Saeba Rjó je soukromé očko a také „uklizeč" zla ve společnosti. Je také známý pod přezdívkou City Hunter. Jeho partnerkou, jak pracovní, tak životní, je Makimura Kaori. Jenomže během nešťastné nehody Kaori přijde o život a její srdce dostane Xiang-Ying. Ta se pak i s transplantovaným Kaoriiným srdcem objeví před Saebou. (Zíza)

Vavča

Opět podivně řešená manga/anime adaptace City Huntera. Takaya Kamikawa jako Ryo Saeba je super, můj oblíbený herec a sympaťák, znám ho z jiných titulů. Nicméně seriál ne vždy naplno vybalí svůj potenciál, ať už akční, komediální, případně když ano, tak jsou jiné díly slabé. Ono nepomáhá, že v některých rolích jsou mladá kopyta, bylo by lepší, aby hlavní roli měla Saki Aibu, která je dokonalá asistentka. Chtělo by se to více komediálně odvázat, dát tomu trochu šťávu, vybrat větší herce do každého dílu. Nevím, zda bude pokračování, ale pokud tvůrci výrazně nepřidají na výkonu a věrnosti předloze bude zbytečné, z milosti za hlavního herce, Saki, dobré technické zpracování dávám tři hvězdy. ()

Lex.San

Motiv převzatého srdce není ve světě (asijského) filmu žádnou novinkou. I přes to jsem byl zvědavý, jak se s tím popere zrovna Angel Heart. Kromě toho byl pro mě tahákem i Kamikawa Takaya ;) Celý seriál se veze na nevážně-vážné vlně. Je to zvláštní kombinace, která mě byla místy trochu proti srsti. Též jsem měl strach, že Xiang-Ying bude brána jen jako nositelka Kaorina srdce, ale mé obavy se ukázaly jako liché, naštěstí. První dva díly byly vážně zajímavé, a proto jsem dostal trochu strach, když se třetí díl ukázal takový lichý (vzdychá se nad osudem sirotka), ale když se Rjo vrátil ke své „práci“ City Huntera (tohle slovní spojení mi rvalo uši *-*), tak jsem doufal, že se příběh trochu rozjede. Bohužel jsme se pořád nějak plácali na místě a místo nějaké té akce se jen mluvilo a mluvilo. Ke konci se seriál sice vzmohl na trochu víc té akce, ale ty pózy kladných protagonistů byly tak umělé, že jsem ani neměl chuť se tomu smát. Pro mě to tak táhli jen záporáci, jinak docela bída. Hudba v téhle doramě není špatná, hlavně ending mi utkvěl v hlavě. Hodnocení: Z mé strany bohužel zklamání. Nebýt začátku a konce tak s chutí dám tomuhle kousku hodně nízké hodnocení. Takhle dávám 2 hvězdy a to jsem ještě docela hodný divák. Pokud od Angel Heart čekáte, stejně jako jsem očekával na začátku já, nevážný seriál s větším množství bitek a hlášek, tak vás musím zklamat. Po zajímavém začátku totiž dostanete naservírovaný vlažný příběh plný životních mouder. SPOILER: Jen jedno musím seriálu nechat, nebál se zabít povícero vedlejších postav, ke kterým si divák během epizody dokázal najít cestu. (5/10) ()