Prci, prci, prcičky 2

• Slovensko Prci, prci, prcičky 2: Pikantné pokušenie (viac)

Nemotorný Jim Levenstein (Jason Biggs), sympatický Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas), športovec Chris „Oz“ Ostreicher (Chris Klein), intelektuál Paul Finch (Eddie Kaye Thomas) a frajer Steve Stifler (Seann William Scott) majú za sebou rok „pôstu“ na univerzite - a pred sebou letné prázdniny! Prenajatý dom na pláži dáva každému z nich nádej na skvelý sex. Ich túžba po aspoň jednej búrlivej sexuálnej noci je taká veľká, že prijmú aj brigádu, len aby si zarobili nejaký ten dolár na prilepšenie, a tým si zvýšili svoje šance. Lenže správny sex praktizujú minimálne dvaja a v tom je i tentoraz problém. O dievčatá, ktoré by mali pochopenie pre ich hobby je totiž núdza a chlapci to s nimi majú skrátka ťažké... Jedinou nádejou je dlho a starostlivo pripravovaná párty, ktorá sa však i tentoraz vymkne ich kontrole - a nikto na ňu nepríde! (TV Markíza)

Mičl

Pokračování tradiční teenagerovské komedie se podle mě docela vydařilo a je podle mě i lepší než jednička. Skvělý soundtrack (hlavně perka Smooth Criminal od AAF), Vicky, Nadia, Vicky (vím že jsem jí jmenoval dvakrát, ale stojí za to:), StifMajstr jeho máma a jeho potencionální lizbitchky, díky (nejen) tomu to stojí za zkouknutí. ()

F.W.Colqhoun

Když vtrhly první Prcičky do kin a v podstatě odstartovaly docela mohutnou vlnu teenagerských komedií, docela trefně vystihovaly, o co nám inťošům na těch gymplech všem jde, ha ha ha. Dvojka Prciček se celkem věrohodně maskuje jako pokus o zamyšlení nad podivným stavem, do něhož se člověk dostane čerstvě po nástupu na vejšku - zatímco tam je bažant, ve společnosti středoškoláků už taky není úplně doma. Bezčasí, mezidobí, přelom... A štěrbiny nikde. Ale o sdělení (ani tady, ani v jedničce) nejde, že jo. Jde o to vychutnat si s popcornem na klíně smršť mírně oplzlých gagů, nahlédnout do světa, kde zjevně studují jen atleti a modelky a zlomyslně se pobavit tím, jak těžké někdy je-a-bylo si skromně zašoustat a co všechno se „i těm nejlepším z nás” může v honbě za rozkoší přihodit (přičemž nejvíc si člověk tu bžundu vychutná, když už má některé věci tak nějak zařízené...). Jestliže film kritéria splňuje a ve filmových disciplínách alespoň neškobrtá, lze být relativně spokojen. V tomto ohledu je vše v pořádku. Gagy jako močení do Stiflerova xichtu, modré dildo nebo prdění do trubky na někoho zaberou, na někoho ne, ale nedostatečnost co do frekvence vyčítat nelze, buchty jsou hezký (ačkoliv nejen představitelka Vicky * ale ta fakt jako nejvíc! * fakt sešla) a někdy si i leccos odloží. To, že tvůrci neminimalizovali rozmazávání romantických momentů a v honbě za udržením přístupnosti nepovolili uzdu prasárnám, je jen povzdech otrlého prasáka. Kdyby se tak nějak nepředpokládalo, že by film mohl/měl vykazovat i nějaké formální estetické kvality, mohlo by to být za plný počet. ()

Paity

Z jedničky to moc neztratilo, což je u takovéhoto žánru dost překvapující. O to víc to potěší, že si můžete pustit i druhý díl aniž byste si říkal, že už nikdy. ()

Hanys_

Ikdyž to taky není žádná extra pecka, tak je pro mě dvojka nejlepší díl z celé série. Pohodové léto na pláži okořeněné podařeným soundtrackem. Scéna u "lesbiček" kultovní. 6/10 ()

farfalla

Slabší pokračování filmu z roku 1999. Tento film v podstatě ani příběh nemá, jde jenom o to, aby kluci měli sex. ['American Pie' (1999), 'American Wedding' (2003), 'American Reunion' (2012)] ()

Sayko

A jak to všechno dopadlo? Každej si našel holku, pořádně jí vojel a nastal happyend. No nic moc, čekal jsem větší pařbu! ()

Mikeowka

Pro mě slabší než jednička, dokonce i něž trojka. Pořád je však hodně vysoko nad jinými komediálními filmy a klasikami, které mi zrovna vtipné nepřijdou (ať už jde o četníka, Mr. Beana či různé náhražky přímo tohoto filmu). A omlouvám se sousedům za svůj hlasitý smích - třeba když Jim leze "přilepený sám k sobě" po střeše za zvuku Micheala Jacksona - Smooth Criminal, který se k tomu mimochodem naprosto hodí. A vůbec, soundtrack je obecně vhodně zvolen a nejen ve dvojce, ale ve všech mých třech oblíbených dílech. Bez něj by to jistě nebylo ono... Totiž při poslechu blink-182 a Good Charlotte prostě musí být sranda :D ()

peetriss

Prci, prci, prcičky 2 si ode mě vysloužily dvě hvězdičky stejně jako první film. Upozorňuji však, že druhé pokračování je ještě o něco horší! Naši hrdinové jsou o něco starší a nyní studují na vysoké, což je vzhledem k inteligenci, kterou předvádějí až neuvěřitelné. Vtípky jsou ještě stupidnější a prázdnější, příběh ještě horší a sledování partičky erotomanů trpících podivnou formou Tourettova syndromu projevující se tiky vypadajícími jako kopulační pohyby a všelijakými grimasami s hlasitým vykřikováním oplzlých hovadin mě opravdu nemůže dovést ani k náznaku zábavy. I ty baby už nejsou jako v jedničce, o těch šeredných "lesbo" spolubydlících ani nemluvě. Zbytečné přihřívání už tak nechutně mdlé kaše. 30% ()

J*A*M*A*L

Snad ještě lepší než samotná vzhledově úspěšná jednička.Alespoň pro mě ano.U mě to dvojka zaručeně vyhrála, ale ty díly od jedničky do trojky byly dobré až ty další stáli za pěkné kulové.89% ()

Paldiny

Tvorcovia si plne vedomí silných zbraní prvých prcičiek nenechali nič náhode a podľa úspešnej šablóny pustili čerstvých vysokoškolákov na letnú chatu lásky. Príbeh sa opäť točí okolo radostí a starostí hlavného kvarteta s väčším priestorom pre Stieflerovu postavu. A je to práve on, ktorý využíva každú seKundu na plátne a drží vysokú úroveň zábavnosti. Vtipných momentoch je dostatok, ba dokonca príde aj na scenáristický zvrat na záver, no i napriek tomu sa nedá zbaviť dojmu, že druhý diel už neprináša nič nové a iba recykluje fóry originálu. Rovnako mi vadilo degradovanie Nadi z Bohyne na šedú myšku, čo musí siahnuť po tom najväčšom úbožiakovi, lebo nemá na viac. Stále však ide o dôstojné pokračovanie s dobre fungujúcimi postavami, aké dokážu zatieniť aj fakt, že dvojka je už iba dvojkou. ()

Warle

Pokračování kultu se skvělým soundrackem, legendárními postavami (v čele s nezapomenutelnými Stiflerem a Finchem) a podle mě nejlepší díl této legendární série. Další ze série kultů, co stojí za přehodnocení. Česká verze má legendární dabing, který se opravdu asi nedá překonat snad ani originálem. Jen bych doplnil, že UNRATED edice v původním znění má o cca 10 minut delší stopáž. ()

dehlie

myslím, že pokračovanie veľmi nezaostáva za jednotkou. je to jednoducho žánrová záležitosť, ktorá sa snaží osloviť stále toho istého diváka. myslím, že oslovila. stiflerova máma je späť:-) ()

Cement73

O niečo kultúrnejšie než jednička, celkom smiešne, ale to neznamená, že by som druhý príbeh prihlúplej americkej mládeži musel pozerať viac ako 2x ()

Martin_W

Podle mého jedna z nejlepších "Teen" komedii. Dá se u toho pořádně a nahlas zasmát a dokonce to skoro předčilo první díl... Bohužel ty nová pokračování nešlapou prvnímu a druhému dílu ani na kotníky. ()