Útok pavúkov

• Česko Pavoučí teror (viac)

Vieš čo sa môže stať, keď prejdeš cez toxický odpad s exotickými pavúkmi v ruke? Ako každý správny fanúšik mrazenia v chrbte isto vieš, že ak sa pavúky dostanú do kontaktu s chemikáliou, narastú do obrovských rozmerov a začnú ničiť všetko okolo seba. Obyvatelia malého banského mestečka zistia, že nešťastnou náhodou sa vyliala chemikália do jazera a to spôsobilo, že stovky malých pavúčikov zmutovalo do obrovských rozmerov... A sú hladné. Keď sa spustí alarm je to povel pre baníckeho inžiniera, aby dal dokopy skupinu ľudí, ktorá pozostáva zo šerifovho syna Mika, jeho dcéry Ashley, paranoidného hlásateľa v rádiu Harlan Griffita a námestníka veliteľa polície Peta Willisa. Táto skupina sa stretne v boji proti krvilačným osemnohým príšerám. Dobrú chuť! (oficiálny text distribútora)

FunThomas

Velice zábavné. Nejlepší byla asi bitva o obchodní dům, kdy se armády lidí spojily a vyzbrojily křovinořezy, pilami, sekertami, sekačkami a jinými zahradními nástroji a pustily se do války s pavouky... Film berte s nadhledem...:) ()

Luukec

I když nápad není nijak originální a herecké výkony taky nejsou zrovna nejlepší, u tohoto filmu se mse celkem bavil, velcí pavouci člověku naženou daleko větší strach než třeba prdící zmutované ovce ve filmu Black Sheep, film je docela napínavý a sem tam sem opravdu i měl strach, podle mě lepších 70% ()

waits

Povedený béčkový crrosover. A zábavný! To je ten film, který hledáte na filmový večírek ke kamarádům. Chvíli se bude hlasovat, ale nakonec vypadne starý Fellini, kterého nikdo nechce vidět, avantgardní Herzog, kterého skoro nikdo nezná i tahák typu Pulp Fiction, který už každý viděl. Nakonec zbyde něco jako Lady Terminator nebo tohle. A je to dobrá volba. Pro takové účely klidně dvě hvězdy přihodte. ()

Blueeyes

Jeden z nejlepších komediálních hororů, špička svého žánru. Ne není to horor a ani čistokrevná komedie. Je to od každého kus. Pavouci jsou dokonalí, velcí jako vrata, rychlí jako blesk a vtipní. To jejich brblání, vrčení a obecně zvukové projevy mě hrozně baví. Scéna s kočkou je geniální a několik dobře mířených odkazů na Indiana Jonese jsou prostě super. ()

Flopik

Také ani dobré ani zlé. Z každého žánru to má troška a preto to neoslňuje v žiadnom. Pavúci fajn, občas až príliš viditeľne CGI, ale zase na ten rok to dokážem odpustiť. Po komediálnej stránke dosť slabé, nezasmial som sa ani raz. Pozerá sa nato fajn, ubehne to rýchlo a za mňa čistý priemer. ()

LordBeeDoO odpad!

Ať bylo tímto filmem myšleno cokoliv, tak se myšlenka minula s cílem, pokud ovšem nešlo o to znudit diváky.Jako horor tato fraška ani myšlena být nemohla (kromě lidí co trpí strachem z pavouků), na komedii to taky nevidím, zasmál jsem se jedině hlouposti některých vtipů. Naprosto zbytečný snímek .. ()

Israha

Naprosto v přesném poměru trefená směs pocty a parodie klasických monster movies z padesátých let, která se nespoléhá jen na ujetý námět, nadsázku, sebeuvědomělost a popkulturní odkazy, ale má také scénář nabitý akcí, solidní herecké obsazení a ucházející technickou kvalitu. Ptákovina, která se ani na okamžik nepokouší tvářit vážně, ale odmítá se spokojit s do jisté míry alibistickým "so bad it's good" přístupem. Nenáročná zábava, díky ratingu vhodná v podstatě pro celou rodinu, ale jejíž vyznění je tím uspokojivější, čím víc máte nakoukáno (nejen) v rámci žánru. Učebnice pro všechny tvůrce monster movies, jak plnohodnotně a kreativně využívat své ústřední záporáky. Dodnes nepřekonaný král pavoučích horrorů a novodobých komediálních "tribute" monstrfilmů obecně. ()

Radek.SCH

Původně, když jsem na to přepl, tak jsem si myslel, že to bude další z těch dementních hororů, kterých USA vyplivne každý rok aspoň dvacet, ale pak jsem pochopil. Triky sice otřesné, ale o ty tu v první řadě nešlo. Herci neznámí, ale ne proto, že by to byl "umělecký záměr" ale prostě proto, že na ty dobré nebyly peníze. Jediné, co to může aspoň trochu zachránit je humor. Toho tam ale zas až tak moc nebylo. ()

Rokle

Teda po tom všem povyku okolo, co jsem před návštěvou kina slyšel, jsem byl celkem zklamán. Takové nijaké, pořádně neví, čím to má být.... ()

P.J.2

Já nevim ale mě to přišlo tak roztomile hloupoučký až to fakt byl vtipný,Pavoučí gagy byly suprový a místama mi ty jejich zvuky připadali jak z komixu..:-D ()

J. T. Kirk

Dosti povedená komedie. Herci sice nejsou zrovna oskarový, ale do takovéhoto filmu skvěle padnou. Vizuálně jsou pavouci z dálky docela slušní, ale z blízka vipadají dost špatně. Ale každopádně jsem se dobře bavil a Kari Wurher a Scarlett Johansson jenom zastínily chyby v příběhu svím vzhledem :) ()

Hapretor

Jo, je to prdel. Dokonce chlupatá prdel obrovskýho pavouka! Během sledování jsem neměl chuť nakopat prdel režisérovi, scénáristovi ani hercům/čkám a těch pavouků jsem se i trochu bál, takže se ctí za tři *. ()

Heroine

Že bych se smála, to ne. Že bych se bála, to taky ne. Ale nenudila jsem se, a to je pro mne hodně důležitý. Arquette je celkem zábavný, tak jsem celkem zábavně, a úplně zbytečně strávila jeden volný večer. ()