Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

RadimFišer

Skvělá komedie světového formátu. Lepší se dívat na tuto komedii, než být s nudnou holkou na diskotéce. Nádherné barvy a výkony Stiflera a všech ostatních zúčastněných. Měli bychom zařadit žebříček filmových legend. A tato by byla hned po Podrazu. Great Mr. Rogers, vaše komedie roku 2001 se vydařila zcela vyjímečně. Dávám za 4, zdá se mi, že je ještě dále než jednička. ()

Mr.Hudson

Druhý díl vůbec nic neztratil ze svého šarmu a skvěle jedničku doplňuje a místy možná i předbíhá. Hlavní herci, té doby již vysokoškoláci se chystají na prázdniny. Pronajmou si dům, který slibuje neskutečnou párty, ale všechno není tak snadné jak se na první pohled zdá, naše parta si najde brigádu v domě pravděpodobných lesbiček a když je s nimi i legendární Stifler, tak to nemůže dopadnout dobře. Druhá půlka filmu se dle mého názoru točí kolem nemotorného Jima, který sice již "zaskóroval" s pošahanou flétnistkou Michel, ale když se od ní dozví, že byl skutečně zoufalý a navíc má přijet sexy Naďa, tak dělá téměř všechno proto, aby to dopadlo tak jak má. Párty to byla legendární a Jim se nakonec uvědomí, že našel své vysněné štěstí se kterým vůbec nepočítal. ()

RedHot

V Americe obecně platí, že mluvit o sexu s rodiči a jim podobným do jednadvaceti nepřichází v úvahu. Ze sexu se tím pádem stává záležitost skoro vojenská a nadržená mládež si na svou velkou noc většinou počká o nějakej ten pátek dýl než my, šťastní Evropané. Když už se klukům za velkou louží konečně poštěstí nějakou kočenu ukecat, většinou končí v lese, u jezera nebo na zadním sedadle auta. Nikoho se tehdy nebojí víc než rodičů. Výsledkem je to, že do té doby spolu mladí nemluví skoro o ničem jiným a nic jinýho je taky skoro nezajímá. Nejsem si jistej, že je to nejšťastnější kombinace, obzvlášť poté, co jsem viděl Prcičky dva. V tomhle jsme Američany porazili jak nechcete. ()

Bozvav

Sympatická blbina na jedno podívání za 20 let. před lety se mi film nelíbil, teď s odstupem času jsem se fakt bavila. Překvapivě se tvůrcům povedlo zakomponovat i romantiku, což bych nečekala. Za mne 60%. ()

mls

V mnohom lepšie ako predchodca, ale stále sa dobré momenty striedajú s trápnymi, čo človeku aj tak bohvieako dobrú náladu nepsraví. ()

optimus0s

Bez tohoto filmu se neumim představit léto. Nejlepší díl serie! Pravda, má pár slabých míst. Ale to my vůbec nevadí. A když se nemotora jim sám k sobě přilepí, třískám sebou eště dva dny potom. ()

sbl

Musím říct, že po sice kultovní, ale špatné a klišé přeplněné jedničce jsem se královsky bavil. Všechny gagy a srandičky jsou vypilované do dokonalosti. Bohužel žádná filosofická ani romantická epopej to není. To co chybělo v prvním díle tvůrci nacpali do dvojky a já jsem se jenom opřel a nechal se bavit. ()

t0ny

O poznání horší než první díl, kterému se mnohem častěji dařilo mě upřímně rozesmát. Pokud nějaký potenciál měl, tak ho Stifler notně přečerpal už v prvním díle, Oz je tu úplně zbytečný, a konečné "score" Finche bylo nevýslovně trapné. Jedině s Jimem byla trochu sranda :-) ()

Lyžař

V poslední době se znovu prokousávám Prcičkami a nejen klasickými, ale i dalšími napodobeninami (jak jsem byl nedávno opraven - zatím neexistuje díl 4.-7., jak jsem si mylně myslel)..No a dnes jsem byl zatraceně spokojený. Hlavně hudbou jsem byl překvapen hodně mile. Tvůrci se nebojí použít hned několikrát SUM41 ani Offspring a další...a ač jsem v jedničce fandil Finchovi, tady ho luxusně a s klídkem přejíždí S.S.. Ale pojďme si přiznat, že kdyby ho nehrál S.W.Scott, hodnocení Prciček by bylo někde úplně jinde.. ()

GOREGASM

Pokračování základního kamene teenagerovských komedií se doslova zuby nehty drží v mantinelech stravitelnosti. Humorem se šetří na úkor pseudolechtivých scén, kterých se nadržené mladé publikum stejně nedočká a nejvíce paradoxně pobaví ty chlívem (pouze) zavánějící. Ani žolík prvního dílu Eugeny "S penisem ti poradím" Levy už nemá čím překvapit a to znamená konec srandy. 28% ()

BeranSon

Jak já tu jejich partičku miluji! První American Pie byl plný pestrých, perverzních a především trapných (účelně) momentů, proto se divím že i dvojka překypuje zábavou a téměř stejnou pestrostí chvilek. Co se týče nejlepších scén, tak mám jasno: vystoupení hocha jménem Pete, potom schovka doma u lesbiček a na konec Jumbo + lepidlo. Ocenil bych i změnu destinace a téma prázdniny. Skvěle sem se bavil i když sem to viděl již po třetí, dělá to celá ta partička a jejich problémy, ale na konec každý z nich dosáhne štěstí a radosti. Tahle série už je takovou mojí osobní srdcovkou a po každé když vidím jakýkoliv díl z ní, tak mě zahřeje u srdce a zaručeně pobaví. - 8/10 - ()

Luk Skywalker

Trošku dospělejší, ale ne o moc. V tomto případě je dvojka rovnocenná jedničce. Není možné aby se všechny ty trapasy staly jedné osobě, to tvůrci museli posbírat od kamarádů a známých a pak to vše hodily na Jima. Jeden vtípek se jakoby opakuje - vysíláčkový sex šířený neplánovaně přes celé město se nápadně podobá tomu live streamu z jedničky, ale je tu plno dalších vtipných situací, kterým se i po letech znovu zasmějete. To vše podpořeno rockových a pop či neopunkovým soundtrackem a to v té době hity od Blink 182, Green Day, The Offspring, Alien Ant Farm, Sum 41 a dalších. Navíc je tu i jedno životní moudro, že někdy je lepší mít menší krasavici, se kterou si rozumí, než nejhezčí holku ze školy. ()

MickeyStuma

Volné pokračování už vypadá jako nastavování kaše a ve své podstatě nepřinášející nic nového. Jen se přitlačilo na pilu, takže na ´to jedno´ myslí snad už naprosto všichni. Smůlou každého pokračovaní je fakt, že divák již ví co očekávat a tak v mnohém nepřekvapí a už jednou řečený vtip prostě tolik nepobaví jako předtím. Bohužel se to týká i tohoto snímku. Pro zmírnění této apatie tvůrci do děje nakombinovali povzbudivou romantickou linku, která kupodivu mezi fekálním humorem funguje. Diváky si to našlo a to je pro producenty nejdůležitější. A tak hurá do dalšího filmového dílu. ()

BOURQUE

Pokračovanie „American Pie“ už bol zamierený trošku iným smerom. Napriek tomu však mojich očiach zostáva jedným z najlepších spomedzi všetkých „ozajstných“ pokračovaní. A to vďaka cool Seann William Scott, ktorý sa tu vďaka postavy Stiflera stal akýmsi východiskovým bodom pre podobné filmy. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()