Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa barneybishop k tomuto seriálu (4)

Amazonie (2003) (S06)

Konečně jsem se dočkal a vyhrál někdo z mých oblíbenců, než od minulých sérií, kde se dostali 2 lidi do finále na základě podrazů a intrik. Zatím pro mě ta nejoblíbenější série ze starších sérií Survivoru! :) ()

Perlové ostrovy (2003) (S07)

Může obsahovat spoilery: Od té doby, co se sprostě domluvili Ruperta, který tam dělal tolik práce jako všichni ostatní dohromady, dokázal s lidmi mluvit z očí do očí a neměl s nima problém si to vyříkat jako nikdo z nich, jsem ty díly potom už tak nějak vypouštěl. Každopádně skvělé úkoly a výborně naplánovaná celá série vzhledem k šokující novince - kmeni odpadlíků a každovýzvovému rabování. :) I přesto, že se do finále nedostal nikdo z mých oblíbenců, dávám za 5*. :) Jsem zvědavý, co ještě dalšího vymyslí do budoucna. :) ()

Vanuatu (2004) (S09)

Tato série mne nehorázně bavila. :) Moji oblíbenci Chad a Chris nezklamali. Hlavně Chris, který totálně otočil hru a úplně jsem hltal ten nechápavý Amiin pohled, co že se to vlastně děje, že vyloučili jednu z jejího společenství. :3 A Chrisův a poroty výtlem při jejím vyloučení. :D Opravdu mi Ami bylo "líto". :D Tato série opět nezklamala, jak z pohledu intrik tak z pohledu úkolů či výběru skvělého místa na natáčení. :) jednoznačně 5 z 5* ()

Millennials vs Gen X (2016) (S33)

Konečně zase přichází období, kdy se budu každý týden těšil na nové díly mé nejoblíbenější soutěže s Jeffem v čele. Upřímně už po 33. jsem z této nové začínající série nadšený, protože opravdu bude na co se koukat. :) A nová věc..."dědičná výhoda"...moc zajímavý prvek, ze kterého nám jistě spadnou brady, jestli se dostane až do 36. dne. Nejlepší soutěž, která sérii co sérii překvapuje novými věcmi a svou jedinečnou originalitou. :) ()