Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Kop1x k tomuto seriálu (6)

Fidži (2007) (S14)

SPOILERY. Yau-man bezkonkureční, největší génius, jen škoda, že to nevyhrál, protože rozmazlenej kokot z děcáku Dreamz, co od něj dostane auto a potom nedodrží slib a nedá mu imunitu je pro mě naprostej čurák. FCKING IDIOT! ()

Mikronésie (2008) (S16)

OBSAHUJE SPOILERY: Cirrie je neskutečná kráva vyžraná, co jen mele tlamou a nic víc, fyzické soutěže totálně nezvládá, jen tahá za sebou 100 KG, no more this bitch please! Ozzy borec, na něj nikdo neměl, Eliza naivní, nechápu, jak si mohla myslet, že ten kus dřeve je skrytá imunita, but well played Oscare! James namyšlenej idiot v týdle sérii, Penera je mi líto, je to asi nejiteligentnější člověk, co hrál survivora.. Škoda brzkého vyřazení mého favorita yau-mana.. No a Erik? Ten, co předvedl s individuální imunitou snad ani nemohl myslet vážně, nebo koiik za to dostal peněz? Přece todle nemůže udělat, když zbývají 3 holky a on, je jasné, že když dá imunitu té píče Natalii, že ho vyhodí, no dement jsi Eriku! Přemýšlej příště mozkem a né pérem! Doufám, že ti aspon potom Natalie dala zapíchat, jinak si ten tvůj tah nedokážu nijak jinak vysvětlit.. S vítězem, celkem spokojenost, manipulátorka, mohlo to být horší, takže parádní série.. jo a btw: Fanoušci jsou banda imbecilů.. Favoriti: Ozzy,Pener,Amanda,Pavrati,yau-man. ()

Samoa (2009) (S19)

ONE MAN SHOW BY RUSSEL HANTZ ! ()

Hrdinové proti padouchům (2010) (S20)

SPOILER Dobrý no, až na tu vypatlanou píču, co to vyhrála, dokonce 2x.. Nepochopím. Vždyt ta kráva tam nic nepředvedla, jen čuměla s otevřenou držkou, v soutěžích nedokázala snad ani jednou vyhrát, co si vzpomínám. Prostě patetická kráva. 5 hvězd za Russela a Boston Roba..Ta Sandra at už táhne do hajzlu a do survivora už neleze, nebo se pozvracím :D ()

Krev není voda (2013) (S27)

SPOILERY Série dobrá, až na debilního vítěze Tysona. ()

Cambodia – Second Chance (2015) (S31)

Obsahuje spoilery. Ano, je to jedna z nejlepších řad..Nicméně se nemůžu ubránit dojmu a opravdu nechápu, proč diváci zvolili do druhé šance třeba Abi, podle mě to není hráčka, ale akorát osina v zadku, klidně tam mohli poslat někoho, kdo by si to zasloužil více ( Shane, Teresa a další.. ). Série plná zvratů, podrazů, série kde si soutěžící museli sáhnout až na úplné dno, viz Joe a jeho epický battle s Keithem o imunitu. V této sérii je naprosto vidět, že hrát survivora není nic lehkého, naopak, it's pretty tough game! Akorát, co si myslím, že se poslední dobou v survivoru děje, není to jako na začátku, kde si soutěžící opravdu zasloužili vyhrát, proto co udělali ve hře, ne proto, že mají manželku a dvě děti + další na cestě... Well, well, well.. Jeremy a jeho final speech mu zajistila milion dolarů. Musím napsat, že podle mě Spencer hrál lépe a zasloužil si to o něco více, než Jeremy, ale to už se nedá nic dělat.. A pokud Jeremy nechce hlasy z lítosti, tak to proboha vůbec nezminuji na kmenové radě.., Porota by se měla řídit tím konceptem, na kterým je survivor stavěný, tzn : Outwit, outplay, outlast a ne emocema, o tom přece ta hra není.. Hele, on má rodinu, potřebuje finančně zajistit a nehrál zas tak špatnou hru, tak mu dám hlas, nicméně Spencer hrál, co se týče strategie mnohem zajímavější hru. Dostal se ze dna až na úplný vrchol a to chce kuráž. Každopádně jako fanoušek survivora, gratuluji vítězi! Jo a ještě jedna věc.. Keaithe, Keithe..V 5ti lidech, jde ti o vyřazení, rozhodují 3 lidi a ty radši své místo přenecháš Kimmi? Ve hře o milion dolarů? vážně? Naštěstí se tak nestalo a ještě tam někomu z hráčů zůstal racionální úsudek ( Kelly ). Navíc, Keithe věděl, že na 90% půjde další kmenovou radu domů a nezahraje na ní skrytou imunutu, jako really?. Ale jinak opravdu povedená sezona. Oblíbení hráči ( Joe, Spencer, Fishback, Savage ) ()