Hannibal: Zrodenie zla

• Česko Hannibal - Zrození (viac)

Druhá světová válka – pokusy o nezávislost východní Evropy podlehly prudkým útokům sovětské nadvlády. V Litvě jednoho kluka připravila válka o oba rodiče a sestru. Děsy, které vytrpěl, potlačuje. Uvězněn v sovětském sirotčinci se vzpírá proti nelítostnému zacházení a bouří se proti krutým pravidlům onoho místa… ON však není obyčejným klukem. ON je mladý HANNIBAL LECTER. (oficiálny text distribútora)

farfalino odpad!

Nechci se vytahoval, ale myslím si , že bych mladého Hannibala zahrál lépe. Během filmu jsem se cítil hrozně trapně. Parodie a ten myš maš, něco z historie, komedie, drama, šup sem s japonečkou...ať je akce, romantika. Raději si dám líce na cibulce a jdu spát...........Doufám, že nebudu ze spaní křičet Míšo, Míšo jěště jednu porci. Ubohé. Doufám, že nebudou točit pokračování.Jeden trapas stačil. ()

Biopler odpad!

Veľké sklamanie z tohto prequelu. Prepojenie s ostatnými časťami trilógie žiadne, k tomu všetkému otrasní herci, chabé výkony a otras kamera. ()

emdvojka

Prvá polovica filmu by sa dala označiť tromi hviezdičkami, ale tá druhá časť ma fakt prestala baviť a pár krát som rozmýšlal, že to celé mohlo dopadnúť a začať radšej úplne inak, lebo po tomto snímku vyzerá Hannibal Lecter jak debil.. ()

Jakubik

Co to bylo??? No fanda Mlčení jehňátek nejsem ale toto je hrůza...co to mělo nebo má s předchozíma dílama společného...kdyby se to nejmenovalo Hannibal ale nějak jinak tak by to bylo i celkem dobrý. ()

Castielo

Výborný prequel, ale opravdu to není co dřív. Je to mrazivé,brutální, mladík zahrál roli Hannibala velmi dobře, ale bohužel to působí hodně okatě, explicitně. V předchozích dílech jsme nemuseli vidět vraždy a spoustu krve, abych se báli, aby bylo cítit zlo. Tady bohužel chybějící atmosféru dohánějí takhle. A ikdyž to funguje a je to výborný film, na předešlé díly to nemá. I tak 4*:-) ()

Kadas97

Dej filmu sa vracia k detským rokom života sériového vraha Hannibala kanibala. Nechápem to nízke hodnotenie, pretože film je vynikajúco natočený a nič mu nechýba po hereckej stránke. Gaspard Ulliel sa chopil šance stvárniť Hannibala a urobil dobre, pretože počas čítania knihy som si mladého Hannibala predstavoval dosť podobne. Výborný nápad bola zmena prostredí od Litvy cez Francúzsko až do Kanady, kam sa mladý Hannibal hnal za pomstou. 8 z 10 ()

joker30

Je to v poho thriller ale nemá to pre mňa nič spoločné s mlčaním jahniat. Hopkins je Hannibal , tento pán mi prišiel len ako šikovný vrah. 60% ()

FeroFabus

No to se opravdu nepovedlo. natočené to není špatně, ale ty nesmysly ve scénaři. Mladý kluk v padesátých letech uteče ze SSSR tak, že přeleze plot, naskočí na nákladní vlak a během několika málo týdnů se přes Polsko a NDR dostane v pohodě do Francie, kde ho přivítá jeho mladá japonská tetička. Poté naprosto bez problémů přicestuje do SSSR se samurajským mečem (cca v roce 1954!!!), zabije jednoho z vrahů své sestry a v klidu se vrátí do Francie. Poté ostatní vrahy najde pěkně na jednom místě a vyřídí je. A to nemluví o tom jak se rychle naučil řeč a jako student mediciny měl neomezený přístup do lanoratoří. ()

dalziel odpad!

Ridley Scott nedokázal nič výnimočné urobiť so svojim Hanibalom, no a táto garažová produkcia je úplne totálna sračka.Jediný ďaľši solidný film s Hanibalom po Mlčaní jahniat je Červený drak. ()

Urukhaj98

Ucházející herecké výkony ani celkem sexy Li Gong nezachrání banální a nezajímavý příběh. Pravda, čekal jsem větší volovinu. Ale to je asi tak vše, co k tomu mohu říct. 4/10 ()

Fat'Fatal

Příběh o zrození Hannibala se tedy nijak nepovedl, film zvláštně skáče z přítomnosti do minulosti a přitom každý divák s alespoň trojcifernným IQ ví, co bude pointou. Prequel především postrádá atmosféru hannibalovské trilogie s Hopkinsem, hlavní postava je sympatická co by se za předkožku obřezaného muže vešlo a i ti záporáci tam jsou pouze do počtu a chovají se jak ocasové. Asijská linka mi úplně sebrala dech, až jsem se málem zalknul vlastními zvratky a když Hannibal junior hrábnul na katanu předků, na kterou se může hrabat jen při nějaké zvláštní příležitosti, fandil jsem mu, ať spáchá neprodleně seppuku. // EN, CZ SUB ()

Foo

Do kina jsem vcházela s obavami, že další pokračování slavného Hannibala Lectera nebude ke koukáni a že se budu celej film pouze nudit. Na začátku mě napadlo jestli tenhle kluk má být později inteligentní a galantní masový vrah, který požírá své objeti, tak se nějak přepočítali. Furt mi to nesedělo a přišlo mi to o ničem. K půlce film, jakmle hoch vyrost a dospěl jsem musela uznat, že si Gaspard opravdu naučil roli Anthona Hopkinsna a bravurně to na plátně předvedl. Jsem ráda, že moje obavy byly neoprávněné a film jsem si užila. Děj sice pokulhával, ale pozorovat mladého Gasparda v roli Hannibala stojí za to! Dokonce jsem byla přesvědčená, že z Hannibala Gaspara vyroste Hannibal Anthony. Je sice hloupé tyto dva herce porovnávat, ale snad se za to tolik stydět nemusím:o)! ()

Dovlatovka

Tenhle film postavu Lectera neshodí, to by musel za něco stát, aby ho fanoušci brali vážně. Ullilel sice vypadá trochu jako Bernal či Christensen, ale když otevře pusu, má herecky do prvního jmenovaného hodně daleko. Je trochu divné vidět stejný zámeček jako v Obsluhoval jsem anglického krále...a jako vždy Vašuta. Navíc všichni herci mají přízvuk a z toho je člověk po pár scénách unavenej. Gong Li vůbec nevypadá jako Japonka... a hlavně to nemá atmosféru a napětí! 40% je možná ještě moc. ()

LordMysti

Nebylo to špatné, ale čekal jsem možná něco drsnějšího, hororovějšího. Ale na druhou stranu to mohlo dopadnou ještě mnohem hůř. Původním filmům se to vyrovnat nemůže, ale to je bohužel úděl dnešní doby, samé pokračování něčeho. Tak jsem nakonec rád, že to bylo alespoň koukatelné. ()

Gardenboy

Nehanbím sa dať 4*. Vysvetlenie prečo sa Hannibal stal kanibalom je presvedčivé, po psycholoogickej stránke mi film príde dosť prepracovaný, rozhodne som si nemyslel, že postava Hanibala je prázdna. Gaspard Ulliel to zvládol, no aj tak ... Antonymu nesiaha ani po kotníky. Klasická šablonovitosť scenáru je chybou, tak isto ako hudba, ktorá v napínavých momentoch napätie skôr podkopávala, ako umocňovala. Nesúhlasím s "elders" na tejto stránke. Celkovo sa jedná síce o peniaze, ale za tú kvalitu si to zaslúži. Rozhodne žiaden pľuvanec. ()

Zemřel herec Gaspard Ulliel

Zemřel herec Gaspard Ulliel

19.01.2022

Přichází smutné zprávy z Francie. Ve věku 37 let zemřel po tragické nehodě na lyžích francouzský herec a držitel dvou cen César, Gaspard Ulliel. O jeho skonu informovala agentura AFP. Talentovaný… (viac)

Zemřel herec Paul Ritter

Zemřel herec Paul Ritter

06.04.2021

Barbarella na bondovský způsob

Barbarella na bondovský způsob

15.04.2007

Producentský veterán Dino De Laurentiis to s novou verzí Barbarelly myslí opravdu vážně. Už podepsal smlouvu s Julienem Forestem, synem a dědicem Jeana-Clauda Foresta, legendárního komiksového tvůrce… (viac)