Legendy zítřka

• USA Legends of Tomorrow (viac)
USA, (2016–2022), 77 h 8 min (Minutáž: 41–44 min)

Victor Garber, Arthur Darvill, Brandon Routh, Dominic Purcell, Wentworth Miller, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Falk Hentschel, Casper Crump (viac)

Tajemný „pán času“ z budoucnosti dá dohromady nesourodou skupinu superhrdinů a padouchů, aby zachránili svět před mocným zlem. (Netflix)

MasterD

Od třetí řady je to už solidní komedie. Některé epizody slabší a už moc šílené, ale většinou opravdová zábava a v pár případech jsem se neskutečně nasmál (většinou za to mohl Mick). Čtvrtá a pátá série jsou vlastně takovou druhou a třetí sérii Constantina (2014), po které fanoušci volali. ()

PetriK12

Po druhém díle 2* a nečekám, že se to zvedne. Každá hodina seriálu bude s největší pravděpodobností o řečech, že někdo změnil budoucnost. Pokud je realita taková, kterou vysvětluje seriál, můžou donekonečna cestovat do minulosti, místo toho jsme ale svědky natahování "příběhový linie". Celý seriál nedává naprosto žádný smysl, herecké obsazení strašný, dva manici stojej vedle sebe (mezi nepřáteli) a pálej svýma zbraněma a zázračně je nikdo nestřelí, ženská stojí uprostřed boje tancuje tam s mečem a taky neprůstřelná, atom v jednu chvíli ve velikost brouka létá tam a sem a najednou je v životní velikosti a jediné co s oblekem dělá ? Mlatí maniky pěstma.... Postavy, které zde účinkují jistě maj na to, dělat vedlejší role (křoví) zaporáků/hrdinů u vlajkových značek jako Flash/Arrow, ale určitě ne, utáhnout tenhle seriál... ()

Mistr_Moon

Asi poslední z Arrowverse na který má smysl se dívat. Všechny ostatní jsou už nudná slátanina plná fakt špatných dialogů a smutných pohledů. LOT si aspoň ze sebe od druhé série dělají srandu a jsou občas dost meta. ()

Leeslie

Očekávání veliké, zklamání taktéž. Splácanina všeho možného, co divák mohl vidět už x-krát jinde, se zbytečně velkým množstvím postav, které nejsou nikterak zajímavé, ale naprosto plastické a nesympatické. Špatně napsaný Pán času s propojením superhdinského universa zkrátka nefunguje tak jak má. Rozhodně lepší scénář bez miliardy klišé by seriálu prospěl. Efekty na CW pěkné, režie taktéž, ale zbytek obyčejný průměr. Po prvním dílu nejdu nad 50% (budu průběžně aktualizovat s přibývajícími epizodami). ()

ConyM

V záplavě velkého množství seriálů mě pilot nepřesvědčil, abych se díval na další díly. Komiksy mám rád, ale nejsem skalní fanoušek, takže nevím, na kolik seriál odráží dané DC univerzum a jestli mají postavy a děj předlohu. Na můj vkus namícháno až příliš mnoho prvků dohromady, Rip Hunterem vypadajícím jako parodie na Dr. Who počínaje po ufňukaného Raye Palmera, jenž pro změnu působí jako nepovedený mix Tony Starka, Iron Mana a Scotta Langa, Ant-Mana. Zpestření přináší maximálně bráchové z Prison Breaku. Kolem a kolem, po prvním díle působí zatím jako komiksová mišmaš parodující Marvelovské superhrdiny a snažící se to zachránit lacinými hláškami. ()

ESNYR

Tak bohužel. Po 4 dílu přestávám sledovat. Zatímco v seriálu The Flash občasný výskyt těchto postav není špatný (seriál Arrow nesleduji - chytnu sem tam nějaký díl a nebaví mě) tak celý seriál postavený jen na těchto postavách nefunguje. Hned ve dvou dílech se stalo asi 59 věcí které mě nudily a to ještě ke všemu stihly asi 5x změnit budoucnost, takže očekávám v dalších dílech naprosto stejné situace, které bude nutné řešit, což bude jen dalším hřebíčkem do pomyslné rakvičky. Už při druhém díle jsem se nemohl zbavit pocitu že natahují děj zbytečnostmi (a to je teprve druhý díl !) Pán času je nesympatický, sexi mlátička je divná (a působí jako z 30 let starých akčních filmů, kdy skupina lidí stojí a čaká až jim tahle holka dá jednu ránu a oni sebou praští o zem) ptačí muž a ptačí žena se neustále tváří jako by měly zácpu (SPOILER : ptačí muž zemře a ptačí žena je na pokraji smrti) ten 4 000 let starej mamlas mluví jak retard a tváří se tak krutopřísně že jsem si říkal jestli se nejedná o parodii a jediné 2 postavy - chrliči ohně a ledu - které to jakž takž zachraňují, nemají žádnou šanci to vytáhnout někam výš. Profesor a černoch mi zase připadají jako teplý bratři a jejich rozhovory jsou tak šíleně klišé že to není možný. SkoroIronmen, zase působí jako lehkej dement. Jsem velmi zklamán. Arrow si aspoň trochu držel moji pozornost než se z něj stala jakási podivná mutace telenovely (občas chytnu nějaký ten díl) Takže u mé osoby si bude držet pozornost jen Flash a Dardevil. Filmy podle komixu jsou dobré, ale ty seriály jim nějak nevychází ( Gotham mě taky přestal hned bavit, Supergirl je teen blbost a Smallvile je to samé co Supergirl) Nebudu hodnotit, když jsem viděl 4 díly a na tomhle základě by hodnocení nebylo fér. ()

spacemaster

Kvalita seriálu opět lítá sem a tam podle toho jak se scénaristé a herci zrovna vyspali, ale za Dominica a Wenthwortha musím nějakou tu hvězdu přidat. Příběh opět místy tupý a k pláči, ale naštěstí to není tak dlouhé aby se to nedalo přežít. Pokud vybíráte mezi tímto a Agenty SHIELDu, volte Agenty. Pokud vybíráte mezi tímto a Arrow/Flash, tak good luck. 4 nostalgické hvězdy, nebýt toho že některé herce (Dominic a Wentworth) mám fakt rád a některé postavy jsou mi prostě sympatické svou minulostí (Sara, Grey) tak určitě minimálně jedna zmizí. ()

Rezet

Není to úplná sračka (jak jsem chtěl nejprve napsat), ale je to mnohem nudnější záležitost než jsem očekával. Klišé příběh, nelogické chování postav, přiblblé dialogy a spousta postav s tím, že u většiny máte pocit, že tam nemaj co dělat. ()

VendaCiki

No, koukala jsem z nudy a jen protože mě zajímalo, co to bude, jak to dopadne a kam celá ta honička po ničemovi se bude odebírat dál. Nicméně, mi první série stačila. Na pokračování se zatím nechystám. Až zas bude dlouhá chvíle, tak se vrátím k DC ToL #2. DC má lepší seriály ()

Frca

Dávám pět hvězdiček. Z těch seriálů od DC, které vysílají jsem viděl pár dílů Arrowa, čtyři sezony Flashe, kde jsem to potom vzdal, poté co se tam začala prosazovat nudná Iris a dále jsem viděl Constantina (škoda že měl jenom jednu sérii. Ale na druhoui stranu... :D) Ale nad tímto seriálem rozhodně hůl zlomit nehodlán. Je to šílené, je to vtipné a jsou tam mé oblíbené postavy. Tenhle seriál si prostě užívám. Na rozdíl od těch ostatním u toho skoro nemusím přemýšlet. Úplně vypnu mozek a královsky se bavím. ()

hrumsrt

Tehdy ještě moc komiksových seriálů nebylo a Legendy nabízeli zajímavou týmovku. Že se to často strhne ke crossoveru s Flashem, Arrowem a kdoví čím ještě, mi vadí, jelikož to nesleduji jako celý universe (kde bych na to taky vzal čas?!). Skvěle to táhne dvojice z Prison Breaku, to byla trefa do černého! Mají tu chemii a herecky jsou holt jinde, než-li zbytek ansámblu. Bohužel tvůrci se postupně rozhodli, že od poctivých superheroes příběhů to stáhnou k šíleně kreativním blbostem. Nakonec s přibývajícími díly už jen k šíleným blbostem. 1. série - 95%. 2. série - 75%. 3. série - 80%. ()

lektvar

Ked sa skrizi famozny doctor who a mizerne dc… preco nerataju s tym ze potom co prisli na filmovy a tv trh po celom marvel univerze ich nebude nik porovnavat. Ludstvo bolo stvorene na to aby sudilo. Asi by po zlatickach z prison break mali naverbovat aj sudcu dredda aby mali vyssie hodnotenia. A boh vie ze ti chlapci im to tiadne zdvihli lebo napriek tomu ze to som nepozerala su 90 %tny dovod preco to este sledujem ()

hlava81

Naprostý souhlas s příspěvkem od Politik. Po třetím díle jsem sledování vzdal. Postavy jsou nevýrazné, nezajímavé, až na výjimky neumí hrát a celé to působí spíše legračně. A nakonec ten stupidní scénář a scény jako takové. Člověk se musí za hlavu popadat. Celý seriál je o likvidaci jednoho padoucha, což by šlo elegantně vyřešit už ve třetím díle, ale hlavní "legendy" dělají takové hovadiny, že opravdu je to ztráta času tohle sledovat. A je to velká škoda, protože jsem se na to těšil a čekal jsem po letech konečně skvělý seriál se superhrdiny...a ono zase nic. Po zklamání se Shadowhunters přichází druhé v podobě LoT. A Flashe už jsem taky vzdal. Poslední dobou se bohužel točí rychlokvašky - žádná logika, scénář, napětí... Prostě honem honem a tak to dopadá. ()

Dirterdra

Po průměrně první sérii přišel kvalitativní skok, který tento seriál povznesl na zábavný epizodický seriál o cestování časem. ()

v.indruchova

Toto mi přijde jako pro mladší publikum. Hercům to nevěřím. Být tak o 15let mladší, tak se mi to asi líbí a to nejsem na komksy. Někdy to působí až komicky. Nejtrapější jsou postavy (dle mého) s křídly, SPOILER"": jako kdyby to tušili a rychle se jich zbavily. ()

UncleMorty

Už z Pilota šlo vidět, že po filmovém spojení světů si CW šláplo do vod, které mají pevně v rukách. Poprvé vidíme kvalitní spojení serialových světů, kdy se seriál snad udrží a i zaplatí. Ono celkově z tohohle seriálu vidíte, že se tvůrci snaží z každé dolarové investice vymáčknout co největší zážitek pro diváka. Obecně se nebojím říct, že na seriolový počin, má víc než výborné efekty na úrovni filmů. Arthur Darvill jako timemister hodně odkazuje na svojí předchozí pozici v Doctor Who (Ono obecné vyobrazení Time Masters hodně připomíná ty z Doctor Who, což naopak vítám), což divákovi vykouzlí úsměv. Co se týká složení celé bandy, jsem rád že to není jen banda hipíků za lidská práva, ale že v ní figurují postavy jako Snart. ()

xlelusx

Vím, že je zatím venku jen první část Pilotu, ale sem jediná kdo se doopravdy celých 40 minut dobře bavil? Seriál mi zatím přijde svižný a dle mého naplní svůj potenciál. I když tedy po tak obří propagaci od CW jsem možná čekala více scén, které se neobjevili v traileru, ale člověk hold musí být trošku trpělivý. Samozřejmě už teď můžu říci, že jsou zde věci co mi už na začátku vadí, nebo lépe řečeno postavy. Už v Arrowi mi prostě Atom vadil. Ta snaha udělat ho vtipným za každou cenu většinu času vyjde opravdu vniveč. Skoro pokaždé, když promluví jen koulím očima, ale beru to, že každý má rád něco jiného. Naopak postavy W. Millera a D. Purcella, spolu s Canary (která pro mě bude nejspíš vždycky Black, ať si producenti říkají co chtějí) jsou naprosto skvělé a opravdu mě rozesmáli. No co více zatím říci, seriál začal dobře teď budeme jen doufat, že to nepokazej. PS: jeden malý dodatek občas mám z Rip Huntera pocit, že trpí psychickou poruchou, která mu brání navázání očního kontaktu. Těžko odhadovat jestli je to v rámci role či to herec nezvládá. :-D Edit: Seriál poté začíná trošku upadat a momentálně sem dokonce ve skluzu pár dílů, protože prostě mě nic moc nenutí k tomu, aby koukala ihned potom co díl vyjde. ()

DC přivede nového superhrdinu

DC přivede nového superhrdinu

18.03.2021

Studio Warner Bros a DC Films oznámili, že začínají pracovat na adaptaci komiksu Hourman. Prozatím existují tři verze této postavy, první byl chemik Rex Tyler, který vytvořil drogu zvanou Miraclo,… (viac)

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

Legendární hlas Batmana nasadí kápi

06.08.2019

Kevin Conroy (Batman Beyond, Liga spravedlivých: Zánik), herec a dabér, který namluvil postavu Batmana ve většině jeho animovaných dobrodružstvích, konečně dostane příležitost zahrát si postavu v… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)