Dr. House - Série 6

(séria)
Dráma / Mysteriózny
USA, (2009–2010), 16 h 10 min (Minutáž: 44–90 min)

Tvorcovia:

David Shore

Kamera:

Gale Tattersall

Annabelle Attanasio, Marcus Toji, Annie Young, Laura Prepon, Denise Dowse, Hugh Laurie, Robert Sean Leonard, Franka Potente, Lin-Manuel Miranda, Megan Dodds (viac)

V další řadě úspěšného seriálu skončí protivný doktor Gregory House nedobrovolně na psychiatrii, kde ho čeká odvykací kúra. (Netflix)

Likan7

Skvělý úvod a několik neobvyklých dílů (Od pěti do devíti) a naprosto úchvatný poslední díl trochu napravuje těch několik nudnějších a nicneříkajících epizod. I když nás ke konci nečeká žádná bomba, zase se na sedmičku těším :) ()

Psycho.R

Oceňuji snahu tvůrců narušit rutinní oblouk vyprávění. Mezi to se řadí např. první dva díly na psychiatrii, příběh z pohledu Wilsona či Caddyové. Po závěru čtvrté a páté série jsem očekával nějaký ten twist i u šesté, ale po vysoko nastavené laťce, jsem se nedočkal. ()

• Po šiestich minútach je vidieť na identifikačnom odznaku Trinástky (Olivia Wilde) "Dr. Thirteen". (Pat.Ko)
  • V epizóde zaznelo: "Vonia to ako... víťazstvo." Je to odkaz na film Apokalypsa (1979). (Pat.Ko)