House rozpráva svojmu psychológovi, dr. Nolanovi, o svojom aktuálnom prípade. Na pohotovosť privezú ženu s totálnou stratou pamäte. Nevie, kto je, nepozná svoje meno. House sa snaží rozlúštiť záhadu jej ochorenia a pomáha jej po kúskoch zostaviť jej identitu. Všetci pátrajú, odkiaľ žena vlastne pochádza. Spoznali ju v blízkom pekárstve a House navštívi jej manžela, ktorý vysvetľuje, že Sidney je právnička, a behá, aby odbúrala stres. Sidney si však na nič nespomína. House si všimne čiastočne odstránené tetovanie na jej členku. Ponechaná farba zrejme spôsobila alergickú reakciu, keď žena začala behať maratón. Jej liečba je teda možná. (TV JOJ)

Kanee

"Rok jsem dělal vše, o co jste požádal, a všichni ostatní jsou šťastní. Já běžel na pásu a vy jste jen seděl a koukal. Vy jste léčitel. Využíváte lidí, kteří chtějí věřit. Ale za těmi triky není nic." ()

Petr.Kocfeld

Dávám 4 hvězdy.Tento díl je velmi dobrý.Dr.House je v něm u doktora Nolana.Dr.House je zde také u soudu,kde podvádí a taky telefonuje na úkor soudu a jeho vztah s Wilsonem se vyostřuje a Dr.House řeší případ pacientky se ztrátou paměti a tato epizoda se mi docela líbí.Tato epizoda končí tajemstvím,které zůstane mezi doktorem Nolanem a Dr.Housem skryto.Dávám 80 procent. ()

• Alvie (Lin-Manuel Miranda) není jediný Portoričan, který má problémy s prokazováním občanství. Ve skutečnosti během víkendu na Den památky obětí holocaustu v roce 2010 strávil Eduardo Caraballo tři dny ve vězení, než se mu podařilo přesvědčit úřady, že se narodil v Portoriku. (Kanee)