Mortal Kombat Legends: Snow Blind

Zatímco Kano a Černý drak ničí zmatek po celém světě, mladý slepý válečník jménem Kenshi se bude muset povznést nad svá vlastní omezení a postavit se hrozící hrozbě Outworldu. Rozdrcený hrdina musí překonat slepotu způsobenou bitvou a zdánlivě nepřekonatelné šance, aby zachránil svou vesnici a nakonec i celý Earthrealm. (HanzoBureshi)

EvilPhoEniX

Třetí pokračování animované série Mortal Kombat a je to opět výživný MASAKR plný Fatalit a šťavnatého Gore. Milovníci násilí všeho druhu okamžitě zbystřit. První díl Scorpion´s Revenge je sice nepřekonaný, ale i tohle je velmi působivá záležitost s animací, která mi nevadí tolik jak například u japonského anime. Máme tu bojovníka Kenshiho, který příjde o zrak, ale vezme si jej pod křídla Sub- zero, který mu dá řádný tréning, aby se mohl pomstít Černému Draku a Kanovi, který tu hraje ultimatního hajzla. Největším plusem je samozřejmě samotná akce. Je jí hodně, je šíleně brutální, některé fatality berou dech a kreativnost nezná hranic, krev stříká v hektolitrech a já nemůžu být neštastný   Film rychle uteče i díky krátké stopáži, občas se dá zasmát i nad vtipnými hlášky a je to zkrátka fajn brutální zábava. 8/10, ()

kenkaku

Mortal Kombat Legends 3” začínají (odhadem) 30-40 let za #2. Sub-Zero je dědula a Kano tak nějak víc kyborg než si pamatuju. No… a vytržené páteře jsem se dočkal už po dvou (ano DVOU) minutách. Tedy rozjezd na plné obrátky. Atmosféra funguje naprosto fantasticky a nutno říct - je to lepší než minule. Rozhodně nejlepší z dosavadní trilogie. ()

Likan7

Ty 3 tomu ještě dám, ale je to z trilogie nejslabší Mortal Kombat. Snow Blind je jako kdyby Mad Max potkal Logana. Krve tu je HODNĚ, ale vůbec nemá nějaký wow efekt, po půl hodině jsem jí už nevnímal a jen čekal kam se příběh bude dál ubírat. I když to je Mortal Kombat, jakoby totiž vůbec nebyl. Souboje tu jsou málo, nejsou tak vyšperkovaný jako v předchozích dílech a známé postavy tu sice jsou, ale buď jsou dalece pod svými možnostmi (Sub-Zero), moc mladí (Kenshi), nebo nemají téměř žádný prostor (Scorpion, Erron Black, Shang Tsung). Snad jen Kano tu je za totálního OP bojovníka. ()

oveckaoa

Scorpion Revenge byl nejlepší díl Battle Of Realms byl spíše lepší průměr a tohle taky spíše lepší průměr. Kano chodí po pustině  a nabízí vesničanům, že buď ho uznají jako krále nebo je zabije jednou jeho nohsledi objeví neobjevenou vesnici a chtějí ji obsadit pro sebe tam je Kenshi co je zmlátí oni to řeknou Kanovi a ten jde po něm. Do toho se tam objeví Shang Tsung , Sub Zero, Škorpion překvapivě i Ferra/Torr a další. Opět chválím brutalitu s dějem je to slabší zhruba v půlce se to zastaví a tak 20 minut se tam nic zajímavého neděje ty hodiny od Kroniky jsou taky píčovina  jelikož kdyby je měl vidí i budoucnost pokud jsem to pochopil dobře navíc Kano je zde až moc op .   P.s. popis je mimo žádnou hrozbu Kenshi nezastavuje chrání v podstatě jednu vesnici  60 procent ()

iXtr3m3

Animácia trochu poklesla oproti prvej a druhej časti resp. prvého a druhého samostatného filmu, ale... ALE tá gulervúca akcia, neskutočné brutálne fighty, multihektolitry krvi, tak to fakt že v rámci animovaného alebo hraného filmu nemá obdoby. Sem s ďalším filmom, ale bolo by fajn, keby aj naviazali napr. na prvý film, alebo druhý, len samostatné príbehy sú fajn, ale previazaný príbeh by dokázal ešte viac vtiahnuť a samozrejme navnadiť na pokračovanie. ()

• Kronika (majitelka hodin času), jejíž lebku použije na konci Kano, aby odmeknul přístup k hodinám času, je hlavní zápornou postavou hry „Mortal Kombat 11“. (Lorge)