Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa MiKos k tomuto seriálu (2)

San Juan del Sur – Blood vs. Water (2014) (S29)

Varování komentář obsahuje spoilery a je psán naprosto subjektivně :) Velmi povedená série s obrovsky špatným startem, 6 lidí v podstatě nehrálo, nicméně ve hře byli 4 hadi a byly useknuty jen 3 hlavy a 4. v podobě Nat zvítězila a tak to má být. Podařilo se jí dodat proti všem předpovědím až do finále, udělala řadu pěkných kroků, aby bylo vidět, že si hru zasloužila a sama se byla u useknutí dvou hlav ze 3. Ano casting byl velký fail této řady, nicméně i tato řada stvořila dost prostoru pro užívání si oné chutě, kdy se hra několikrát kompletně otočila a to, upřímně, není standardem Survivora jsou řady, které jsou po této stránce poměrně dost ploché. Škoda, že na konec se dostal jen jeden had a dvě ovečky, tak volba byla jasná. Kdyby se tam dostal Keith mohl tam být alespoň jeden Vlk ,) Co se týká lokace tak opět dobře vybraná lokace, na kterou se dalo koukat a dělala výplňové záběry zajímavé, na rozdíl třeba od Austrálie. Co se týká soutěží tak ty byly brilantní, tuto sezónu se opět tým Survivora o kousek překonal obzvlášť puzzle tento rok vypadaly, že by mohli dělat problém i průměrnému Čechovi,výzvy na výdrž vypadaly opravdu bolestivě, opičí dráhy jako vždy harcore a výzva dělaná jen nohama? To je velice chytrý nápad... I když jsem doufal, že se hra vyvine jinak a hodně byl jsem trochu zklamaný z výběru lidí (obzvlášť,když Nat znám z Amazing race a v podstatě jsem předem tušil její změny hry) nemá to vliv na fakt, že Survivor opět nezklamal a i když byl díky lidem o kousek slabší 85% si rozhodně zaslouží. Nejlepší rozhodnutí: Useknutí Jeremyho (podle mě jasný vítěz) _ Nejhorší rozhodnutí: Vzít si Nat do finále (jasný zához milionu) _ Nejlepší challenge: Poslední, rozhodně nejtěžší této řady _ Nejslabší ... sociální výzva kterou vyhrála Missy to byl crap PS: Jak někdo mohl napsat hodnocení celé série dřív než včera, resp dnes ... nechápu ,) ()

Worlds Apart (2015) (S30)

Já nevím jsem prostě asi už starej, ale každá série mě přijde lepší a lepší. Letos zase o krapet posunuté co se týče prostoru pro hráče, dost prostoru pro diváky je taky, tuny bonusového matroše na CBS ... v rámci reality soutěží prostě špička všech špiček. ()