Kto prežije

(relácia)
  • Česko Kdo přežije (viac)
Rozhovor 1
Dobrodružný / Reality-TV / Súťažný
USA, 2000

Réžia:

Don Roy King

Účinkujú:

Jeff Probst (moderátor), Amber Mariano, Richard Hatch, Judd Nelson, Kimmi Kappenberg, Rudy Boesch, Jenna Lewis, Sugar Kiper, Jenna Morasca, Jerri Manthey (viac)

Série(46)

Survivor je televizní reality show, která je v různých podobách vysílána v mnoha zemích na světě. Hlavním principem této soutěže je vysazení soutěžících na izolovaném místě v divočině, kde soupěří o různé odměny a hlavní výhru v hotovosti. V soutěži se využívá systému postupného vyřazování, kdy soutěžící hlasují proti dalšímu členu v kmeni dokud nezůstane poslední soutěžící, který kromě výhry získá i titul "Poslední trosečník" ("Sole Survivor"). Soutěž je také obrovským sociálním a psychologickým experimentem, kdy je možné pozorovat různé typy lidí, jak se k sobě navzájem chovají za různých okolností a v různých podmínkách. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa J*A*M*A*L k tomuto seriálu (5)

Kto prežije (2000)

Ta nejlepší soutěž ze všech.Opravdu se mi líbí a vždy to sleduji s napětím až do konce.Ty série které se zatím vysílaly jsem viděl všechny a úplně celý.100% ()

Panama (2006) (S12)

Panama byla má druhá série co jsem viděl a musím říct že to bylo vážně senzační.Bylo to docela vyrovnané takže před sloučením to vypadalo že to bude fakt vyrovnané.Nakonec se však po chvíli času ujala vlády Casaya nebo jak se to píše no a zbytek mluví za vše.Má třetí nejoblíbenější série, kde jsem měl asi mé největší oblíbence z celého survivoru, nebo alespoň ze všech sérií co se kterýma jsem měl tu čest.Mí oblíbenci: Terry, Cirie, Austin, Dan, Bruce, Sally, Shane Oblíbený kmen: La Mina///Hodnocení: 100%/// ()

Cookovy ostrovy (2006) (S13)

Cookovi ostrovy měli jednu vlastnost, kterou mělo asi jen pár sérií Survivoru.Bylo to fakt vyrovnaný.V jednom díle dominoval jeden kmen v druhém díle zase ten druhý.A tak to šlo až do samotného sloučení.Asi největší borec ze všech soutěží spolu s Robem Marianem byl samozřejmě Ozzy, kterej jim to natíral fakt luxusně.Oblíbený kmen: Aitu, Mí oblíbenci: Ozzy, Parvati, Adam, Cao Boi, Candice, Jonathan, Nathan, Sekou. ()

Fidži (2007) (S14)

Pokud jste neviděli Fidži, tak byste měli rychle začít hledat epizody z téhle série, protože Fidži u mě protentokrát vede.Pro mě asi také to nejzajímavější série ze všech co jsem viděl a především díky soutěžícím, protože ti se mi teď fakt líbili.Můj oblíbený kmen: Moto, Mí největší oblíbenci: Dreamz(Moto), Mookie(Ravu).///Hodnocení:100%/// ()

Čína (2007) (S15)

Má premiéra u Survivoru a zpočátku má nejmilejší série, nakonec je u mě v oblíbenosti překonalo Fidži a to bez problémů.Docela mě překvapil začátek série, nebo alespoň první čtyři díly to mě fakt překvapilo.Survivor jsem vlastně začal sledovat tak že zrovna v bedně nic nedávali a přepnul jsem to zrovna na Cool kde běželo toto a vypadalo to fakt zajímavě.Můj oblíbený kmen: Fei lung nebo jak se to píše, Mí oblíbenci: James, Aaron, Amanda, Jean-Robert.///Hodnocení:100%/// ()