Dr. House

Dráma / Mysteriózny
USA, (2004–2012), 129 h 31 min (Minutáž: 42–90 min)

Tvorcovia:

David Shore

Hugh Laurie, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jesse Spencer, Lisa Edelstein, Jennifer Morrison, Peter Jacobson, Olivia Wilde, Kal Penn, Odette Annable (viac)

Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie... (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Kanee k tomuto seriálu (20)

Dr. House (2004)

Dr. House má všechno, co by měla mít každá postava v seriálu, na který bych ze srdce chtěl koukat. Je to humorista, je vzdělaný, je to mrzák ale fyzičku má dobrou. Nelze než tento seriál skouknout celý a litovat že již nevyjdou další díly nebo že neskončil jinak. ()

Wilsonovo srdce (2008) (S04E16)

Jeden z nejlepších dílů , opravdu , dojalo mě to a užil jsem si to jako prozatím všechny série , miluju ten seriál. ()

Neveriaci (2009) (S05E15)

´´Tak, buď to za ní poběžíte to urovnat, nebo na ni prdíte a práce je vaše´´ ()

Spoločenská dohoda (2009) (S05E17)

´´Kdo vám dneska řekne pravdu? Kromě mě, já jsem podle vás jen blb, ale ten chlap může říkat jenom pravdu a dává přednost vašemu tělu před to mladou kostí.´´ ()

Jednoduché vysvetlenie (2009) (S05E20)

Záhada, kterou House nevyřešil. Kutnera jsem měl rád, škoda že to dopadlo takhle. Oficiální prohášení, proč se tak stalo : Kutner's suicide was scripted due to actor Kal Penn's decision to accept the position of Associate Director of the White House Office of Public Liaison in President Barack Obama's administration. ()

Pod kožou (2009) (S05E23)

Konečně, na tenhle díl jsem se těšil jako malej. Udělat z toho celovečerní biják!! Nejlepší díl doposud. ()

Okamžitá karma (2009) (S06E04)

´´Ať chcete být šéf, či ne, jste jím a vždy budete´´ ()

Známi neznámi (2009) (S06E06)

´´Neboli slovy filozofa Freddie Mercuryho: Show Must go on!´´ ()

Rytierov pád (2010) (S06E17)

´´Tak house prý poznal Sam´´ ´´Poprvé byl nahý, pak přivedl na večeři transvestitního prostituta, ale mohlo to být horší´´ ()

Otvoriť a zavrieť (2010) (S06E18)

"Žena, která má ráda sex, musí být nemocná?!" "Jen proto, že si každý v této místnosti přeje, aby všechny ženy byly neustále nadržené, to tak není." ()

Balast (2010) (S06E20)

"Rok jsem dělal vše, o co jste požádal, a všichni ostatní jsou šťastní. Já běžel na pásu a vy jste jen seděl a koukal. Vy jste léčitel. Využíváte lidí, kteří chtějí věřit. Ale za těmi triky není nic." ()

Pomôžte (2010) (S06E21)

Po tom všem, co si House prožil, je tohle nejkrásnější konec série. Více si nemohl přát. Dodám pouze jednu a nejlepší citaci. ´´Miluju tě´´. ()

Čo teraz? (2010) (S07E01)

´´Takže pokud tohle není rozchod, půjdu teď domů.´´ ´´Miluju tě.´´, vyřkl Gregory a já věděl  že tohle je můj favorit na nejlepší díl v Housovi doposud. ()

Sebectvo (2010) (S07E02)

´´Měla bych se obléct, chůvu mám jen do devíti.´´ ´´A já ji šoupnul 40 babek aby zůstala do desíti.´´ nebo ´´Když k sobě budeme bolestivě upřímní, třeba budeme mít zase kliku.´´ ´´Máš velkej zadek.´´ ()

Nedokončený príbeh (2010) (S07E03)

´´Co má za problém?´´ ´´Nesnáší židy.´´ ´´Nikdy VÍCE.´´ ()

Masážna terapia (2010) (S07E04)

´´Proč?´´ ´´Protože to chci´´ ´´To ale není důvod!´´ ´´Buď tam budu já, nebo ona´´ ´´To už důvod je´´ ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

21.01.2022

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana

Olivia Wilde natočí spin-off Spider-Mana

20.08.2020

Olivia Wilde se poslední roky věnuje spíše režii než hraní, a po úspěchu s filmem Šprtky to chtěj taky se z ní v Hollywoodu stalo horké zboží. Není divu, že si jí tak vyhlédlo studio Sony, jež se jí… (viac)

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

Singer, Abrams, Ayer rozjíždí nové TV seriály

07.02.2012

Účast špičkových filmových tvůrců v televizních projektech už dnes není ničím výjimečným. Z těch posledních jmenujme třeba drama HBO Luck, na kterém Michael Mann spolupracuje s Dustinem Hoffmanem.… (viac)

Academia film Olomouc 2009

Academia film Olomouc 2009

13.03.2009

Od 14. do 19. dubna 2009 budete opět moci „vidět a vědět“. Tak jako každý rok, i letos proběhne v hanácké metropoli festival populárně-vědecké a dokumentární kinematografie. O tom, že AFO není úzce… (viac)