Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Petule3

Proč ne. Nástup na vejšku, "poslední" pohoda u jezera před úplným startem dospělosti. Jima bych chtěla, je boží. Nepřišlo mi, že by kvalita tak klesla, jak to tady podle hodnocení vypadá. Holt sto lidí, sto chutí. ()

Tominni

Asi o chloupek lepší, než byla jednička, řada scének pobaví (hra na trubku, vteřinové lepidlo, příjezd rodičů na univerzitu). Nakonec, kdo by ve věku hrdinů nechtěl mít kolem sebe všechny ty holky. Navíc - návrat pravidla tří a výrazu MILF. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,4/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 52%, Audience Score - 68% | FDb.cz - 73.9% | VELMI důstojné pokračování naší oblíbené jedničky, které si zachovalo super hlavní partu, tatíčka Eugene Levyho, ale bohužel "česká kráska" Naďa trošku zklamala :-). Přesto stále spousta žhavých a povedených vtípků a scén, na které se jen tak nezapomíná. Holt je to o něco slabší než první díl, přesto jsme se někdy řechtali, jako....... "Stifmaster", když uvidí nějaké roštěnky :-D 70% ()

MartinTerran

Šílená teen komedie stejně jako jednička. Herci jsou zde stejní, což je jedině dobře a o zábavu se tak znovu postarají. Vtipných momentů je zde dost a zasmějete se jim i opakovaně. Za mě super pokračovaní, které vás bude bavit stejně jako předchozí díl. Hodnocení: 78/100. ()

ostravak30

Zase takový rozdíl mezi prvním a druhým dílem není. Sice se nám vyměnil režisér, ale scénárista zůstal. Parta opět zažívá trapasy, ale ty už působí hodně prvoplánově, rozhodně víc než v jedničce. Celkově tu máme jednu party, několik povedených vtipů, ale všechno stejně vycházející z pubertální zábavy. Takže ano, věřím, že puberťáci se pobaví, ale celkově je to slabá komedie doplácející tentokrát na nulovou dějovou linku a špatný scénář. ()

JosefTomas

Měl jsem (ne)výhodu toho, že jsem neviděl jedničku, takže mi to přijde celkem OK. Sice nemůžu srovnat, ale jako neurážející oddechovka to asi funguje. I když si z ní pamatuju docela málo, maximálně hlášku "Ten kluk je mistr mrdu!". ()

Blazkowicz

Asi klasický osud dvojek. Pár vtipných věcí zůstalo, ale celkově vaření z vody. Přišlo mi to celé zabité tím, jak se to odehrávalo jen v tom jejich baráku. 3+* ()

Dass

To co se dalo po uspechu jednicky cekat. Vice fekalniho humoru, sexy scen a take mene vtipu. Lide asi opravdu nejsou moc chytri, kdyz udelaji kasovni film z tohoto lacineho smejdu. ()

SirGawain

U jedničky jsem se přece jenom sem tam ještě zasmál, ale tady to bylo opravdu hodně málo často. Pár vtipných scén tam ale je a tak si to ode mne 2* přece jenom zaslouží. ()

(fjw)

Stejný standart jako první díl. Vtipy jsou zde opět dobré - viz. scéna s vteřinovým lepidlem nebo "lesbičky":) a opět bohyně Stiflerova máma:D ()

weasel.p

Po prvním shlédnutí jsem to viděl jako typickou dvojku-všechno to zmixujeme, znásobíme...a vyjde blbost. Po dalším shlédnutí jsem byl shovívavější a už sem se zase bavil. Určitě to postrádá dojem z jedničky, kde přeci jen byla cítit větší vazba mezi hlavními postavami a celkový pocit kvalitnějšího filmu, ale pokud to berete jako zábavu tak proč ne. ()

Weirdman

1/10... Akokoľvek svižne ten film frčí vpred, nemôžem mu dať za to vyššie hodnotenie, pretože ak sa divák cíti trápne už len z toho, že sa na tie odporností len pozerá, tak sa niekde rozhodne stala chyba... Prcičky 2 sú rovnako trápne, zbytočne, nevkusné, nereálne a logicky deravé (a to už je ozaj bieda, keď týmto nedostatkom trpí aj takáto primitívnosť) ako jeho predchodca... ()

BradleyT

Pokračování, jak už to tak bývá, není lepší než první ze série a to se musí odrazit i na hodnocení, ačkoliv i tento díl je prostě super :-) ()

AdrianaLarman

Skoro stejně dobrý jako jednička. Herci jako vždycky vtipný a hudba je tentokrát hodně chytlavá. :-D...Jedinej, kdo mě ve filmu vážně štval, byl Šerminátor :-D....ale za něj bych taky dala tu jednu * :-DDD ()

waltosin

Parádně navazuje na dvojku a konečně dostává víc místa i borec Stifmajstr, kterej je prostě na oskara (jako i Jim,Kevin,Ozi a Finch) a já se opět skvěle bavil a dávám za plnej počet. :) ()