V roce 2011 je Lee Yoon Sung úspěšným informatikem, vystudovaným v USA, s kapsou plnou peněz. Ale nebylo tomu tak vždy. Musel si projít tvrdým výcvikem i nemilými situacemi a hlavně musel zjistit, proč musí být tak trénovaný – kvůli pomstě. Pět mužů se sešlo, aby odsouhlasilo smrt mladých vojáků včetně jeho otce. Kdo jsou ti muži? To je Lee Yoon Sungův úkol – najít je a potrestat. Na své cestě za pomstou ovšem pomáhá všem potřebným a stává se „City Hunterem“. (Zíza)

Pethushka

City Hunter stojí na skvělé zápletce a především na úžasném Lee Min Ho-ovi, kterého my, jeho fanynky, prostě milujeme. Na Na mi nejdříve přišla dost nevýrazná. Později jsem si ji ale zamilovala díky jejímu postoji k celé věci. Jen mi vadilo, že z ní tvůrci chvíli dělali křehkou květinku a chvíli na to mistra bojových umění. Prostě jak se jim to zrovna hodilo. Ale takové nedostatky se ve filmech i seriálech objevují často. Podobně jako s hlavní hrdinkou jsem to měla se soundtrackem. Zpočátku mě moc nezaujal, ale na konci jsem se na něm stala totálně závislá. I když jsem si asi desetkrát řekla, že se tohle dorama přeceňuje, stejně mu nakonec dávám 5*. A ano, přiznávám, oči Lee Min Hoa v tom hrají svoji roli. ()

kklepkaa

Z první půlky jsem měla lepší dojem, druhá byla bohužel slabší. S chemií ústředního páru jsem problém neměla, ale s jejich milostnou linkou ano. Proti romantice nic nemám, ale hlavně v druhé polovině to bylo doslova utrpení. Linka s pomstou se v druhé polovině stala bohužel celkem fádní. A jak už někdo psal, některé scény byly naprosto nelogické a zbytečně to seriálu ubírá. Akční scény byly super, to se musí nechat. ()

Tyckin

Solidní a zábavný seriál, ač to tak při mém výčtu neduhů nebude ani vypadat. Na úvod nutno zmínit extrémně absurdní zápletku, zde si s věrohodností autoři moc starost nedělali. Rovněž těch náhod je už vážně moc a to samé se týče srdceryvných příběhů – čeho je moc, toho je příliš. Proti zápletkám nic nemám, ale mohly by občas probíhat realističtěji a logicky – např. když se dva honí auty po silnicích, nikde nikdo není, zvláštní... Hlavní dvojka je povedená a oba působí mile a zábavně, ale i zde platí, že to časem začíná být únavné, zkrátit o pár dílů by neškodilo. A půvabná veterinářka by v práci každý den nemusela mít šaty jako když jde na ples, navíc jí tam za celou dobu nepřišel jediný zákazník :-) Lee Min-ho není špatný herec, ale na zadek si z něho na rozdíl od křehké části populace vážně nesednu, nepředvádí zde ani jinde nic výjimečného. Souboj o způsob pomsty a vůbec vztahy mezi „synem a otcem“ a všechny ty věci kolem mají zajímavý náboj, ale přesto když to celé shrnu, tak podobně orientovaný Healer vyznívá lépe – tam to byly silné 4*, zde slabší. ()

Ivuse

Když jsem poprvé viděla herce Lee Min-Ho, tak by mě ani nenapadlo, že někdy bude hrát akční scény (moje prvotina byl Personal Taste - a tam se té akce moc nekoná :-D ). Ale pravdou je, že akční scény mu prostě seknou - dokázal to už ve Faith - http://www.csfd.cz/film/321702-shinui/ - kde jsem mu naprosto propadla :-). Moc se mi líbilo jakou si vytvořil povahu, pro jednání se svým okolím, která se velmi lišila od toho jaký ve skutečnosti Lee Yoon Sung byl. Další, koho jsem si oblíbila byl prokurátor Kim (na konci to teda přehnali ;), a "otec" Lee Yoon Sunga, jehož touha po pomstě byla tak strašně nesnesitelná až to někdy bolelo :-D Myslím si, že seriál dokáže chytnout, jen mě osobně nechytl až tak pevně, jak to dokázalo mnoho jiných. Dějová linka je velmi zajímavá, ale v mnoha případech jsem se, jak už napsala Zíza, musela ptát "proč?" Z mnoha důvodů jsem váhala mezi 3* a 4*, ale když si vzpomenu na Lee Min-Ha tak dávám 4 :-) ()

Eawy

Hm, tak akoby som to sformulovala. Tento seriál má dve obrovské plus a to je Lee MIn Ho a skvelé bojové scény, ktoré som si vyslovene užívala. Nemôžem sa tu však hrať na žiadneho odborníka na kórejské seriály, ale pravdepodobne preto, že to bol prvý akčný seriál, ktorý som videla, páčil sa mi. Bolo to napínavé, aj keď bol koniec nedotiahnutý, nebolo vysvetlené množstvo vecí na ktoré som ja osobne zvedavá, napriek tomu je to silne nad priemerom. Páčilo sa mi, že hlavní hrdinovia nie sú takí (v angličtine je na to dobrý výraz- DUMB) ako v amerických seriáloch kde je hlavný hrdina maskovaný zločinec............hrdinovia sú oveľa inteligentnejší ako očakávate....práve preto je to naozaj nadpriemerný seriál.......80% ()

• Herec Min-ho Lee tvořil s herečkou Min-yeong Park po skončení natáčení seriálu na několik měsíců pár. Vztah dvojici nevydržel z důvodu nabitého programu obou hvězd. (kklepkaa)