Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 3
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa V_erus_h k tomuto seriálu (5)

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Ano, přesně takto to má vypadat. Ne nadarmo je tahle série označována za nejlepší vůbec.. Výborní hráči, spoustu silných osobností, které naštěstí byli obdařeny i inteligencí, takže je opravdu na co koukat.. Shlédla jsem to jedním dechem. Kéž by bylo takových víc.. ()

Mikronésie (2008) (S16)

Skvělá řada.. Nelze vytknout vůbec nic.. Nejlepší z hráčů proti bandě nováčků, už to je slibné lákadlo samo o sobě.. A nakonec mě to opravdu nadchlo.. Jedna z nejlepších sérií, povinnost pro každého fanouška.. :) Favorit: Amanda, Alexis.. Neoblíbenci: Johnny "Fairplay", Cirie ()

Jižní Pacifik (2011) (S23)

Tato řada je podle mě jedna z nejhorších. Nesympatičtí hráči, které doplní nafoukaný Ozzy a šílený Coach. S vítězem/kou docela souhlasím, podle mě to bylo nejmenší zlo, ale série naprosto katastrofická. ()

Filipíny (2012) (S25)

100% zlepšení proti One world, což ještě zvedá moje hodnocení.. Ale jinak celkem vyvedená série.. Opět se ukázal můj oblíbený Jonathan, takže spokojenost.. 3 kmeny, nové soutěže, zajímaví hráčí.. Po OW jsem se zařekla, že s tím končím, ale tohle mě ukázalo, že to pořád ještě jde.. :) Oblíbenci: Malcolm, RC x Zavrženíhodní: Abi, Russel, Lisa.. :D ()

Caramoan (2013) (S26)

Zděšení hned od prvního dílu.. V první FvF jsem měla ráda téměř všechny favority a dodnes ji považuju za jednu z nejlepších řad vůbec.. Jedinej, kdo mi tady nevadil byla Andrea, Corinne, Malcolm a Brenda, o které jsem do sloučení a vlastně ani po něm nic moc nevěděla a docela mě to štvalo.. Jasně, 4/10 není zas tak málo, ale jde o to, že ten zbytek jsem naopak totálně nenáviděla.. :D Už jak je ukazovali, tak si říkám: "To snad ne, tohohle (Phillip - absolutní cvok, kterýho nemůžu ani cejtit, Brandon - měl by být zavřený někde pod zámkem ve svěrací kazajce, Cochran - kterej se trochu vyšvihl v průběhu hry) a tahle (Dawn - paranoidní, falešná hysterka, Franceska - WTF?).. Nijak zásadně mě neoslovili ani fanoušci - hned na začátku mě fakt štval Shamar a Sherri.. A navíc u téhle série mi přišlo, že jistí hráči byli hódně protěžovaní na úkor ostatních, ikdyž teda nechápu proč.. Opravdu nuda - všichni byli táák "hodní", žádné podrazy.. Jedna z nejhorších (pro mě).. ()