Shiti Hanta

• USA City Hunter

Ryo Saeba je nenapravitelný sukničkář a soukromé očko s výjimečnou muškou. Když mu někdo zabije parťáka, pustí se s pomocí jeho dcery do pátrání po vrahovi. (Netflix)

Arsenal83

Nebola to taká shity hnáta ako som čakal. Naopak, zo začiatku dosť super, hoci potom sa Ryo dostáva akosi na šikmú plochu a to nielen očami. Dejovo sa to akosi zastabilizuje, už toľko neprekvapuje, akurát dievčina, čo tám odrieka "všetko pre Úniu, všetko pre Úniu" pripomenula tlačovku Regresívneho Slovenska. ()

Jirka_Šč

Já toho chlapa miluju! A vášnivě rozporuju, že by kdokoli jiný zvládnul tuto roli tak dokonale jako Ryōhei Suzuki! Ztřeštěný, bláznivý, ve svém živlu nahý na pódiu a současně mužně silný detektiv a bezchybný střelec a bojovník (v průběhu sledování se mi opakovaně vybavil jeho historický výkon v HK Hentai Kamen). Neznám jiného herce, který by se pro tento erotikou posedlý charakter tak hodil! Musíte vidět! ■ Poslouchání Ódy na radost už nikdy nebude, co dřív! ()

Necrotongue

Ntvl..... Co jsem to zas viděl? Japonský film podle japonského komiksu byl japonsky uřvaný a japonsky uskákaný, a kdybych byl Japoncem, pravděpodobně bych si z něj naškrobil textil. No jo, jenže já Japonec nejsem, takže jsem si tuhle přeafektovanou a i v jiných ohledech předimenzovanou záležitost příliš neužil. Synové a dcery Nipponu jsou opravdu svérázná stvoření, což mi opakovaně dokazují skutečně mnoha způsoby, ale jejich posedlost anime a s tím spojeným cosplayem už jde za hranici mého chápání :-) Snímek to byl bezesporu akční (to jasně dokazuje už jen kvantum vystřílené munice), bezesporu střelený (na evropské poměry spíše přestřelený) a z mého úhlu pohledu trpěl až příliš mnoha neduhy. Na druhou stranu musím uznat, že byl po většinu času až roztomile nablblý, takže to u mě dotáhl až na třetí (i když slabší) pěticípou. / Poučení: Mňau. 3*- ()

Marcos22

Ztřeštěná asijská akční sexistická číčovinka, kombinující humor Jaye a mlčenlivýho Boba s nápaditou akcí Johna Wicka, které dochází s blížícím se koncem dech. Nejnovější snímek Júiči Satóa nejvíce trpí nevybalancovaností mezi vtipem a akcí. V mnoha uvolněných scénách se film bere přespříliš vážně, a naopak řadu vytříbených bojových akčních scén s prvotřídní choreografií zazdí nepovedený závěrečný joke. Je obrovská škoda, že si City Hunter nedokáže udržet v průběhu stopáže jednotnou tvář, takto divák nemůže v žádné scéně predikovat, zda bude následovat laciný vtípek nebo melodramatická pasáž s významnějším přesahem. Suma sumárum, za řadu velmi originálních akčních scén a odlehčenou atmosféru tři hvězdy. 🙂 (26.04.2024) ()

Lenka.Vilka

Pohodová zábava na páteční večer, na kterou se klidně můžete podívat i ve čtvrtek odpoledne. Jo, úvod by teda nešel, protože cokoliv, co se pokusí z mojí strany znít alepsoň trochu vtipně, totálně pohoří, protože mám za sebou opravdu vtipný matroš. Tomu se prostě nelze vyrovnat! A přestože bych tady mohla i trochu rejpat, vážně na to nemám náladu. Na to jí mám až moc právě teď až moc dobrou :) jasných, spokojených a  neobjektivních pět hvězd  :) ()

Flopik

Čakal som to teda popravde lepšie. Mix žánrov je za mňa až moc chaotický, nikdy neviete či to je myslené vážne, čo sa zase berie vtipne a tak to ide celý čas. Horšie bolo, že, vtipná stránka mi ani tak vtipná neprišla, po akčnej stránke fajn ale opäť nič prevratné. Nevedel som veľmi prísť na chuť ani hlavným postavám. Potešil aspoň sukničkár ako hlavný hrdina, vďaka čomu boli fajn zábery. Za mňa  teda priemer. ()

dannyyy

Čekal jsem kravinu, do které se mi moc nechtělo, ale nakonec jsem rád, že jsem tomu dal šanci. Ona to kravina sice je, ale zábavná a o akci zde taky není nouze, takže doporučuji. 75% ()

agassi68

Zo začiatku celkom svižná 4 hviezdičková rúbačka postupne strácala tempo a nápady. Taký Suzuki by sa zišiel u nás nakopať zadky vládnucej mafii.. ()

Fungore

Nenechte se zmást úvodní desetiminutovkou, kdy hlavní hrdina trousí vtípky a umně se ohání bouchačkou. Následuje skoro půlhodinová honička jedné holky, která je záživná asi jako zbytek filmu. Zápletka ucházející, vedlejší postavy otravné. Finále je na mě už bohužel až moc přeumělkované.. zrovna tam jsem čekal zlepšení a nějakou pořádnou akci, které se nám ve filmu moc nedostane. Je to škoda, protože postava City Huntera je zajímavá, dokáže být vtipná a protagonista se pro tu roli hodí. Zasloužil by více prostoru, více akce a nějaký jiný příběh. Sledovat uječené, ubrečené vedlejší postavy s typicky japonsky přehnanými reakcemi mě moc nebralo. ()

Methew

Wau, Johnny Wick sa môže schovať, Saebovi nesiaha ani po členky, totálne nádherný masaker, aký som už veľmi dlho nevidel. Japonská pecka, ktorá si zaslúži mnoho ďalších pokračovaní. ()

Mukade

Súboj s BDSM woman bol ssso good, to bol skutočný finálny súboj. ♥ :) Škoda že cica mica potom vybuchla, tss :( .................. Toho spomaleného Wicka by ste tu nemali spomínať, ugh, to už radšej Nea, vtedy bol Reeves ešte mladý a rýchlejší. ()

RoyBatty444

Groteska zabalená vo reálnom háve podľa mangy/anime s chlípnym ale veľmi schopným detektívom. Na humor, akciu a patetizmus vsadené. Herecky dobré príbehovo len priemer a vsadené na cossplay a tajnú organizáciu. ()

Raid91

Příjemné překvapení a netflix konečně doručil zase kvalitní zábavu. Dal bych si druhý díl a myslím, že ho i mají v plánu. Krásnych 8. Btw chvili jsem si myslel, že to je john cho ()

mdf

Ztřeštěný bizár,kde nevite,co je bráno vážně a co jako forek.Ve svém celku,je to debilita,ale co se týče akce,tak ta špatná neni. ()

ofanvex

Když jsem se poprvé díval na recenze tohoto díla - měl hodnocení 73%. Říkal jsem si, to bude fakt pecka... Myslím, že asijská kinematografie je od té západní poměrně odlišná, měl jsem z toho podobný pocit, jako z Hongkongské produkce osmdesátých let. Jako dítě mne to tenkrát bavilo, ale to je celé. Tohle mě přišlo úplně stejné jen s efekty a obsazením současné doby. Kolikrát jsem si říkal... to to těm Japoncům opravdu nepřijde trapný? I přes občasnou akci, pro mne nuda - asi hodinu jsem čekal, kdy se to nějak rozjede, pak mi došlo, že se to asi nestane. Johna Wicka jsem v tom neviděl ani omylem, jen trapný až teatrální přehrávání a nijak výrazné souboje. Začínám pochybovat, jestli si to zaslouží i ty dvě hvězdy, protože tohle dílo ve mne nezanechalo ani smíšené pocity. Škoda času.... pozn.: v popisu obsahu je "...pustí se s pomocí jeho dcery do pátrání po vrahovi." - není to dcera, ale nevlastní sestra. ()

Cornelius

Už dlouho jsem nezažil takovou horskou dráhu. Od nelogických a nesmyslných dialogů a scén po nesmírně vtipné a zábavné situace. Ty dobré scény ale nezastřely ty špatné a film volně odhazuji v dál... ()