Deacon City je sžíráno strachem. Ve městě řádí sérioví vrazi Reptile (Richard Dorton) a Baraka (Lateef Crowder), pracující pro tajemného Shang Tsunga. Kapitán Jackson Briggs (Michael Jai White) společně se svou kolegyní Sonyou Blade (Jeri Ryan) proto nabídnou profesionálnímu zabijákovi Hanzo Hasashimu (Ian Anthony Dale) dohodu. On zlikviduje vrahy na chystaném turnaji a jako odměnu dostane informace o svém úhlavním nepříteli Sub-Zerovi. Hanzo, který chce být od nynějška znám jen jako Scorpion, souhlasí. Mortal Kombat může začít. (Chen)

Hal_Moore

Dejte režisérovi nevelký, ba dostačující balík peněz, volnou ruku a nechte ho dělat svou práci. Podobnou adapaci v celovečerní formě bych si rozhodně nenechal ujít. Syrovost je rozhodně plusem, převod do reálného světa taktéž, alespoň nic nevypadá nechtěně vtipně, což by doslovná adaptace jistojistě byla. Osm minut se zdá na krátkometrážní a k tomu ještě "fan made" filmeček akorát, já však chci alespoň desetkrát tolik. Snad se jednou dočkám.. ()

Spooner

Jo, tak takhle by to šlo. Vizuál parádní, zasazení do reálnýho světa celkem originální a celý to prostě vypadá až moc dobře. Bitka sice měla svoje rezervy, ale i tak se Tancharoenovi nedá upřít originalita v rámci této herní série a také snaha a viditelná fanoškovská zapálenost. Kéž by se mu takhle povedl i film, jestli někdy bude. ()

AllShallFall

Škoda, že je to tak krátké Byl by to dobrý příběh a určitě i děj. Protože když bylo nabité těch osm minut.Dokažu si představit jak by vypadal celý film. Bojovníci Mortal kombatu byli dobře ztvárněni. Pointa byla snad jestě lepší něž podle hry. Shang Tsung má svůj gang vrahů řádících po městě. A jediná možnost jak je zastavit je vyzvat je v turnaji na život a na smrt. Bomba.....Ať někdo vytvoří pokráčování na celý večer. Možná že to je v plánu. Tak uvídíme. Že by byl Andersonův Mortal Kombat položen na lopatky? ()

Sawy

Jako krátkometrážní ochutnávka před hlavním chodem to funguje bezchybně,duel Johnny Cage vs. Baraka poůsobí správně eRkově brutálně a atmosféra Mortal Kombatu na mě jenom z téhle osmiminutové ukázky dýchá mnohem víc než z obou předchozích filmů dohromady.Teď tedy nezbývá než doufat,že něco takového se v celovečerní verzi protlačí i do kin,jestli to klapne,tak výslednému filmu rád přišoupnu více než ty opatrně natěšené tři hvězdičky. ()

Ice123

Takovéhle zpracování bych rozhodně bral.... Předešlí dva díly se mi zas moc nezamlouvali (tedy jednička byla ještě koukatelná, ale dvojka byla docela utrpení snažící se čerpat z ničeho...). Každopádně fight s Johny Cagem byl skvělej, konečně by to mohlo mít pořádně akční rvačky a ne to co nám bylo doposud nabízeno... Teď nezbývá než doufat... 80%. ()

• Mortal Kombat: Rebirth měl být původně celovečerní film, ale Warner Bros. nakonec souhlasilo pouze s natočením krátkometrážního seriálu Mortal Kombat: Legacy. (NiaWolf)

Mortal Kombat nanovo a brutálně

Mortal Kombat nanovo a brutálně

02.10.2011

Režisér Kevin Tancharoen loni natočil promo video Mortal Kombat s cílem zaujmout studio Warner Bros. a ukázat, že je vhodným kandidátem na režii nového filmu. Povedlo se: studio zafinancovalo… (viac)