Dlouho předtím, než se Liu Kang, Sonya Blade a Johnny Cage utkali s Shang Tsungem a jeho přisluhovači v turnaji Mortal Kombat, bojoval mnich Kung Lao (Paolo Montalban), zlodějka Taja (Kristanna Loken) a bývalý strážce Siro (Daniel Bernhardt) proti krvelačnému imperátorovi Shao Kahnovi, jeho mágovi Shang Tsungovi (Bruce Locke), jed plivajícímu Reptilovi (Jon Valera), čaroději Quan Chimu (Adoni Marapis) a jeho trojici nemrtvých vražedkyň (Dana Hee, Jamie Pressly, Renee Tenison), královně Kreeye (Fabiana Udenio) a její prvorozené dceři Vorpax (Tracy Douglas) či Scorpionovi (Chris Casamassa). Za podpory ochránce pozemské říše lorda Raydena (Jeffrey Meek) a princezny Kitany (Audie England) bojují o osud lidstva, rozhodnuti chránit ho za každou cenu, i kdyby jí měl být jejich vlastní život... (Chen)

Ratemus

Zápletky jsou někdy vycucané z prstu a vymyšlené během ranní stolice, ale ty souboje jsou o několik tříd výš než v prvním filmu a to nemluvím o filmu druhém. Je zde rapidně více postav než ve všech filmech dohromady. Bohužel, malej rozpočet na tom jde vidět úplně všude, seriál je spíš opravdu pro fanoušky MK, kteří znají příběh, protože tomu se zde tak trochu seriál věnuje. Nejlepší je vyvraždovací poslední díl, nebejt těch propracovanejch soubojů, bylo by to na stejný úrovni jako druhý film, ale díky bohu není. ()

kwoky

Musim kompletne zmenit nazor. Hodnotil jsem tu pilotni dil a asi jsem to nepochopil ci co. Zkratka... nasel jsem v tomhle serialu zalibeni. Nektere bojove sceny jsou opravdu slusne, triky usmevne, ale efektni. Je to vlastne takovy "maly Mortal Kombat" v kazdem dile. Drzi se pevne schematickeho modelu: Krasne nove rano->novy nepritel->rvacka->druhy pokus->rvacka->konec :D Na tohle se neda divat kvuli nejakemu umeleckemu dojmu. Proste je potreba to brat jako odpocinek, relaxaci, unik do jine reality. Konec je opravdu necekane "zly". Posledni tri dily uz jsou maximalne vazne a uplny zaver je skutecne "ZAVER" jaky jsem necekal a take jeste nevidel. Doufam, ze se tematikou MK bude zabyvat jeste nejaky dalsi filmovy/serialovy pocin. ()

novoten

Zapomenutý seriál, který si k mé velké radosti bere z herní mytologie opravdu hodně a vše rozvádí do místy překvapivých rovin. Jenže časem ustupuje ústřední linie stranou a trojice poněkud mělkých hrdinů upadne do stereotypních epizod typu "dívka je nalákána do pasti halucinací svého zemřelého otce", které jako by vypadly z laciností typu seriálového Pána šelem. O to větší překvapení bylo pak finálové zakončení, které kromě silně duchovní linie přidává i téměř neustálou akci a hlavně konec, u kterého budete přemýšlet, jak je možné, že vám nedošlo, že zkrátka přijít musel. ()

majxik

Trio hrdínu se pomláti s nějakým z intrikanských antihrdinů, všude okolo je spousta hodně spoře oděných bojovnic nebo servírek (ale vždy jsou hezké :) a tak nějak pořád dokola... ale i přesto má serial své kouzlo, hlavně pro ty kteří mají nějaké dočinění s hrou. Je nějaký důvod se ubec koukat na celý serial a neskočit hned po 5tém díle? Ano je, v ději je spousta zajímavých intrik a zauzlení a na konci se dočkáte neočekávaného konce který by asi nikdo neočekával. (Mě osobně překvapil a zároveň zklamal). ()

Blue.Shark

Totální srdcovka. Tenhle seriál ukazuje, že i za málo peněz se dá udělat hodně zábavy. V hodně scénách zjistíte, že kouř, který se drží při zemi je tam jen kvůli skrytí koberců a celkově se zasmějete spoustě věcí. Bojové scény ale opravdu stojí za to a hlavně musím vyzvednout umírněné používání provazů, které, ač je vidět, většinou vůbec nepůsobí rušivě. Pak nemohu zapomenout na ultra-skvělého Chrise Casamassu (Scorpion), dokonalého Adona Marapise (Quan-Chi), hodobóžového Bruce Lockea (Shang Tsung), neuvěřitelného JJ. Perryho (Sub-Zero) a všechny ženské hrdinky až na Taju :)) A závěr seriálu, to není ani tak "tečka", jako spíš pořádná "teč" za dobrým, ale málo známým seriálem :) ()

• V seriálu Mortal Kombat: Conquest (od r. 1998) se objevily 3 videoherní postavy, které do té doby nebyly ztvárněny ani v jednom z hraných filmů (Mortal Kombat – 1995, Mortal Kombat 2: Vyhlazení – 1997) – Kung Lao (z „Mortal Kombat II“), Quan-Chi (z „Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero“) a Reiko („z Mortal Kombat IV“). (Kenoth)
  • Postavy Siro, Taja, Vorpax, Qali, Kreeya, Omegis a Master Cho neboli súčasťou videohier, ale boli vytvorené len pre seriál. (jdavid)