Deadstream

Populárny influencer Shawn Ruddy (Joseph Winter) bol na internete zrušený. Snaží sa o návrat na obrazovky, a tak sa rozhodne streamovať zážitky zo strašidelného domu, kde chce stráviť celú noc. Nedopatrením sa mu podarí prebudiť ducha, ktorý bol v dome uväznený. Začína byť jasné, že toto môže byť posledná noc jeho života, ktorá bude navždy zaznamenaná na kamerách. (Marceloo)

borec999

Veľmi sympatický low budget horor. V prvej polovici dostaneme found footage horor s pôsobivým prostredím opusteného haunted domu. Dej, atmosféra, ľakačky všetko okej. Akurát hlavný hrdina je nesympatický debil, ktorému želáte len to najhoršie. V druhej polovici sa tak na moje veľké potešenie stane, Deadstream prepne do módu čistokrvnej hororovej komédie a zábava je to naozaj veľmi kvalitná. Obidve roviny fungujú (asi preto že sa nemiešajú a z úvodu je to úplne vážny horor a potom úplne neseriózna komédia) a osobne som cítil, že tvorcovia majú svoj režijný debut pevne v rukách a vedia čo robia. Po dlhšej dobe som narazil na found footage, ktorý mi troška pripomenul že tento subžáner nie je ešte mŕtvy... PS: ďalšie filmy od režijného dua Joseph Winter, Vanessa Winter si nenechám ujsť. 75% ()

666Carnage

Za málo peněz hodně muziky, tak by se dal označit tenhle footfotage horor. Je to místy i komedie a dokáže si udržet Vaší pozornost. Některé scény jsou povedené a i když působí levně nekazí to celkový dojem. Dobrá jednohubka 60%. ()

Corpsegrinder

Komediální stránka filmu mi ze začátku moc nesedla ale postupem času se zlepšovala a v posledních 30 minutách si myslim že byla i celkem funkční. Překvapivě to ušlo i jako horor, sice tam toho mohlo bejt víc ale má to sem tam napětí i dobrou lekačku. No a hlavně to má oproti ostatním FF filmům kameru která neglitchuje, netřese se a vše je vidět. Na jedno zkouknutí neurazí. ()

Adramelech

Deadstream aneb smutný konec jednoho influencera. Docela pěkný mix komedie a hororu s řadou dobrých nápadů. Film však asi stačí vidět jen jednou, protože při druhém shlédnutí by překvápka už tolik nefungovala. Hodnotím satanistickým číslem 66,6 procenta. ()

mclenin

Keby Sam Raimi točil Blairwitch - zábavný a zároveň strašidelný mix, ktorý obsahuje zopár skutočne napínavých scén (vďaka technike snímania z pohľadu prvej osoby, resp. statických kamier po dome) ale aj pár skutočne zábavných scén (kombinácia priposratého hrdinu / odvážneho bojazlivca). Nečakal som, že ma to tak bude baviť, pobavilo. 3,5 * ()

Wancohoff

Velmi podarena hororova komedia v FF style ktory velmi nemusim, no tu mi to vobec nevadilo. Fakt som sa dost nasmial. Malo to vela dobrych napadov, aj nejake tie lakacky, gore, napetie... 75% ()

Flopik

Dámy a páni, spojenie hororu a komédie som takto snáď ešte nevidel. Ono je to ohromne vtipné, nasmial som sa teda kráľovsky ale to nie je všetko ani zďaleka. Pretože ten film má aj famóznu atmosféru a po hororovej stránke reálne vystraší a keď to budete pozerať v noci samy tak sa reálne aj budete báť. Má to svižné tempo, prekvapivo aj krvavé s množstvom skvelých nápadov a ešte k tomu to je FF štýl. Týmto FF dokázal, že rozhodne nie je mŕtvy a má čo ponúknuť. Hlavnému hrdinovi rola sadla ako šerbeľ na riť, neviem si predstaviť nikoho lepšieho. Toto je 5* záležitosť a som zvedavý, koľko rokov potrvá kým dostaneme niečo tak dobré. PS: Toto je pre všetky černochov a mexičanov.... pri tomto som sa dusil smiechom. Doporučujem všetkými desiatimi, za mňa záležitosť roka. ()

Harpy

Bolo to super, ja som sa bavila, páčilo sa mi to moderné poňatie, kde išlo o postavu streamera, ktorý je schopný pre obnovu svojej slávy a followerov zájsť až za hranicu zdravého rozumu a riskovať vlastný život....a o ten mu teda pôjde. Bolo to strašidelné aj smiešne zároveň a hlavne ma to nenudilo do samého konca. ()

dannyyy

K mému překvapení jsem se bavil od začátku do konce. První půle záhadná, strašidelný dům a jeho prozkoumávání a čekání, co přijde. Druhá půle je čistá hororová komedie ve stylu 90. let a trochu akce taky nechybělo. ()

molcan2

Prvýkrát som tento film videl minulý rok a pamätám si, že sa mi veľmi páčil, pri opätovnom sledovaní sa mi páčil ešte viac. Zneuctená internetová osobnosť sa snaží získať späť svojich nasledovníkov žiť jednu noc sama v strašidelnom dome. Keď však nešťastnou náhodou rozhnevá pomstychtivého ducha, z jeho veľkej comebackovej akcie sa stane boj o život v reálnom čase. Je to úplne iný found footage, než na aký som zvyknutý, film perfektne vyvažuje momenty humoru a strachu, praktické efekty sú dobré a film má niekoľko nechutných scén, neodporúčam pozerať tento film pri jedle. Celkovo je to kvalitný brak, pobaví vás po celý čas a dokonca vás aj rozosmeje vďaka situácii postáv. ()

KosiR_ksr

Nízkorozpočtový horor téměř kompletně vytvořený jedním manželským párem... To mi nedávalo velké naděje, ale výsledek poměrně překvapil. Nejedná se o nikterak průkopnický snímek, ale přesto svěží závan povedeně mísící osvědčené hororové techniky s prvky komedie. Vše je zabaleno do "influencerského" hávu, který tvoří potřebné pojidlo mezi komediálními a hororovými prvky. 65% ()

domirovec

Chvalme Boha! Ale spíš hlavně internet! Bůh je totiž někdy pěkně vybíravej. On totiž, jakožto jednotlivec s vyšší mocí mezi jeho kouzelnými prstíky ovládne celej ten internetoš, rozhodne se potrestat nejednoho šíleného parchanta na mnoha různých platformách, jenže aby toho nebylo málo, tak si musí vybrat i jednoho velkého šťastlivce, který musí chudák trpět v domě s hajzlovskými vyššími temnými silami. Bezva Bože, jsi fuckt dobrej. Mám tě sice i přes tohle furt velmi rád, ale i tak. Proč jsi to musel tomu chudákovi strýmrovi udělat? Vždyť on chtěl jen bavit ostatní, sakra! 4/5 ()

figliar

To, o čo sa neúspešne pokúšal youtuber PewDiePie na Youtube RED, tu Joseph Winter zvládol o triedu lepšie. Svižná hororová First person komédia, ktorá zachytáva súčasný fenomén – sociálne siete. Síce, čo sa týka dejovej línie, nejedná sa o nič prelomové,  spracovanie príbehu bolo zaujímavé. Rozbeh bol síce pomalší, ale nakoniec sa z toho stal celkom dobrý film. Ako popoludňajšia jednorazovka svoj účel určite splnil. ()

helraiser

Tak tohle mi moc nesedlo, možná kvůli tomu troubovi, protože to je opravdu strašný šulin, strašně nesympatický trouba. Snaží se to o vtip neúspěšně, o strašení a tam to funguje jak kdy, trošku to zachraňuje závěr, ale i tak žádný zázrak. Lehký podprůměr, znovu si to určitě znovu nepustím. ()