Cole Young je bojovník MMA, zvyknutý sa doslova biť o svoje živobytie. Nevie však nič o tetovaní draka, s ktorým sa narodil, o svojom dedičstve, ani o tom, prečo cisár Vonkajšieho sveta Shang Tsung vyslal svojho najlepšieho bojovníka Sub-Zera, aby Colea chytil. V strachu o svoju rodinu prijme Cole radu veliteľa špeciálnych jednotiek Jaxa a vydá sa hľadať Sonyu Blade. Vďaka tomu sa dostane do chrámu Lorda Raidena, ochrancu Zeme, ktorý dušiam s dračím znamením poskytuje útočisko. Cole uňho začne trénovať so skúsenými bojovníkmi Liu Kangom, Kungom Lao a žoldnierom Kanom, aby sa pripravil na zápas najlepších svetových bojovníkov s nepriateľmi z Vonkajšieho sveta. V stávke je totiž osud celého vesmíru... Dokáže Cole odomknúť vnútornú silu arcanu, aby zachránil svoju rodinu a zastavil Vonkajší svet raz a navždy? (Continental film)

Mitin

Kromě vizuálů je to bohužel špatný a to pominu nějaký ty CGI postavy jako Princ.. Už jsem trochu unavenej psát, proč je další remake sračka. I choreografie soubojů nebyla žádná sláva a tenhle film je doslova o KOMBATU. Gore ve filmu sice vcelku je, ale jako kdybyste dali gore scény do pohádky od Disney. ()

chaometic

Slátanina, že se to nedá ani slovy popsat. Fatality a pár postav se jim povedlo, ale ten film nemá ani s poloviny na první díl Mortal Kombat. Jsou tam scény, které se do filmu vůbec nehodí. Druhý díl považuji za mnohem lepší a na špatné efekty je to stále jiný level. Může mi někdo vysvětli, proč je problém zlepšit první díl, a pokračovat ve stejně dobrém duchu? ()

woodsman

jo celkom sa to dalo rychlo to uslo lepsie ako GvK hudba v pohode aj postavi ked som hral hry tak som ich celkom dobre poznal a ten konec fakt pekny ()

TERRORDROME

Nový Mortal Kombat nenudil a bola to celkom zábava, ale je celkom zbytočne stupídny. Ak plánujete natočiť sériu filmov na motívy MK, stačí len nasledovať dej hier a netreba vymýšľať podivný prequel kde turnaj vôbec nie je a ako hlavného hrdinu dosadiť anonymného trtka ktorý nikoho nezaujíma. Že scenár písal maník čo má prsty v dementnej Wonder Woman 84 všeličo vysvetľuje. Outworld je iba pustina kde nad priepasťou stojí osamotená brána a za ňou trón kde sedí znudený čarodejník Shang Tsung a len rezignovane prikazuje ďalším a ďalším postavám aby išli zabiť hrdinov. Sub Zero je výkonný vraždiaci motherfucker čo spoľahlivo zmasakruje každého, okrem onoho hrdinu, lebo v tej chvíli mu príde lepšie nechať pršať krúpy na bufet. Väčšina deja sa potom odohráva v nejakej diere uprostred púšte kam sa priebežne teleportujú zloprdi aby sa na nich nezabudlo. A vrcholom výpravy je súboj s princom Gorom odohrávajúci sa v kôlni a na dvore nášho rádoby hrdinu, ktorého špeciálnou schopnosťou je že sa dokáže nechať zmlátiť zas a zas. Liu Kang je nudný, Kung Lao fajn, Mileena černoška s Jokerovskou hubou a Kabal prakticky dokonalý akurát je ho málo. A Chudák Nathan Jones zasa raz dostal rolu debilného nímanda čo len kričí uáááááá. Nad všetkými ale čnie Kano, ktorý fakticky robí to čo by mal vlastne Cole ( alebo Johnny, ale ten tu nie je ), teda všetko komentuje, fuckuje a zosmiešňuje, čo z neho robí suverénne najzábavnejšiu postavu celého filmu. Kto sa tešil na Scorpiona má dosť smolu, lebo Hanzo sa ukáže len v otváracej scéne a potom zrazu vybafne na konci s tým že sa vrátil z pekla, čo je dramaticky úplne na prd aj napriek dobre načasovanej hláške GET OVER HERE! Akcia je solídna, ale nič extrémne a poteší aj pár krvavých fatalít ( myslým samozrejme rozpoltenie klobúkom ). Mortal Kombat mal však hlavne ostať Mortal Kombatom a v tomto stave sa nikomu moc nezavďačí. Ostáva len pokrčiť plecami a počkať či z toho môže vyliezť aj pokračovanie, lebo človek stále aspoň zo zotrvačnosti dúfa že bude lepšie. ()

Tristaver

První dvě třetiny těžká nuda, pak se to konečně trochu rozběhne, ale stejně jde o šedý podprůměr. Střih je příšernost největšího kalibru, kdy na sebe scény ani nenavazují. Herci a jejich postavy jsou nevýrazné, souboje bez nápadu. Co chválím, je Kano, který je drsný a vtipný zároveň, a taky hlášky z původních her, stejně jako slušné efekty a množství postav. ()

Prochy38

Počet hvězd silně ovlivňuje nostalgie. Efekty, ztvárnění postav, příběh - pecka. Herecky jo i ne... Hudba skvělá, souboje možná postrádaly delší stopáž.. ne moc, ale malinko asi jo. Škoda, že na turnaj nedošlo, uvidíme, co slibovaná dvojka. Super nápad s hledáním svých schopností... Co mě mrzelo a štvalo? Propletení s naším světem. Nemyslím, to, že se podvádí vražděním, a že si Sub-Zero chodí pro manželky a děti mi přijde zbytečně ubohé a nesedělo mi to do konceptu... víc by mi seděly fér souboje. Stejně jakože ho museli řezat ve dvou ... možná tlrochu příběhů i záporných postav. Asi škoda, ale hlavně mě mrzí plytkost celého příběhu. Divně to utíkalo. Přitom se mi zdálo, že to funguje. Prostě mi něco nesedělo... Ale budu se těšit na pokračování. ()

Spacecore

Tak jsem včera s drahou polovičkou zkouknul Mortal Kombat. Určitě to strhne lavinu kritiky, ale za mě je to grandiózní béčko! Já jsem teda fakt velkej fanda Mortal Kombatu od mého úplného dětství a tak jsem se těšil dost. Pokud to nesrovnáváte s prvními filmy a nečekáte hollywoodskej blockbuster, tak zklamáni nebudete. Příběh vybočuje ze zajetých mantinelů (v tom smyslu, že se opět po x-té neomílá první turnaj, ten tam ve výsledku ani není), je tu kvantum nových postav, které odpovídají předloze a když to vezmu kolem a kolem, tak takové filmy už se fakt strašně dlouho netočí. Nejvíc podobné je to asi seriálu Legacy a možná nejnovějším hrám. Určitě to má kiksy, ale taky spoustu soubojů, fanservisu a hlášek. Reálně bych tomu dal 4,5* jako fanda, sázím 5, protože je mi líto jak se to s každou hodinou procentuálně propadá níž. ()

Marius_ss

Neohúrilo, ale potešilo. Byť fanúšikom Mortal Kombat, nie je ľahké. Za 30 rokov sme sa nedočkali jedného jediného poriadneho filmu, či seriálu. Veľkým + tohto filmu je Josh Lawson alias Kano. Jeho postava ma naozaj bavila. A pri scéne Nitara vs. Kung Lao ma na pár sékund zdvihlo zo sedačky. Ak by takýchto scén bolo viac, a hlavne, boli dlhšie a choreograficky lepšie zvládnuté + by sa ubralo "rodinných scén". Bolo by to fajn. Takto je to len také pohladenie a náhľad toho, čo to mohlo a malo byť. Najlepší Mortal Kombat je u mňa naďalej seriál Conquest ! ()

Klajnik odpad!

Akce je podprůměrná a je jí málo, ačkoliv právě ona by měla být tím hlavním, na čem film bude stát. Zrovna MK může být v tomhle docela šťavnatý. Děj otravuje svou nesmysluplností a to i v rámci fikčního světa. Interakce mezi postavami nudí. ()

Zombi

Celkem sympatické béčko, které předchází vlastní turnaj a ukazuje nového hrdinu. Výtku mám k obsazení některých postav, především Raidena, naopak Sanada a Taslim potěší a nováček také není špatný. Škoda nevýrazných soubojů, které prostě nenabídnou v dnešní době pořádné uspokojení, i když fatality celkem ujdou. Hudba také není nijak výrazná a za prvním filmem zaostává. Přál bych si vidět něco jako nedávné Scorpions revenge v hrané podobě, to byl prostě nekopromisní masakr a s napínavými souboji. 3 hvězdy. ()

orgia

Ach ty vzpominky na mladi. :) A nektery momenty byly hodne povedeny (jak ja jsem nenavidel to debilni podkopavani nohou :))) ). ()

Milky.

Čekal jsem absolutní kravinu podle hry a dostal jsem docela povedenou ukrygludobrou zapomeninu. Aneb takové to, tak se stavte, pochlastáme, co budem dělat? Tak pustíme Mortalkombat, dáme po pivu, máš flašu? Jo! Super!...... Scénář o hovně, postavy o hovně. Ale tak nějak...čekal někdo od adaptace v podstatě automatové mlátičky i něco jiného? Já si to užil, bylo tam bumbum, fatality, come over here a vypadalo to dobře. A co jiného od Mortal Kombatu vlastně člověk může chtít? Rozjímání nad smyslem života kočky? Za mně to naprosto splnilo očekávání a pokud si to udrží úroveň a vyjde i dvojka, která bude mířit k opravdovému Mortal Kombatu, tak budu natěšený jak děcko na cecek. ()

Ant_Antony

Začátek a konec sestříhat na 15minut a bude z toho slušnej nářez... U všeho ostatního se ovšem člověk docela dost dobře nasměje... a proto místo jedné rovnou dvě hvězdy... ()

mosnak

Méně sračkoidní než všechny "veledila" na toto téma, ale pořád je to spíše podprůměrný snímek. Možná v devadesátých letech by to byla pecka, ale teď? - 36% ()

Mekgrůdr

Dvě hvězdy proto, že jsem byl až moc namlsaný Tanchareonovým kraťasem a zamiloval se do M.J. Whitea v roli Jaxe. Cokoliv jiného je slabá náhražka. ()

Marys

Tešil som sa, že je tu konečne film Mortal Kombat s "áčkovým nádychom" a aj som si ho užil. Zároveň musím vysloviť sklamanie, podobne ako pri Assassin's Creed, že žiaľ tu boli veci, ktoré kazia celkový zárobkový dojem a na základe ktorých sa pokračovania asi nedočkáme. Tvorcovia sem chceli dostať všetko a to sa im, žiaľ, vypomstilo. Veľa nasilu natlačených odkazov pre fanúšika hier spravil z filmu celkom veľký bizár a niekde sa dalo trochu ubrať z plynu. Napríklad pri citlivejšom použití známych fráz "Finish him" a "Fatality" a pod. ()

Druhý Mortal Kombat oficiálně potvrzen

Druhý Mortal Kombat oficiálně potvrzen

27.01.2022

Fanoušci fatalit a eRkové herní brutality můžou jásat, drsný Mortal Kombat se totiž oficiálně dočká sequelu. Snímek z loňského roku režiséra Simona McQuoida si sice odbyl premiéru vedle kin současně… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Russell Crowe zakládá vlastní studio

Russell Crowe zakládá vlastní studio

17.06.2021

Herec Russell Crowe (Gladiátor, Muž z oceli, Správní chlapi) oznámil založení nového studia v Austrálii. Studio bude postaveno přímo v Novém Jižním Walesu, regionu, kde herec žije posledních 25 let.… (viac)

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

Mortal Kombatu se daří. Bude dvojka?

28.04.2021

Analytici si opět hráli s diváckými přehledy a statistikami a nově tak víme, jak se na streamovací službě studia Warner Bros. dařilo herní novince Mortal Kombat. A šéfové z HBO Max si nejspíš mnou… (viac)