Dr. House - Série 8

(séria)
Dráma / Mysteriózny
USA, (2011–2012), 16 h 8 min (Minutáž: 44 min)

Tvorcovia:

David Shore

Kamera:

Gale Tattersall

Deborah Lacey, Ivo Nandi, Melanie Lynskey, Alexis Raben, Hugh Laurie, Odette Annable, Thom Barry, Sebastian Sozzi, Jaleel White, Michael Massee, Michael Paré (viac)

Geniální, ale čím dál protivnější doktor House při určování diagnóz odvádí práci, za kterou by se nemusel stydět žádný detektiv, a v nemocnici dál dělá úplné zázraky. (Netflix)

RoneXxXD

Nudnější než 7.série...přesto poslední dva díly House jsou na jasných 5* velká škoda že nebyla skvělá celá tahle série jako tyhle dva poslední díly. Každopádně,alespoň proběhlo ukončení tohohle skvělého seriálu povedeným a emočním posledním díle,kde konec opravdu překvapil. (Myslím úplně poslední scénu) ()

BORKLASER

Po dokoukání všech dílů,musím říct že 8 serie není nejhorší jak sem vždy říkal je tu hodně silných momentů...Hlavně když si člověk vezme charakter House který se vyléčil z závislosti aby navázal vztah s někym který ho zase jen přivede k závislosti a do vězení...je tu pár super dílů jako například posledních 5 epizod...chybí tu nejvíc Cuddyová..kdyby neodešla o čemž se vědělo už v 7 série...mohlo to celé dopadnout jinak a 8 série mohla být i nejlepší ze všech. ()

Spiker01

Spolu se 6 rozhodně nejslabší série, ale ne extra zásadně. Ve finále mě potěšil již před těmi x lety návrat starých známých postav, ale nikdy jim zkrátka neodpustím, že opomněli Lisu Edelstein, jednu z mých nejoblíbenějších postav. Kal Penn totiž taktéž opustil seriál dost narychlo, ale přesto se ve finále objevil..7/10 ()

topi80

Mně se tahle řada líbí. Foreman snažící se najít způsob, jak řídit House a využívající k tomu všechny znalosti, které během praxe u něho pochytil. Chase, který se tím vyloženě baví. Poněkud divná doktorka Parková a k tomu flegmatická Adamsová, která vždy v pravou chvíli vytáhne nějakou suchou hlášku. ()

Likan7

Osmička je o poznání slabší, o tom žádná. Hodně tu chybí Cuddyová i 13cka. Holky holky prostě nenahradily jak do krásy, tak ani do zajímavosti postav. Přesto jsem ale čekal mnohem horší závěr, byl jsem nervózní, ale i když bych si představoval větší emoční dopad závěru, musím pokývat hlavou a rozloučit se s legendou, kterým House bezpochyby byl. ()

• Keď Chase (Jesse Spencer) príde na balkón, aby sa porozprával s Houseom (Hugh Laurie), House nafukuje a drží fialový balón a položí fľašu sódy na kôš za ním. O pár sekúnd, aj keď sa House nepohol, stále drží fľašu sódy a nafukuje oranžový balón. (Pat.Ko)
  • Dvakrát v epizóde sa spomína, že „trh“ (burza) sa otvára o 9:00. Newyorská burza cenných papierov, okolo ktorej je založené všetko obchodovanie v USA, sa otvára o 9:30. (Pat.Ko)