S nekonečným elánom, stále hladným žalúdkom a sľubom sebe samému, že tento rajón ochráni, sa predstavuje Paul Blart - policajt z obchoďáku. Dobrotivý Paul Blart (Kevin James) vždy sníval o tom, že sa stane policajtom. Namiesto toho pracuje ako ochranka v miestnom nákupnom centre. So svojimi úzko strihanými fúzikmi, osobným vozidlom a nákazlivým nadšením sa zdá byť tým jediným, kto svoju prácu berie vážne. Všetko sa ale mení, keď obchod obsadí banda lupičov a zajme rukojemníkov. Blart - bez výcviku a bez zbrane usudzuje, že nastal pravý čas ukázať ostatným, že je tým najväčším policajtom v celom nákupnom centre. (TV Markíza)

Rssa

Nudná komedie. Samotná postava hlavního hrdiny je možná jediný důvod proč dát aspoň 1 hvězdičku této nenápadité a otravné taškařici. Jestli jsem se za celý film pousmál třikrát, tak to je možná moc. Akční sekvence na nic, logika děje také nulová. Ve srovnání s Růžovým panterem 2 je ale lepší, takže odpad to být nemůže. 35 % ()

lukasch

Kevin James mi nikdy nepřišel vtipný, stejně jako tahle "Tesco" variace na Smrtonosnou past. Záporák špatný, hlavní hrdina nudný, děj plytký a chybí agent FBI Johnson :) Jako reklamní šot na vozítka Segway to stačí, ale na celovečerák s plnou cenou v kině ne. ()

Hanys_

Jayma Mays je neodolatelná a tak se vůbec Kevinu Jamesovi nedivím...Asi se mi víc líbila ta první půle (tzn Paulovy šílené zážitky z práce) než následné přepadení obchoďáku, které se neslo v jednoduchém stylu "Paul je tlustej nešika, ale stejně všechno zvládne". Nenáročné, pohodové a hlavně vůbec ne tak špatné, jak jsem si při čtení komentářů myslel. 6.5/10 ()

dopita

No je to volovina, co si budem povídat. Občas trochu trapná, občas trochu vtipná, občas uplně blbá. Akční poslední třetina je celkem o hovně. Nebejt Kevina Jamese v hlavní roli, asi bych hodnotil o jednu hvězdičku míň. ()

MadChick

Ten film nebyl nijak výrazně špatný, ale až na vyjímky jsem se vůbec nesmál, což je u komedie špatné. Také je zde poměrně výrazně patrná sestupná tendence vtipných situací s postupujícím časem a naopak s vzestupná tendence nelogičností a stupidních nápadů. Konec pak jako třešnička na dortu je klišé až na půdu. Jedna hvězda patří jednoznačně Kevinu Jamesovi, myslím, že odvedl solidní práci, ale nějak mi to prostě nefungovalo a druhá za první třetinu filmu. 45% ()

Mauric

Hanlivá nálepka "typicky americké" by na DVD s Paulem Blartem seděla jako ta Pohlreichova na pětihvězdičkovou restauraci. Americký sen o tom, že i tlouštíci mohou během čtyř vteřin zdolat dvoumetrový plot, mě příliš nenadchl i přes pár vtipných momentů. To, že Blarta nechali nemalou část filmu popojíždět v osobním vozítku prázdným supermarketem, sráží film pod hladinu průměru. Na Jaymu Mays (Paul by přece nezavadil o žádnou ne-superkočku =o) ) je sice slastný pohled, ale v titulkách mě zklamala. Její plakát si nad postel už nedám.. :-D ()

Jayem

Rozpočet - $25,000,000, Otvarací víkend - $31,832,636. Ako by asi dopadla Smrtonostná pasca keby to bola komedia? Asi nejako takto. Tento film sa stal hitom a spravil z Kevina Jamesa hviezdu. ()

Dallas

Pôvodne som dával veľmi pohodové 3 *, ale po pozretí Rogenovho Observe and report musím jednu prihodiť, lebo to Policajt zo sámošky totálne valcuje. 70% ()

Matros

Průměrná komedie, která ale rozhodně dokáže pobavit. Čekal jsem podle hodnocení některých uživatelů, že to bude celkem peklo, ale naprosto v pohodě. ()

Ricky_CZ

První polovinu filmu jsem se hryzal do ruky vzteky, proč se sakra dívám na film o tak nechutně otravným tlusťochovi...Pak jsem si na něj ale začal zvykat a druhá půle už byla jen čistě o pasivní a klidné konzumaci...Není to zlé...Taková smrtonosná past pro tlouštíky ve formě komedie...Příjemná jednohubka... 55% ()

filipvrbik

Pohodová komedie , celkem vtipná- někteří herci sice mají přes 200kg ,ale co i tak zábavné. A ani to není zase tak úplně průhledné , i když konec je samozřejmě jasný od začátku..70% ()

jarmik

Nadprůměr mezi jednoduchými, 100% předvídatelnými komediemi. Kevin James mi vůbec nevadí a tvůrcům se s postavou tlustého cukrovkáře coby akčního hrdiny muselo pracovat jedna báseň. Některé pády a kotrmelce dostaly i mě, i když si potrpím spíše na ferrellovský nebo peggovský humor s hláškama, případně na humor nechutný, než na humor tlustý, nešikovný a smolařský. Celkově ale pohoda. ()

Lekce páření od zvířat v zoo

Lekce páření od zvířat v zoo

25.05.2009

Možná to zní bulvárně, ale přesně tohle bude námětem romantické komedie The Zookeeper, kterou se Kevin James pokusí navázat na svůj nečekaný úspěch s Policajtem ze sámošky (ten si nakonec nenašel… (viac)

Will Smith na lovu strašidel

Will Smith na lovu strašidel

19.02.2009

Už koncem roku 2007 se mluvilo o rodinné hororové komedii Monster Hunter, k níž napsali scénář Robert Baird a Daniel Gerson (Auta, Příšerky s.r.o.) a jejíž hrdinou bude dětský psycholog s neobvyklým… (viac)