Dr. House - Série 3

(séria)
Dráma / Mysteriózny
USA, (2006–2007), 17 h 12 min (Minutáž: 43 min)

Tvorcovia:

David Shore

Kamera:

Gale Tattersall

Deborah Lacey, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Omar Epps, Robert Sean Leonard, Jennifer Morrison, Jesse Spencer, Kathleen Quinlan, Carter Jenkins, Clare Kramer (viac)

House do sebe sype prášky proti bolesti, které si obstaral na kradené předpisy. Dostane se proto do pěkné bryndy a namočí do toho i doktora Wilsona. (Netflix)

Psycho.R

Stále ještě výborná série, kde se autoři již více snaží o narušení daného schématu. Plus mě velmi baví události, které propojují v každé sérii cca. 6 dílů (umanutý policajt, který se snaží House dostat do basy). ()

Likan7

Dojemné, chytlavé, vážné. Zatím nejlepší série seriálu. House dostal soupeře svých kvalit v podobě muže zákona a je to paráda. Závěr série, kde se začal rozpadat jeho tým, patří k tomu nejlepšímu, co seriál zatím nabídl. ()

PAVLIS

Nějakým omylem jsem viděl po části první a druhé série celou třetí a asi i poslední. Je sice vidět snaha nabídnout stále zajímavější a někdy i osobně se doktorů dotýkající případy. Navíc je tu pokus rozjet i nějakou větší osobní doktorskou linku přes víc dílů, ty ale končí buď v depresi a ztracenu (policista vs. House) nebo předvídatelně (ne/vztah dvou doktorů). Takže stále ten skoro stejný detektivně/doktorský seriál, co i přes vymakaný scénář neumí odměnit v doktorské ani osobní rovině. Čest výjimkám. Stále ideální jen na občasné vidění. ()

• Pôvodný názov epizódy Que Será Será, čo je španielsky výraz „Čo bude, bude“, pripomína výraz, ktorý George (Pruitt Taylor Vince) používa - „C'est la vie“ („To je život“). (Pat.Ko)
  • Aškenázi sú Židia pochádzajúci z tých, ktorí v stredoveku žili v židovských komunitách pozdĺž rieky Rýn v Nemecku. Väčšina ich potomkov sa presťahovala na východ, aby vytvorili židovské komunity vo východnej Európe pred druhou svetovou vojnou. Asi 80% svetových Židov má takýto pôvod. (Pat.Ko)