Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 2
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa wafc k tomuto seriálu (3)

Austrálie (2001) (S02)

Ano, přesně jak řiká člověk, který má 1422 odběratelů - Wostrej seriál. Wostrej skoro jako ostrovtip další hnijící kreatury Djkomy. Tahle řada je slabej vodvar Bornea. ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Myslím, že se jedná o jednu z nejlepší řad vůbec. Neskutečně sympatický Ozzy, neokoukaný Jonathan, hezounká Parvati, vypočítavý Yul... ()

Mikronésie (2008) (S16)

Jak jsem na Cookových ostrovech Ozzymu fandil, tak tady jsem ho nesnášel. Stal se z něj namyšlenej idiot a ukazoval to v každém díle. Když vypadl, tak jsem měl radost, ale když úplně stejně naletěl můj oblíbenec Jason, tak už jsem se tolik nesmál :) Nutno dodat, že holky tuhle řadu zvládly teda s bravurou a zaslouženě vyhrála jedna z nich, i když mi bylo trochu líto, že to nebyla Amanda, která je na závěrečných kmenových radách absoluně neschopná. Jinak Ozzyho proslov směřovaný Parvati aspiruje na nejhloupější proslov všech dob v Survivorovi. PS: Eriku, Eriku, ty jeden moulo. ()