Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Bartson

Nemůžu hodnotit jinak. Prostě na této komedii moje generace vyrůstala a skvěle jsem se u ní bavil, plus má také to, že když jí vidím vícekrát, stále mě baví. Herci jako Stifler měli své velké fankluby a proto je tato komedie pojmem. Dvojka si myslím, že je hodnotný nástupce jedničky. A i zde doporučuji poslech v originále. Za dabing osobně dávám odpad...tohle mě zase tahá za uši, oproti dabérům starší generace. ()

Hellbilly

Jednotke sa to minimálne vyrovná, dokonca mám pocit že je to ešte o kúsoček lepšie. Fóry ešte bláznivejšie, Stifler ešte nadržanejší a soundtrack najlepší zo všetkých dielov. Veľmi svižná a príjemná oddychovka. ()

chosan

Jasně lepší než 1 možná o celou hvězdičku. Zkrátka přilepení údu lepidlem tomu se žádný jiný prcičky nevyrovnaj to ať si říká kdo chce co chce. ()

P@\/EL

Povedená komedie, která z části navazuje na předcházející film. Najde se tu řada bláznivě srandovních situací a výborných hlášek, na kterých je celý film postaven. Jednotlivé postavy jsou opět vynikající. Děj není nikterak složitý, ale člověk nemusí pří sledování přemýšlet, pořádně se zasměje a parádně se pobaví. A nakonec bych chtěl vyzdvihnout výborný soundtrack. ()

SpeedyL

Ani nevím, co mne to popadlo, ale stáhl jsem si první 4 díly "Prciček". Kdybych měl udělat žebříček kvality, tak nejlepší a nejvtipnější mi přišla dvojka, potom jednička a nakonec trojka. Čtvrtý díl se pohybuje na hranici koukatelnosti. Hlavní jeho problém je, že se zde vymění většina herců a Stiffler není původní Stiffler, ale jeho mladší bratr. Ten ho sice věrně napodobuje (nebo se o to aspoň snaží), ale není to moc vtipné, jako spíše drzé! Takže hodnocení: Prcičky 1 = 70%, Prcičky 2 = 75%, Prcičky 3 = 60%, Prcičky 4 = 30% (a možná i méně). ()

Svadbos

Lenivé pokračovanie. Väčšina ženských vedľajších postáv sa vo filme objaví iba symbolicky. V miestach, kde bol originál chytrý, je tento film hrubý a otrepaný. Tento film žmýka nápady z prvej časti a chce ťažiť z obľúbenosti hlavných postáv. Necenzurovaná verzia má dĺžku 111 min. ()

mcamino

Už to není ono, jak říkají sami hlavní hrdinové, dal bych tomu tak 4. Avšak s ohledem na díly, které následovaly tomu musím nechat 5*. Tak i tak, zábava nevázla a i když to není jako první díl, já si dvojku s chutí pustím vždycky. ()

PepsonFikson

Podle mého názoru nejlepší z celé serie. Ale co musím vypíchnou je ten název. Zkrátka první 3 a poslední film si nezaslouží ten hloupí překlad Prci, prci, prcičky. Díly 4, 5 a 6 ty sou sami o osobě samostatné kategorie. Proto je neberu jako jednu série. Takže za mě Palec hore. ()