféru). ()

erikbencik

Katastroofa. Michael Myers mi pripadal jak viking a tá biela pani čo sa tam furt špacírovala, to bolo jak z rozprávky Pehavý Max a strašidlá. Ani neviem prečo som dal tú jednu hviezdičku. Aha, už viem. Lebo ešte aj tak mi bol Michael Myers sympatickejší ako tá jeho sestra. Tú mal odkráglovať radšej už niekedy v jednetke najlepšie. :) ()

kimiczech odpad!

Jatka nechutnost nad nechutnost Zombie to evidentně nemá v hlavě v pořádku.Nazývat ho mistrem horroru je urážka veličin jako je třeba Wes Craven. ()

pupidup

Měla jsem dojem, že krvákům typu texaský masakr je už dávno odzvoněno...a ono ne. Tyhle krvavé prasečinky mě nijak netáhnout, je to však otázka vkusu a zamyšlení se nad tím, kam lidstvo došlo a kam chce jít. Tak nějak se ale nemohu ubránit dojmu, že hlavní hrdinka, i když prořvala skoro celý film jako tygr, nezahrála tu svou roli tak docela špatně...za její výkon dávám ty tři hvězdy...jinak se bude jen honit, kuchat a stříkat potoky krve...:o( Kde jsou časy mrazivého napětí? Nahrazujeme ho těmi potoky krve. Zlatá Lee Curtis.... ()

Gorefa

Jednička mě nadchla, pokračování je o poznání slabší... Ale nuda se nekoná, dívat se na to dá. U prvního dílu se mi hodně líbila ta rozpolcenost filmu - 2 rozdílné půlky. Pokračování je v tomhle ohledu příliš přímočaré... ()

EL5530

Mě se to líbilo hodně. Zkouknul jsem to třikrát za sebou a bomba. Bude to asi tím, že Carpenterův Halloween mi nějak neleze. Je to brutální a tak to mám rád. I když je fakt, že tu masku si sundávat nemusel a kvůli trapné matce v bílých šatech hvězda dolů. ()

John88

fuu kde začat...velmy slaby odvar jednotka bola určite lepsia..a chcel by som sa spitat zombieho ci ma mayers teleport alebo čo lebo v snimkoch mal velky bordel v jednej sekunde bol na haloweenskej party a v druhej zabijal policajta na druhom konci mesta .skoda že to takto pokazil! ()

milatko81

podla mna fajn, nechapem dost dobre ludi co tvrdia ze sa im jednotka pacila a dvojku hodnotia ako nieco bez pribehu a podobnymi srackami ale ved sa ludia uz konecne zamyslite! vy ste cakali od takehoto filmu dej?! je mi vas luto v takom pripade lebo ja som cakal brutalitu a relax pri horore a to som dostal ... ()

LentilleLily

Smutný, koukala jsem se na celej film jenom kvůli tomu, abych nepochopila konec. Fakt bezvýznamná vyvražďovačka, kdy Mike Myers "zaútočí" ve chvíli kdy to přesně NEJVÍC čekáte! Grrr, Zombie mě na*ral a to dost! Timhle filmem to TOTÁLNĚ zabil.. dělá tak dokonalé (oproti tomuhle JE dokonalá) jedničce velkou ostudu -.- ()

oliamiri

O proti prvnímu dílu je to mnohem větší brutus. Krev cáká v hektolitrech na plátno a je to fakt nechutný, ale jinak je to děsná kravina, někdo furt někam zdrhá a děsně u toho ječí a to je asi tak všechno. Je tam snad i pokus o nějakou duchařinu ale to je vesměs trapný. Postava dr. Loomise je úplně zbytečná a nemá co předvést, i když to asi nikdo. Opět slušná hudba jako u jedničky. Ale dvě hvězdičky jsou spíš proto že sem trochu fanoušek žánru. ()

namo3nik

Jak nejbrutálněji jde udělat ve filmu brutalita?Tak o tom je tento film.Krvavá lázen v detailu.Rozhodně lepší než jednička.Ale jen pro ty co se rádi dívají na horror.Nejbrutálnější horror posledních 20 let. ()

Rob Zombie a mimozemský sliz

Rob Zombie a mimozemský sliz

31.08.2009

Jeho Halloweenu 2 se sice o víkendu nedařilo podle očekávání (hororoví fanoušci dali přednost Nezvratnému osudu 4 ve 3-D), ale 17 milionů je solidní start a film se nakonec určitě zaplatí. A tak si… (viac)