Legendy zítřka

• USA Legends of Tomorrow (viac)
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (viac)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

faborka

Doplňuji hodnocení po shlédnutí 12 z 17 dílů druhé řady. Je to sračka a teď se k nim neuvěřitelným a blbým způsobem přidal historik - naprosto nesympatický a trapný a šmírácký herec Nick Zano. Ten přebral jakousi roli vůdčího typu a je to hrozné. Ani nevím proč nechávám dvě hvězdy. A tak jsem se na tento seriál těšila.Hodnocení první řady : Po třech dílech nemohu a ani nechci hodnotit jinak než slovně. Líbí se mi komentář ConyM. K tomu bych dodala že ty dvě okřídlené potvory jsou nesympatické a vadí mi. A nic na tom nemění fakt, že teď jeden ten trapný pták umřel, protože víme že se zase objeví a tak pořád dál a dál. Mohli vymyslet jiný důvod vzniku padoucha než ty dva. Doplňuji hodnocení po celé první sérii - nic moc. ()

flouny8

Zdá se, že někdo vybral nejhorší herce z koukatelných DC seriálů a nacpal je do jedný nemastný, neslaný sračky. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale na ksichty Ciary Renée a Falka Hentschela se fakt nedá koukat. Dost mi to připomíná ústřední dvojici ve Stmívání. ()

veere

Tenhle seriál má velkou nevýhodu v tom, že zde nic nefunguje logicky, prostě hrdinové skáčou mezi časovými obdobími a žádná návaznost se nekoná. Jako odpočinkovka a bez přemýšlení super; hlavním průserem je obsazení - bohatě by stačily postavy Sary, Snarta, Roryho, Steina a trošku charismatějšího Rip Huntera. Zbytek tam prostě jen otravuje a je do počtu... ()

Hadrian

Dal bych čtyři, kdybyste nezabili Snarta. Takže tady je dohoda...vraťte Snarta a já vám tu hvězdičku za rok přidám. A to, že Wentwortha Millera potřebuje Foxka do nového Útěku z vězení není výmluva, protože ten plešoun, co tam hraje jeho bráchu tady pořád žije!! Né ale vážně...Snart vám táhnul celou sérii...to Kendra a Ray ji potápěli. PS: Justice society of America?..really?.. A vždycky, když se řekne Rex Tyler, tak si představím nějakou divnou kytku z květináče, takže asi tak. ()

Lockdown

A ono to na papíře vypadalo tak dobře. Sebrat někoho ze seriálu Arrow, někoho ze seriálu Flash, přidat k nim pár nováčků a udělat z nich legendární tým, který nakope všem záporákům zadky. Mě jako milovníka právě zmíněných seriálů Arrow a Flashe neskutečně zajímalo, jak se s tím tvůrci popasují. Výsledek je však zklamání. Nebylo by to až tak díky postavám, nebo nezajímavému příběhu. Jde tu spíše o to, že příběh jako takový je banální a nedá se natáhnout do 16 epizod. Seriál se tak ve své druhé půlce naprosto vleče a díly nenabízejí vůbec nic nového. Co se týče postav, rozhodně nejlepší postavou zde je Leonard Snart v podání Wentwortha Millera. Naopak nové duo našich opeřených superhrdinů je, jak to říct slušně naprosto zbytečné. Jedna z postav se zdrží v seriálu jen chvilku a druhá je dementní tak nějak celkově. Tvůrci samozřejmě nemohli opomenout ani romantické okénko, bohužel toho se stanice CW jako u již zmíněných seriálů chopila všelijak, jen né dobře. Samozřejmě se zde najdou i světlé stránky jako například bojové sekvence. Těchto stránek ale tolik není, a tak seriál doporučuji opravdu jen velkým fandům tohoto žánru. 40% ()

MartyZcz

Pilot nijak moc zajímavý a celkově mi to přijde jak kdyby vzali postavy od DC a dali jim stejné (podobné) schopnosti vo mají superhrdinové od Marvelu . ()

Gharr odpad!

Chápu, že DC muselo nějak reagovat na Marvel, ale nepřijde mi vhodné se dívat na seriál, ve kterém se musí spojit dohromady (a to doslova) afroamerický mladík a postarší bílý profesor aby vytvořili Béčkového superhrdinů, jenž nějakým způsobem létá a hází oheň. Navíc, když hned v první epizodě profesor mladíka zdroguje a unese tak to také o něčem svědčí. Stačí zaměnit loď na cestování časem za odhlučněný sklep a vznikne nám spíš instruktážní video pro postarší pedofily. ()

dranesy

Pilot nebyl špatný, ale zároveň nijak neoslnil. Snad druhá část pilotu bude lepší a celkově i další díly. Hodnocení si prozatím uschovám aspoň na půlku první série. ()

soarer

Očakával som lepší výber superhrdinov a určite aj o niečo lepší scenár, preto je to zatiaľ za štyri ale ťažko je niečo hodnotiť po pilote. ()

Pimburger

Prozatím se s hodnocením zařadím do kuchyně Jana Wericha v pohádce Sůl nad zlato, kdy tady taky chyběla ta sůl a navíc i nějaký ten tuk. Na seriál se asi budu koukat dál, protože jakmile něco rozkoukám, chci to dokončit, ale je pravda, že na rozdíl od Erouva a dokonce i bevrlyhilskýho Fleše mi tu všichni přijdou trapní a celá zápletka naprosto nelogická i v rámci komiksoscycfy světa. Podle mě by totiž kapitán s přilehavým jménem R.I.P. klidně mohl zaletět s tou ukradenou lodí z Hvězdné brány do doby, kdy byl hlavní padouch s vizáží Krakonoše ještě malé Savažátko, provést potrat ve 120 měsíci a nemusel kvůli tomu dávat dohromady bizardní tým rádobyhrdinů, kterých se (díky bohu) zbavili v jiných seriálech. Bílá Kanáry je celkem v cajku - nebo má aspoň prsa, Palmera jsem měl docela rád, ale zbytek je děsnej. Divný pár bělošského staříka s černošským mladíkem, kteří se v každém díle budou spojovat a na konci si řeknou, že kopou za stejný tým, dva obyčejný chlápci, kteří mají plamenomet/ledomet, vypráví, jak milujou krádeže a bohatství a přitom je vyhrabali z nějaký garáže (nehledě na to, že Snart už má asi třicet dílů stejnou péřovku a ten druhej chodí v montérkách), divnej manželskej pár s křídly a v případě dámy i s předkusem, kterej je tak sympatickej, že jsem už v daném díle Erouva doufal, že je Savaž smázne a všemu tomu šéfuje chlápek z budoucnosti, v níž nevynalezli nic lepšího než baloňák a Colt na světelný náboje. Nevím no... Na zabití času, než bude novej díl Erouva asi dobrý, ale asi mě to nikdy nepohltí... ()

redhorse

První série mě tolik neoslovila ale i tak jsem ji zhlédl celou, no a druhá série až na pár dílů byla mnohem zábavnější, tak doufám že i ta třetí bude alespoň stejně dobrá jako druhá a třeba i lepší. ()

RADX1

Běs a hrůza nad stínadly. Doufám, že producentovi, scénáristovi, kameramanovi a i některým hercům setnou hlavu. :-) Špatná kamera kdy zřejmě najali kameramana trpaslíka a neměli na to mu koupit židličku. Přehnaně pompézně tvářící se akce. Nejhorší jsou na tom dialogy a špatné herecké výkony (částečně dány bídným scénářem a režií). Prostě tfuj tajbl. Pokud jsem ochotný dát Flashovi 3* s přimhouřeným okem, tak toto je skoro na odpad. Jedině jak se toto dá vstřebat je myslet na tento seriál jako jednu velkou parodii. ()

daetoxx

Jediný rozdíl oproti Arrowovi a Flashovi je, že tady už je úplně všechno jedno; aby jste to zvládli musíte se pozvnést, tak ještě o dvě úrovně vejš. Cestování časem tady ždímou co to jde, ale jak už jsme zvyklí z Flashe smysl to nedává. Nevím proč, ale hrozně mi to připomíná Ulici- ()

xray0045

Po 4 dilech to na me nezanechalo zadny dojem, ten seros se vubec nemuze rozjet je jak kdyz herci i scenariste maji nohy v medu. Je to bida, prvotni zapletka neni uplne zla a umoznuje tvurcum delat prakticky cokoliv, ale zatim to nezvladaji. Jednotlive epizody jsou i docela nudne a bez ohledu na to kolik komiksovych postav tvurci privedou, chybi tomu vyraznejsi spojovaci linka a hlavne tah na branu. Az a jestli to dosahne urovne Flashe tak to bude fajn, prozatim 3 a kus hvezdy. ()

[[Wizard]]

Nejsem si zcela jistý, jestli to má být "cheezy" záměrně nebo zcela neúmyslně (pač zahrané a sesazené to skutečně je takovým "edgy" / "sketchy" způsobem... místy si skoro říkáte, jestli to není rehash power rangers...)... s DC nemám zkušenost žádnou (krom jejich nejprovařenějších děl, které určitě nemusím jmenovat), takže tady skutečně tápu.... Z hlediska koukatelnosti to má určitou setrvačnost, ale chce to určitě sledovat s určitou rezervou... Popkornovka. (Hvězdy až po posledním dílu série) ()

BR23

Viete čo? Zatím to neni úplne zlé. Áno pár vecí ma štve, tie paradoxy, šablonovité a prvoplánové, vpodstate všetky postavy až na Ripa ale ak pri tom tak správne vypnem mozog a užívam si Pána času a dej-nie zmysel ale dobrodružstvo tak fajn. Povedzme si úprimne, mohla to byt aj väčšia sr**ka. EDIT: 2 séria. Je to dosť dobré akože hlúpučné ale pútavé. Tie postavy ma už až tak neštvú hlavne vdaka tomu že odišlo operené duo. Veľmi sa mi páči tá úvodná znelka + od 2. série príchodzia Vixen :O Som rád že tam je práve ona ;-) ()

Jindra_S

Komiks přenesený na TV serii - na jednu stranu je to pravděpodobně věrno předloze, na druhou stranu, je to díl od dílu hloupější a hloupější (a pořád ne a ne najít dno). Možná, že cílovou kategorií jsou děti pod 15, nicméně dospělému musí připadat neustále porušování vlastních pravidel a přehrávání (Miller!) docela směšné. ()

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)