Lovecká sezóna právě začíná... V létě 1974 vyráží čtyři přátelé na víkendový výlet tábořit v lese. Během cesty jsou ale přepadeni a omráčeni. Když se proberou z bezvědomí, slyší zvuk lovecké trubky. O tom, že se kořistí stali právě oni, není pochyb. A lov? ... Začíná. (oficiálny text distribútora)

SunWuKung

Film ktory nieje nicim originalny, postrada akekolvek napatie. V niektorych momentoch reziser uz uz vytvaral dobru atmosferu a vzapati ako lusknutim prsta to zase cele upadlo do podpriemeru. A scena ked sa hlavna hrdinka behom par sekund nauci strielat z luku ( zhotoveneho z kusu dreva ) mi doslova vyrazila dych. ()

Knor

Pecka!!! S tímhle filmem se tvůrci nesrali a to se mi líbí. Nečekejte nic víc než jen hon na lidi. Je to uděláno prostě nejjednodušeji co to vůbec jde, ale velice dobře to funguje. Několik povahově dosti rozdílných lidí se dostane do průseru z místními burany, kteří se baví lovením lidí a nesnáší městskou mládež. No a dál už jen múžete typovat kdo zařve další a kdo další a tak dále. Doporučuji všem fandům velmi krvavých lovů. ()

lusa

Nepekní, (vyslovene škaredí) k tomu aj nesympatickí herci, komplet všetci, nielen záporáci, bez deja, neoriginálne, miestami sa síce blysol dobrý nápad, ale skrátka pre mňa NUDA. 2* ()

snakepit

Na môj vkus málo brutálne, lacné a príliš amatérske. Nekvalitný scenár podtrhnutý vyfetovanými hereckými výkonmi a katastrofálnymi zvukovými efektmi (striekanie krvi, kĺzanie čepele po tvári...) nedokáže udržať pocit strachu ani 10 minút. Banda debilných poľovníkov snažiacich sa o hru na mačku a myš aj napriek krátkej stopáži po chvíli začne nudiť a absolútna absencia lakačiek ma raz a navždy presvedčila o tom, že najlepšie (ako aj najhoršie) horory sa točia za veľkou mlákou. Ak si budem chcieť najbližšie pozrieť nejakú vyvražďovačku z prostredia hôr, určite zvolím radšej Wrong Turn (1/2). Slabšie 2* ()

Cortesz

Norská variace nebo spíše kopie mnoha lepších hororů, která je jen kopíruje a nepřináší nic nového. Za zmínku snad jen stojí pár hjojně krvavých scén, ale tímto končí. ()

Pochtli

Šíbnutí zálesáci kdoví proč honí po lese klasickou hororovou mládež. (neviděli=dál nečíst) Po likvidaci druhého "lovce" jsem už řval smíchy nad pohádkou, kterak něžná blondýnka odrovná tři ozbrojené chlapy a ještě je tak blbá, že sedne do auta známé "lovců", ta paměť:oD ()

Daxus

Haha, tohle je opravdu retro se vším všudy. Dokonce i s pěkně blbejma výkonama "herců". Teda obětí, páč lovci byli opravdu kulantní, minimálně nedoškolený jezedáci s ksichty jak prdel. A to je taky jediný důvod, proč ten film nedostal odpad, neb nesympatický zlo je přec základním kamenem žánru. 10% ()

MaxForValue

Veľmi slušne podarený nórsky horor, s dobrou desivou atmosférou, kvalitnými postavami a neprevyšujúcou formou zobrazenej brutality. Nenápadný, ale o to podarenejší snímok. ()

XXXXXXXX

Norský pokus o Pach krve. Ovšem tak kde pach vyniká, rovdyr propadá na celé čáře. Partička omladiny ve složení kokot, modelka, děcko v těle dospělého, a brunetka která ráda dělá ramena, si takhle vyjede na výlet po krajině, a co čert nechtěl, u místního motorestu nabídnou odvoz brunetce v nouzi. Prej jí odtáhli auto, tak určitě.... Netrvá dlouho, a vidlácký hon na cizince započne. Hlavní hrdinka, se postupem času vypracuje na docela slušnou vigilante borku a pro usmrcení vidláků neváhá použít dokonce trojici různých zbraní. Tu se jednomu válí u opasku nezajištěný nůž, druhý nechá pro jistotu cca 1mm od její ruky nabitou dvouhlavňovou brokovnici, třetí do země před konfliktem na dosah ruky preventivně zapíchne nůž, no a nesmí chybět ani volně se povalují luk s šípem jako bonus. Na závěr si stopne hostinskou z motorestu a odjíždí neznámo kam. Připomeňte mi, abych se zase začal řídit zdejším hodnocením, a pro příště nestahoval ty 50 a méně % odpady... ()

Brano

Tej parte blbečkov som aj prial aby im niekto zakrútil krkom. A takisto aj scenáristovi, pretože tie postavy boli tak stupídne, že to až bolí. Ten vychrtlík provokujúci plnú reštauráciu chlapov, alebo tie dialógy ma tiež dostali. Vraví chlap jednej inteligentnej žene, ktorá vyhodí kľúče od ich auta do lesa. "Pomôžeme Rogerovi nájsť kľúče, nech môžeme odtiaľto odísť. Ona, Nie len nech si ich nájde sám. Čo snáď nevidíš, že mám iné starosti?" Celkovo ničím originálne, všetko odpozerané z amerických hororov. Akurát hlúposťou postáv to vynikalo. ()

Pitryx

Jednoduché, přímočaré, bez kecání. Bohužel ani jedna sympatická osoba, chyby jak v ději, tak v kameře. Přesto místo nulového hodnocení dávám dvacet za to alespoň málo gore a přímý děj. ()

Mamlas odpad!

Vytřepaný, rozmazaný amatérský počin, který původnímu Pachu krve, ke kterému to tady někdo přirovnal, nesahá ani po kotníky. Vypnuto po cca půlhodině, během které jsem tu otravnou volovinu vlastně skoro neustále přeskakoval. (3%) ()

oliveros

Rovdyr je dejovo až príliš tradičný na to, aby mohol byť výnimočný. Na druhej strane ale treba povedať, že svojim technickým spracovaním vôbec nezaostáva nad ostatnými príslušníkmi buranských sekaníc, ba práve naopak, mierne z ich radu vytŕča. Nóri to vedia a potvrdili to už Fritt Vilt-om, kde urobili z rovnako otrepaného deja docela vydarené pozeranie, s opätovnou pozornosťou vynaloženou na techické prevedenie. Villmark nevyzdvihnem, pretože na mňa vôbec nezafungoval, ani atmosfericky, ani nápadom a ani svojim spracovaním. Ale späť k Rovdyru. Vizáž sedemdesiatych rokov bola presvedčivá a s patričným filtrom navodila presne to, čo tvorcovia chceli. Vyzdvihujem relatívne rýchly nástup bez zbytočných rozvádzaní charakterov a vôbec, celková stopáž filmu veľmi sadla. Rovdyr je presvedčivý, dokáže vybudovať premostenie od diváka k hlavnej postave. Aj keď to nie je zrovna psychický atak rozmerov Calvaire, vie byť občas celkom dusný. V zozname všetkých priemerných hixploitation u mňa zatiaľ na prvom mieste. Silné tri hviezdy. ()