Mocný nepřítel ho připravil o domov, a tak se horkokrevný bojovník cvičí pod vedením nesmlouvavého dědečka a čeká, až se naskytne šance na pomstu. (Netflix)

Doldus

Tenhle seriál je mimořádný v tom, jak věrný je herní předloze, v dobrém i ve zlém. Bitky jsou parádní a frekventované (dokonce jsou tu u kopů a úderů stejné světelné efekty jako ve hře, bomba!), postavy šíleně stylizované, hudba kvalitní. Zároveň je ale příběh rozkošně stupidní a kromě hlavní generační linky to fakt o ničem není, ony skvěle stylizované postavy jsou ploché a dialogy jsou absurdně vykostěné. I tak je mi vlastně sympatické, že si dílko na nic honosnějšího zbytečně nehraje, že dobře odsýpá, a že ctí herní předlohu tím nejupřímnějším způsobem. Pokud se příště více zaměří i na ostatní, vedlejší postavy (Yoshimitsu tu byl jen snad ve dvou scénách, smrk, smrk) a udrží si laťku kvality, možná bych šel i na čtyři. Anime kabátek je tak v důsledku asi jediný padnoucí pro tak specificky naboostěnou mlátičku jako Tekken, a já se překvapivě přistihl natěšený na další mezigenerační potíže rodu Mishima. ()

UncleMorty

A kdo si dneska pickne Eddieho nebo Christie je nekonečná KUNDA! zařval jeden z účastníků noční párty přes celý lokal během nabíhajících titulků legendární hry na Playstationu. Tekken je takovou tou hrou o jejímž lore si nějak myslíte že víte, ale ve skutečnosti pohromadě žádné ofiko info není. Nejedna společnost se snažila dát dohromady film či seriál na motivy této legendární hry, avšak naprosto každý pohořel a v závěru jsme tu měli jen ryze odpadní produkci. U Bloodline si konečně tvůrci uvědomili že fan service jde udělat jinak a místo toho se zaměřeli na čistý příběh jedné postavy. A víte co? Ono to tentokrát fakt funguje. 4 flákance z 5 ()

Vanchovi

O tom, žeby mohol byť Tekken okrem hry aj seriál, som fantazíroval už roky dozadu. Ako fanúšika, ktorý hral asi každú časť hry som sa na to veľmi tešil. Začnem ale negatívami. Seriál si podľa mňa zaslúži jednoznačne viac častí, resp. dlhšie časti. Príbeh sa sústredí pochopiteľne na Jina Kazamu, ale kto pozná hru tak vie, že aj príbehy ostatných postáv sú tiež dosť zaujímavé a dosť dobre by obohatili hlavný príbeh a objasnili ich motivácie jednotlivých postáv. Čo je potešujúce, že sa tam mihne fakt veľa známych postáv, aj keď o niektorých je len zmienka, že sú v turnaji, ale ich súboje ukázané niesu. Súboje, ktoré ale máme možnosť vidieť sú dobre spracované a perfektne kopírujú pohyby jednotlivých postáv presne podľa hry. Kvalita seriálu postupne rastie až k záverečnej časti, vďaka ktorej je slušne nakročené aj na pokračovanie. Nie som si istý, či seriál dokáže zaujať aj ľudí, ktorý Tekken nikdy nehrali, ale ja ako fanúšik som spokojný a dúfam, že bude aj pokračovanie. ()

DonBraso

Tenhle seriál musí být čistě jen pro fans komunitu, protože jinak nedostane vcelku nic zajímavého. Souboje jdou, chvaty jsou podle postav kdo to zná, jen příběh odehrávající na na jedné hlavní postavě nevím jestli je dostatečný.Jin v českých titulkach Džin, což nechápu zase ten kravský překlad, když v jinych titulkach je originální název a ne počeštěné jméno jak se vyslovuje.Tohle musím říct,že my dost kazilo náladu.To, že jsou české titulky hrůza,no to ještě dejme tomu, říkám to proto, protože jsem si dal japonský dabing.Arena je připravena a fighty můžou začít.Diky hrozně krátké stopáži to prostě nějak uteče,ale žádný terno to doopravdy není.Kdo to hrál na PlayStationu,či kdekoliv jinde,tak už si říká proč tak málo postav.Jasne,Ogre dorazí a Jin v sobě najde tátu.Jako na oddechovku dobrý,ale ta grafická část je slušně nevydařená.To se týká hlavně stínů a ten debilní kosočtverec u každý postavy ve ksichte.Nevim co je tohle za patent,ale je to jak když nemáte polygony a hrajete Tekken 1😀.Suma sumárum si člověk zase vzpomněl jak to pařil, nějaký potenciál okolo hlavní postavy by tu byl, pár známých chvatů,ale jinak takový lehký střed.Proste tomu chybí šťáva, více lokací, větší důraz i na ostatní postavy a ne zbytečně ve flashbackach ukazovat to stejné dokola. ()

Ingtar2

1. Ahoj Miro. 2. Tekken bol jedným zo seriálov, na ktoré som bol tohoto roku zvedavý najviac. Predsa len, strávili sme niekoľko hodín hraním Tekkena 4, kamaráti ako King a Kate, ja ako Yoshimitsu. Trailery sľubovali show založenú na hrách, s použitím úderov z hier samotných. No. Tekken dopláca v prvom rade na strašne (ale že fakt strašne) krátku stopáž. Vlastne sa tu skoro nič nestihne vysvetliť a bum, zrazu je turnaj, bum, zrazu je finálny záber proti slnku a človek ktorý ničomu nerozumie zostane len kukať jak Paťo keď proti nemu použijem Indian Sword Stance leading into Harakiri. Postavy vlastne nie sú predstavené (a ak hej tak len mierne), dej ide vopred rýchlosťou kopov Kate a človek si veľmi nemá šancu oddýchnuť. Animácia sama o sebe však tiež nie je zrovna dobrá -často drhne a vizuálne veľa farebných kombinácií vyznieva duto až nepekne - skoro ako Jojo. Joa scéna v ktorej sa snaží King napchať si Xiaoyu do zadku je fakt haluz. Úprimne si myslím, že by to bol lepší seriál s minimálne 10 hranými, hodinovými epizódami. Tl;dr: Nie, Tekken nie je úžasný a rozumiem tunajšiemu hodnoteniu. Na druhú stranu som sa bavil, už si ani nepamätám kedy som naposledy zhliadol celý seriál za jeden večer a aj keď je Tekken dosť hlúpy a má mizerné dialógy, zostávam nasratý len kvôli jednej veci. Kde bol Yoshimitsu?! 55%, Slabšie 3*. ()

• Na produkci přímo dohlížela společnost Bandai Namco Entertainment. (UncleMorty)
  • Inspiraci čerpali tvůrci seriálu ze hry „Tekken 3“. Choreografie pohybu postav a jejich útoky jsou přesnou kopií dle hry. (UncleMorty)