Archivní záběry a vtipné skeče v komediální retrospektivě roku 2021, který nám přinesl velké trable a taky pár příjemných událostí. (Netflix)

Malarkey

Pro Amíka vážný dokument o těžkém covidovém stavu, pro Evropana sarkastický vtípek, u kterého jste rádi, že po hodině skončil. ()

Wade Wright

Ještě slabší než minulý rok. Vtipy působí hrozně uměle a nepřirozeně. Špatný timing a scénář. Radši se podívejte na Don't look up. Posledních deset minut je i tak v celku dost trefných... Co na to říct, apokalypsa je tady guys. Seberte si svoje VR headsety a radši rychle zdrhněte. ()

Jara.Cimrman.jr

"Zatímco demokraté pyšně uplatňují právo na odhalení ramene, republikáni se odmítají nechat opíchat." Rok 2021 stál za prd. Někdo viděl světlo na konci jehly, jinej ho neviděl a všem hrabalo z opatření, který je měly chránit i proti jejich vůli. Nikdy bych nevěřil, že mi někdo zakáže vycházet po devátý večer z domu. Ale zpět k americkýmu pohledu na rok 2021, protože ten mě bavil. Konečně si někdo udělal genderově vyváženou srandu z paranoidního sčítače Trumpa, mladistvýho buřiče ducha Bidena i vládnoucích černochů ve viktoriánský Anglii a dokázal mi, že udávat je křesťanský. Taky jsem byl poučen o tom, že pravda a lež jsou jen protichůdný proudy dat. To je zajímavý. Ovšem za nejdůležitější považuju varování, aby se děti nedívaly na Hru o oliheň. Mohly by totiž začít mluvit korejsky s anglickými titulky a to fakt nikdo nechce. ()

Cappuccino

Prvá časť cez kopírku. 90 % snahy o humor skončilo z môjho pohľadu len pri snahe. I keď sme film pozerali v skupine ľudí s pivom v ruke, smiech bolo počuť iba výnimočne. ()

TheEvilTwin

Jakkoli mne loňský první díl neuhranul, tak Death to 2021 je za mě naprosto precizní, vtipná a neskutečně povedená satira celého uplynulého roku, která se neštítí žádných témat a pravdivě a zároveň zábavně kritizuje vše, na co si vzpomene. Super oddechová hodinka. ()

JohnCZ

Letošní speciál za mě daleko vyrovnanější, než ten loňský. Méně tendenční, ale stále velmi vtipný. A hodně, hodně trefný. A i když jsou i tentokrát cílovkou především američané, je až překvapivé, jak jsou ty vzorce chování vypatlaných lidí všude naprosto totožné...  A ačkoli jsem se často smál (Diane Morgan i letos co věta, to perla), výsledný pocit z toho všeho je spíše vlastně dost depresivní. A přesně takový byl pro mě i svět roku 2021. ()

zdepapepa odpad!

Téměř to samé jako Death to 2020 . Aby taky ne, když pandemie stále panovala a tytéž společenské problémy taktéž. Opět to mělo silně americko-politické ražení, takže jakožto neameričan si přijdu malinko zanedbán. Opět si tam Netflix dělal reklamu sám na sebe (kdyby aspoň byla vtipná...). Opět chabé pokusy o vtip, i když realita je absurdní sama o sobě. Korunu tomu nasadila kombinace toho, že 1) většinu vtipů a myšlenek v tomto pořadu jsem už dávno viděl na internetu v podobě zpráv a memů (opakovaný vtip bohužel často vtipem již není) a 2) samotné Death to 2021 na chvíli změnilo kolej právě na "meme compilation", jichž jsou na internetu mračna. ()

kobejn

Škoda že po dvou skvělých dokumentech nepřišel na konci roku 2022 třetí a zřejmě nebude ani další s blížícím se koncem roku, velká škoda, protože není nic lepšího, než si na konci roku udělat rekapitulaci a všem těm hrůzám, co se tu dějou se aspoň zasmát. ()

Trevor

Rovnako trápna sonda do ritného otvoru Billa Gateza, blecho trapeza ako vlani. Polarizovaná spoločnosť má dve názory - buď líže anál Netflixu alebo má názor nesprávny. Opäť minimum humoru, blecho trapezov tŕň v oku Džef Bazoš, pochopiteľne Trumpolína a blek lívez daznt dva metr. A samozrejme Putin. ()

M.i.k.e

podobně laděné jako Death to 2020,ale tentokrát o fous promyšlenější,trefnější,vtipnější a vyrovnanější.Zase je to sice zaměřené primárně na US&A,ale na rozdíl od loňska tam není nic o čem by se poměrně dost nevědělo i tady...70% ()

campix

A pokračujeme. Po svižné taškařici Death to 2020 jsme se dočkali i pokračování ve formě roku 2021.Tvůrci se nemusí absolutně babrat scénářem, protože ty absurdní příběhy, které dnešní doba servíruje denodenně nepotřebují nic navíc. To prostě nevymyslíš. Vrací se také většina učinkujících a tak to navazuje poměrně krásně. Příjemná jednohubka k pobavení. Nic víc. Snad příští roky budou lepší a tvůrci tak nebudou mít tolik materiálu. To je ale asi bláhová myšlenka. ()

UhLee

(5/10). Po předchozím roce jsem věděl do čeho asi tak jdu. Bohužel moje očekávání nebyly neplněny. Ba naopak. Byly zadupány dost hluboko do země. Všechny věci, které se tam zmiňovaly jsem vlastně věděl a těch vtipů bylo taky poskromnu. Nejvíce jsem se bavil někde kolem první čtvrtiny a pak to šlo rapidně dolů. Nemá to už tu jiskru. Snad bude příští rok lepší.  ()

Pavlínka9

Mám v paměti Death to 2020, tudíž jsem ráda, že je i rok 2021 :) Pobavilo, ale takový "zásah" jako předešlý 2020 to na mě nemělo. Ale i tak doufám, že v tom budou pokračovat :) ()

Timak

Tak je tu další rok a máme zde další satirické ohlédnutí, které ovšem zdaleka nenakopává prdel lidskému debilismu, jako to udělal jeho předchůdce. Přesto je to zdařilé dílko, které stojí za shlédnutí. ()

VasaX

Koncept z minulého roku lehce ztratil dech. I přes to ale dostaneme několik hodně povedených vtípků, bohužel v záplavě průměrných a pár špatných. Na vině úplně není koncept, ale materiál - něco se opakuje a nového pro tyto účely není dost a zpětně už to není tak vydatné, jak moc to scénáristé dojí. Ano, bavil jsem se, v té kanonádě prostě člověk jede jak tobogánem a občas je to fajn a občas mu to šplouchne do nosu, nic se nedá dělat, ale jízda je to zábavná. Na rozdíl ale od té minulé, tahle nemá takový šmrnc a pokud si mohu vybrat, radši si znovu zopakuji Death to 2020. ()

Melios

Viditeľné zlepšenie oproti minulému, odpadnému roku. Herci konečne hrajú tak, že je pre všetkých očividné, že melú čisto len sračky, informácie sú menej politicky korektné a podanie je viac absurdné. Holt niekedy je lepšie si zobrať kritiku k srdcu a skúsiť niečo vylepšiť. I tak stále nechápem, prečo pán Brooker mrhá svojim talentom na písanie podobných druhoradých projektov pre Netlfix. 2021 nakoniec nebol až taký zlý... ()

kenkaku

“Co jste si odnesli z roku 2021? Že z roku 2020 se nikdo nepoučil…” fenomenální věta na závěr. Za mě povedená satira, co prakticky shrnuje vše co hýbe planetou (a bude i dál). Edit: mimochodem mnohem trefnější a zábavnější než první pokus. Tam si občas pletli satiru s idiocií. ()