City Hunter: Tajná služba

(festivalový názov) (TV film)
  • Japonsko City Hunter: The Secret Service
všetky plagáty

Subjektiv

U mě nemá City Hunter takové očko, jako u Idaha a tak na ty tři hvězdy směle půjdu. Pokud jste si už City Huntera stihli oblíbit z předchozích děl, tak se na tohle stejně mrknete, i kdybych dal odpad, no ne? Ale ten si Ryo Saeba ani náhodou nezaslouží. ()

Idaho

Když James MacGuier, kandidát na presidenta fiktivní země Gaiman, přijíždí do Japonska na oficiální návštěvu, přivítají ho výhrůžky smrti jeho dceři Anně, kterou 18 let neviděl a která tam žije pod falešným jménem. Anna, nyní pracující jako agent tajné japonské služby, je mu přidělena jako bodyguard, s ním však nechce mít kromě služby nic do činění, neboť věří, že zabil její matku. James ví, že svou dceru musí ochránit před muži ze své minulosti. Leč kdo ji dokáže ochránit, snad i urovnat jejich vztah a postarat se mezitím o to, aby Anna nepřišla o svou práci tajného agenta? Přece mokkori otoko City Hunter. Celých pět let se museli fanoušci Ryo Saeby a Kaori Makimurové soužit, než jim byl předhozeno další pokračovaní City Huntera v podobě tohoto televizního speciálu. Příběh je klasický City Hunter. Autoři se nesnažili vymyslet nic nového, jen převařili některé starší díly a pozměnili jména. I když nepřináší bohužel nic nového, tedy kromě dobré zábavy, má u mě City Hunter očko a já nemohu prostě jít na snad spravedlivější ***. Dávám 70% ()