Súboj Titanov

• Česko Souboj Titánů (viac)

Vo filme Súboj titanov stavia boj o moc muža proti kráľom a kráľov proti bohom. Boj medzi bohmi samotnými môže zničiť celý svet. Perseus (Sam Worthington) - syn boha vychovávaný človekom - neuspeje v záchrane svojej rodiny pred Hadom (Ralph Fiennes), pomstychtivým bohom podsvetia. Keď už nemá čo stratiť, rozhodne sa pre nebezpečnú misiu, cieľom ktorej je zničiť Háda skôr, než sa jemu podarí zničiť Dia (Liam Neeson) a rozpútať peklo na zemi. Perseus sa s vernými spolubojovníkmi vydáva na nebezpečnú cestu hlboko do zakázaných svetov. Musí sa stretnúť s pekelnými démonmi a desivými obludami. Zvíťazí iba, ak prijme svoju moc a silu ako boh a vzoprie sa svojmu osudu a pôjde svojou vlastnou cestou. (TV Markíza)

PetrB

Protože jsem absoltuně nic nečekal, nemohl jsem být ani zklamán. Moc si na originál už nepamatuju, ale mám pocit, že v něm bylo více napětí a akce. Tady jsme se koukli na pár příšer a bylo hotovo. A nezblote se na mě, ale černý Pegas je fakt hnus. Bez toho bych tomu byl schopen dát 3* ()

WHMMD

Tešil som sa na to veľmi, ale moje očakávania skončili pri nadupanom traileru. S takým hereckým osadenstvom to mal byť útok na filmový Olymp, čo však nekonalo. Epic fail. ()

bablík

Kraken zabit a s ním i kouzlo původního příběhu. Tenhle film opravdu nemusíte vidět. Nerad to říkám, jako skalní fanoušek, ale je to zatím pro mě největší zklamání! Za mě 40%! ()

Jarosh66

Nevím, co bych vyzdvihl na tomto filmu, dialogy mělké, děj plitký - možná snad efekty, film je udělaný v "moderním" kabátě, ovšem s klasikou a originálem se to nemůže rovnat. I tak to min. na jedno zkouknutí s popcornem stojí. ()

Vital

Velice slabé,plno silných keců,které slyšíme v mnoha velkofilmech,nelogické scény,děj nafouknutý,zádné napětí,děsná slátanina.Kam se hrabou na originál! ()

zekon

Nebýt toho že je to remake super filmu (nechápu kterého slabomyslného to vůbec napadlo), nebýt té jízdy na štírech, nebýt toho divného Olympu, nebýt pošlapané předlohy řecké mytologie.......no nevím no....... a Kraken větší než Godzilla to taky nezachránil. Dívalo se na to dobře, ale neměl to být remake. ()

RoyBatty444

Hviezda len za pár dobrých efektov. Pre tých čo chcú baje a nie nablýskaný rýchlokvašku (sry. Liam) odporúčam pôvodné spracovanie z ´81-vého. ()

snupko13

Okrem vizuálnych vecí, ani nie je na čo sa dívať a pritom ani 3D za veľa nestálo. Typický bezduchý blockbuster. Škoda, tak som sa tešil. ()

Horácius

Je to pouze a jen akční film, jaký s patřičným rozpočtem natočí kdekdo. Leterrier je trotl, když vede kecy o tom, jak chtěl natočit poctu originálu, i když je jasné, že do toho asi moc mluvit nemohl. S originálem to nemá nic společného a ani se o to nijak nesnaží. Film mi vysloveně nevadil, ale je to strašně tuctové a navázání na takovou předlohu by si zasloužilo určitě víc. ()

SnOuWeX

Všichni na to nadávají, ale mě se to nezdá jako uplný propadák. Původní film jsem tedy neviděl, ale tohle mě bavilo. Ano jsou tam hrozný kraviny, ale to není film o přemýšlení je to pro pobavení a u mě to své poslání splnilo. Jen škoda, že je to tak divoce sestříhané a ve 3D to asi musí být asi peklo. Jinak hezký průměr. ()

Medic.Droid

Technické zpracování je vskutku povedené a také důvodem jedné hvězdy. Worthington je mi čím dál tím víc protivnější, bohové a jejich předněty mají ultra glow, Perseus musel před bojovou scénou koukat na Ong-Bak, protože metá salta jako by se nechumelilo, pak pouštní "Iron Man" vybuchne, když ho omotá medúza, pak prošpikování již zmíněné medúzy krápníkem, který týpek po vzoru Elektra / Assasins Creed odpáře dvěma dýkami od stropu...Zdá se, že v dnešní době se dává větší důraz na grafické zpracování a z filmu je pak naprostá sračka (jak tohle, tak Avatar atd..). ()

Fabled

Po shlídnutí traileru jsem byl nadšen. Po přečtení pár recenzí jsem se připravil na akční jízdu, kde budu vyplňovat hluchý místa chroustáním popcornu, což se nakonec nestalo, protože bych ho musel sníst tak 15kg. Plytkej příběh, plytký postavy a ani ta akce nebyla nic moc. Moc jsem od toho nečekal a přesto mě to zklamalo. ()

Hladová Odyssea

Hladová Odyssea

10.04.2015

Když se v roce 2004 objevila Troja a vydělala skoro půl miliardy dolarů, málokdo pochyboval o tom, že se dočkáme pokračování. Odysseus s tváří Seana Beana (Pán prstenů: Společenstvo prstenu) by… (viac)

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

Legendary a Warner: Velký hollywoodský rozvod

19.08.2013

Produkční společnost Legendary Pictures založil v roce 2000 „vlk z Wall Street" Thomas Tull poté, co shromáždil 500 milionů dolarů z kapes soukromých investorů. Legendary podepsalo smlouvu se studiem… (viac)

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

Tvůrci Skyfall a... liga výjimečných upírobijců?

08.11.2012

Poslední bondovka ještě ani nedorazila do amerických kin a už má na kontě 300 milionů dolarů – především v Británii jde o jeden z nejúspěšnějších filmů historie. Scenárista John Logan a režisér Sam… (viac)

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj