Macko Puf: Krv a med

• Česko Medvídek Pú: Krev a med (viac)

Christopher Robin počas svojho vysokoškolského štúdia zanedbáva zvieratá v Stoakrovom lese a neposkytuje im žiadnu potravu. Medzi hladujúcimi zvieratami sa Puf a Prasiatko rozhodnú nakŕmiť sami a ich zvieracie inštinkty sa znova prebudia. Okrem medu túži Macko aj po krvi. To ale predstavuje smrteľné nebezpečenstvo pre turistov, ktorí tam prichádzajú. Puf a Prasiatko sa však chcú pomstiť aj Christopherovi Robinovi za to, že ich opustil. (Vertigo Distribution)

maddy

LOL, ja som si myslel, že tu budú pobehovať vrahovia v maskách Medvedíka Pú a ono to má byť "reálny" Macko Pú, ktorého si režisér predstavuje tak, že do lacnej gumovej masky ako na maškarnom plese na základnej škole nahodí obtlustého chlapíka. Ale tak čo viac čakať pri pohľade na filmografiu režiséra a producenta Rhysa Waterfielda, kde sa to hemží jedine Céčkovými a Déčkovými kúskami, ktoré radšej väčšina ľudstva nevidela ani z rýchlika. Jedinou záhadou ostáva ako sa mu podobnú sračku ako je Winnie the Pooh: Blood and Honey podarilo dostať do celosvetových kín. Toto je totiž len ďalšie jeho poloamatérske Céčko s otrasnými hereckými výkonmi, maskami a vlastne všetkým načo si pri filme spomeniete. Nefunguje to dokonca ani ako taká amatérska nechuťárna, pretože ani tu Waterfield nezvláda natočiť poriadny gore-fest. Toto dokáže pobaviť jedine v stave poriadnej opitosti, kde sa dá smiať nad tým ako sa takýto film dokáže brať vážne. Za triezva to je totiž iba 84 minútové filmové utrpenie. CELKOVO: 1/10 ()

Trevor

Cinemax Poprad ani Ster Century Cinemas v mojom meste do svojho programu tento film nezaradili, čierne čísla ma tiež odrádzali ale keď sme s kinioparťákom objavili možnosť vidieť film v kine Úsmev Levoča tak sme sa bez váhania rozhodli túto možnosť využiť. A nebolo to zbytočné. Priznávam, mám pre béčkové horory slabosť, svoje spravila aj retro atmosféra kina ale Macko Puf nakoniec vôbec nesklamal, napriek lacným maskám a rozhovorom niekedy na úrovni štúdia Asylum. Vraždičky však boli celkom nápadité, potešilo aj to že si režisér trúfol nadviazať na epické obdobie slasherov a všetky ženské postavy sa správali tak nemožne až to občas odrážalo realitu a svojim spôsobom autor podčiarkol ako naivne v niektorých momentoch pôsobia aj tie najlepšie kúsky tohto žánru. Po náročnom dni v práci skvelý relax, za výbornú cenu v kine kde si môžete vziať vlastné občerstvenie lebo kino vlastné neponúka a tak si človek s nostalgiou zaspomína na kedysi zlaté časy, aj keď po hodine má pocit že sedí na trestnej lavici už druhý trest 5 minút plus do konca zápasu. Rešpekt pred osobou ktorá Macka Puf zaradila do programu a obaja za možnosť vidieť tento solídny slasher na veľkom plátne ďakujeme. ()

Miseet odpad!

Nejvíce mě pobavilo, když se mě jedna paní zeptala, zda se bude tento film hrát v kině... Příběh velice originální, to se musí nechat. Rozhodně by mě nenapadlo vymyslet hororovou verzi na tyto pohádková zvířátka, a to, že jsem odpadních filmů viděla dosti. Krve bylo dost, to ano, hod hlavou byl také příjemný, ale celkově prostě nemohu hodnotit jinak... Další krásný film na dobrou noc. ()

M.i.k.e

Ten nápad že Medvídek Pú a ten zbytek jeho podržtašků jsou nějací a) mutanti nebo za b) divný lidi identifikující se jako medvěd,prase,osel a tygr je natolik bizarní a dementní, že tady byl potenciál náběhu na kult. Jenže bohužel tvůrci téhle šílenosti toho nedokázali absloutně nijak využít a výsledek je jen standardní vybíjená kde na jedné straně jsou magoři s (asi) maskou medvěda a prasete a na straně druhé uječený Kryštůfek Robin a banda sexy buchet. Násilí je dost a je i celkem slušně explicitní ale jinak to nedává vůbec žadný smysl a vlastně je to i celkem nuda…40% ()

MightyHal

Nebudu lhát, čekal jsem větší jízdu. Tohle je prostě typický slasher bez invence, s jedinou zajímavostí a tou je právě že killer je prasátko a Méďa Pů, kterému po celou dobu stopáže vytejká med ze všech otvorů v obličeji. I tak jsem se ale bavil a to už i z duvodu že zajít si na takovejhle trash do mainstream kina a vidět odhalenà poprsí a další věci s timto žánrem spojené, prostě potěší. Dále je tu kopa fanservisu, kdy sledujeme bandu po většinou hezkých holek, co jsou právě naháněny ústředním duem. Škoda jen že killy jsou nic moc, i když jsou onscreen, tak buď jsou točeny z dálky aby jste tolik neviděli špatné CGI a nebo to kamera zabírá tak že to jde hůře vidět. I tak ale na pár dobrých gore scén dojde (hlavně na konci). Je to prostě trash a na to co to je to má i dost atmosférickou režii. Skoda ze se to ale bere prilis vážně a ve skrytu je to jen zamenitelny slasher bez niceho. I tak to ale jako guilty pleasure pobaví. ()

majo0007 odpad!

Film má síce pár gore scénok, ale z toho som už vyrástol, aby ma to dostalo do kolien. Najhororovejšia je partia anglických pipín, čo automaticky značí, že sa máte pripraviť na najšerednejšie ženské xichty tohto roka a samozrejme prijebaný akcent. Proste utrpenie jak medveď. ()

Motinski

Brutalita bude pre milovníkov krvi uspokojivá, inak ale ide o cečkovu vyvražďovačku. Film obsahuje všetky chyby aké vás napadnú pri slove slasher a povyšuje konanie postáv na piedestál najtupších rozhodnutí. K tomu ešte všetko pôsobí lacno a čo mi vadilo najviac, scenár sa berie moc važne ajkeď je námet smiešny. Spraviť z takéhoto príbehu hororovú komédiu by bola určite lepšia cesta. Vedel som do čoho idem a pri pive s kamarátmi si pár vrážd možno aj užijete, no odpadové hodnotenia sú zaslúžené. Zároveň ale trochu chápem aj ľudí čo dali 3*. ()

oveckaoa

Tak, že Kryštůfek Robin objeví v stokorcovém lese mutanty začne se s něma kamarádit a nosí jim jídlo po čase ho to přestane bavit a jde na výšku díky tomu, že odejde oni se neumí uživit tak zabijou Ijáčka  a asi i všechny ostatní zůstane jen Pů a prasátko. Následně se posuneme dále a zabijou nějakou ženskou a unesou Kryštůfka Robina pak sledujeme 5 ženských o jdou do toho lesa na chatu a Pů a prasátko je unesou a to je celý film. Je to levné a vraždy za moc nestojí jediná na ,kterou si vzpomenu je ta kdy vrazí ženské do huby meč ještě je zde zabití pomocí včel co nedává ani smysl (ty včely jako ovládal?). Na konci všechny zabije a zůstane  jen Kryštůfek Robin Pů ho nechá jít a naskočí titulky co to je pointu? 20 procent ()

J.Lajner

Nápad samotný, byl už ze své podstaty skvostně debilní. Pořád tu však existovala šance, že vznikne jednoduchá, krvavá vzpruha pátečního večera nebo něco, co ocení teenageři při odpalování brka. Krev a med ale selhává i v této rovině, neboť film je to ke všemu nanejvýš nudný. A jakmile se jako fanoušek hororu nudím, pak danému dílu nepomůže ani svěcená voda. ()

Jaro.Krafcik

Sólidny slasher, ktorý sme dali v retro kine na drevných stoličkách. Škoda toho záveru ale pokračovanie bije na dvere. Prísne hodnotenie ktoré však odzrkadluje amatérizmus a pohlad diváka na detské časy ani ja som si nevedel predstaviť macka púf zabíjať. Určite priemer ak by sme to nevideli na veľkom plátne. 4* ()

jefff

Medvídek Pú a prasátko vraždící ve Stokorcovém lese? Tohle mohla být bizarní jízda. Jenže není. Waterfield točit filmy neumí a i když má šanci, nedokáže ji využít. To, že vizuál "zvířátek" je takový všelijaký, to by se ještě dalo, ale ten příběh? Totální brak. Ale v tom špatném slova smyslu. Prostě filmový odpad. Jsou tu asi tři scény, které docela fungují a potěší i krátká animovaná vsuvka, která je tu trestuhodně dále nevyužitá. Gore scény mají grády a ujde i hudba. Ale herci i kdyby měli co hrát, tak to stejně nesvedou, protože víc, než casting z lidu to není. Ale vidět tohle v multikině je zážitek. Po loňském Arthurovi, kde Besson oživil své Minimoje, další podivný pokus zkřížit horor a animované pohádkové postavy. Opět průšvih. ()

blackkocour odpad!

To se někdo přežral hariba, že ho někoho vůbec taková píčovina napadla? Ovšem, koho by napadlo udělat z knižní pohádky morbidní slasher horor, aniž by si nepřiznal fakt, že měl z Medvídka Puch a dalších zvířátek velké trauma, že? Jak zpejvá Jan Medvěd: u stánků na levnou krásu, postávaj a smějou se klasu, ..tak málo je, tak málo je medu, maj na duši fousky.. okey, ale jako kdybych flashbackem dohodil do časů dávno minulých, nebo taky jednoho měsíce, každý ať si to uváží podle sebe, do bodu kdy jsme viděli zachycenou destrukci a sebevraždu Lucca Bessona, a prokletého Arthura, a doufal jsem, že takové věci už zřídka uvidíme, a hlavně tam kde se to nejvíc hodí, a to na pornhub jako porno parodie, nikoliv ale něco takového pouštět do kin, kurvafix, a já myslel že Pach krve: s podtitulem Macko Pussík se nám už nevrátí!!! Oke, jsem pro aby se očernovaly klasické pohádkové předlohy, přeci jenom bratři Grimmové tyhle metody vtloukaly dětúrencem už od kolíbky, že všechno nemá šťastný konec, a život je velká mrcha, kurvaa, ale Dizny ty pohádky moc překombil, a místo gangbangu se sněhurkou a sedmi prcalíky, jsme se nedočkali nic, ale tohle je k uzoufání na medvědi trapku. Prasátko, Ijáček, Medvídek Si Ťin Pchingchong jako přetransformovaní dowňáuci masakrují pipkaté lbtqvéry a blonďaté kikiny, co jím škruňká v píči. Okey, Pú a jeho stokurcovaní cumarádi budou asi z množírny.. jsem strašně rád, že jsem se toho momentu dožil. P.S.: Asi výtka, ale mohli bejt ti júheláci trochu upovídanější, Majka a Jásona jsme tu už měli! ()

sedm.1

Samozřejmě že dvouhvězdičkové hodnocení neznačí žádnou filmovou událost, na druhou stranu je nicméně určitě nutné podotknout, že takovou všeobecně krutopřísnou kritiku a tolik Odpadů si tato podívaná rozhodně nezaslouží. Pravda je pak i ta, že většina diváků tento film sledovala jen a pouze ze zvědavosti, případně díky nějaké té potrhlé šuškandě a nikoliv kvůli třeba žánrovému zájmu, nebo z důvodu náklonnosti k ujetějším projektům, a i to se podepsalo na všem tom podhodnocování, které je opakuji dost přehnané. Takže ano, celé je to tedy sice bez diskuzí hlavně extrémně levné, hloupé, s nebývalým množstvím chyb, s mizernými herci a ještě mizernějšími herečkami,  ale já si i přesto troufale říkám, no a co? Ten film přece má i svá nepopiratelná pozitiva. Postavy jsou nesoudně tupé, ale zároveň mají sympatické tváře, které jak jsem zmiňoval, neumí sice příliš hrát, ale vypadají dobře, tak co? Mordů je dostatek, jsou překvapivě efektní a pozor, trikově nepůsobí vůbec zle, nehledě na to, že přítomné gore je fakt šťavnaté. Zápletka je pak opět sice vrcholně imbecilní, ale když vezme divák v potaz ten celkový nápad, tak je to přeci fajn úlet, ne? Navíc se tu podle mě tvůrcům povedla v porovnání s daleko ambicióznějšími projekty navodit i opravdu působivá atmosféra a i hudební temný doprovod není úplně mimo. Takže opravdu ano, je to ultralaciný, ultrapitomý, ultramizerně natočený a ultrašpatně zahraný, mě to přesto všechno ale kupodivu bavilo, a s klidným svědomím mohu kontrovat, že je to zároveň i svižný, nápaditý, slibně krvavý, takže žánrově bych to zkrátka skutečně zas až za takový průser vážně nepovažoval. ()

borec999

Každý trošku znalejší divák pri pohľade na trailer a meno režiséra (všetky filmy v čiernej farbe) musel vedieť ako to asi dopadne. Tí, čo to neodhalili a išli do kina v očakávaní normálneho filmu: tak vám treba. Čo ma však v porovnaní so žánrovo podobným Medveďom na kokse bavilo viac, že tento Macko presne vie čím chce byť (a v rámci šialeného nápadu aj môže byť) a tým aj je. Hlúpym slasherom s pár kreatívnymi vraždami. Aj keď je pravda, že hlúpe je to aj na pomery žánru príliš a neunúva sa ale že absolútne nič vysvetľovať (najväčší fail: Macko Pú má byť podľa legendy v úvode reálne zviera, pri čom je to evidentne len človek s latexovou maskou :D a mnoho mnoho ďalšieho). Baby sú evidentne neherečky a ich výkony sú strašné, horšia je už len technická stránka, kde ak by som bol objektívny, tak by som musel napariť filmu jasný odpad, pretože film je absolútne béčkový brak. Na druhej strane: je tu pár vtipných momentov (včely na povel) vyplývajúcich z toho ako je to hlúpe a aj pár fajn vrážd (kladivo vo vode, či záverečné rozšliapnutie hlavy). Takže 1* za námet a 1* za uvedomelosť a pár pozitív spomínaných vyššie. Inak ale aj tak stále nechápem, ako sa Macko Pú: Krv a med mohol dostať do kín... 30% ()

Renfield

Jak se taková prasárna křížená s medvěďárnou mohla dostat do kin, je mi záhadou. Animovaná část ještě vcelku ujde, i když dává otázky, které zbytek filmu samozřejmě nezodpoví. Proč by měl, když si zvolí tu nejprimitivnější cestou a drží se ji až do závěru. Ve všech směrech neuvěřitelně amatérské a tupé, dokonce i v rámci žánru, v němž se pro zábavu samozřejmě odpustí mnohé, což tady ale nejde. 20% ()

cskomando

Pokud nebudu počítat stupidně napsané dialogy, které ještě víc přidávají na stupiditě postav jako takových, šetření ohledně vyvražďování, maskování ve tmě a občasným úhybem kamery, několik situací nad kterými zůstává rozum stát, pak se tu najdou i dvě pozitivní věci 1) rozjetá hlava, rozkoplá hlava a zbytek gore byl jako když nebyl, díky tmě 2) ženské to nepřeháněly s křičením. Velká škoda, že se nevyužilo lepší provedení a zpracování vražd a gore. Koneckonců zde nesmí nikdo hledat ani přemýšlet nad nějakým dějem, tudíž jsou očekávání velká po té kvalitně zpracované druhé stránce, která zklamala. Snad se v dalším díle polepší. ()

Flopik

Toto do kina rozhodne nepatrilo, je to otrasné ako po príbehovej tak po scenáristickej stránke. Hlavné postavy hrozne blbé, aspoň, že niektoré tie baby boli pekné ( Ryšavka to vyhrala, priestor dostala na 2 minúty, ukázala prsia a skončila zomletá, parádna úloha). Príbeh mohol byť super originálny, ale je rozpovedaný tak sproste, že len budete krútiť hlavou čo sa deje. Ale na druhú stranu, nemôžem povedať, že by to bolo zle natočené. Gore je celkom dosť a miestami prekvapivo potešilo. Za tento aspekt dokážem privrieť oči a dať odreté 2*. No a 25% je za mňa veľmi prísnych. ()

lardko

Ježiši to byla ale kravina 😁 zvědavost mi nedala a musel jsem se na tuhle vystrednost kouknout. Herci příšerný a scény taky o ničem. ()

bozka10

Totálne stupídny film.Hrozná kvalita za 5 korún do kina jednoducho nepatrí.Pú a prasátko,dvaja vyžraní herci ktorým na sedláka bachli na hlavu gumové masky, celý čas bez akejkolvek mimiky.2 *za gore, ktoré bolo miestami fain.A konec zabili úplne.Uprosted akcie proste strih,titulky a dovi dopo. ()

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

Zlaté maliny slupnul hororový Medvídek Pú

09.03.2024

Den před předáváním slavných Oscarů tradičně probíhá vyhlášení cen, které si hollywoodské celebrity často za rámeček nedávají. Řeč je samozřejmě o Zlatých malinách (Razzies), které posměšně oceňují… (viac)

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

Postr4datelní vévodí nominacím na Zlaté maliny

22.01.2024

Popelka se dočká krvavého zpracování

Popelka se dočká krvavého zpracování

23.05.2023

Ikonický příběh o Popelce se v průběhu let dočkal mnoha verzí, přičemž mezi ty nejznámější v Česku patří samozřejmě Tři oříšky pro Popelku, animovaná Popelka z roku 1950, a pak možná moderní Popelka… (viac)