JohnSmith

Jak mi v první sérii moc nesedl Ritchson, tak tady jsem za něj byl rád, protože sehnat tak strašné nesympatický "herce", to už musíte mít talent. Příběh není špatný a přeskakování v časových liniích mi nevadilo, ale opravdu se nedalo koukat na akci. Ta byla opravdu hodně špatná, bez nápadu a děsně statická a k tomu fakt špatně natočená. Škoda, dát si na ní víc záležet a vybrat lepší herce, dal bych lepší hodnocení. ()

MI-380

Už kniha mě zklamala, netypický Reacher. Ten typický pracuje vždy samotářsky, jen občas se spojí s Neglyovou nebo nějakou jinou kráskou z bezpečnostních služeb a spravedlnost nastoluje s minimem svědků. I druhá řada mě zklamala: moc řečí, nesmyslné honičky, a až moc nesmrtelných hrdinů. Ten má být jenom jeden, Ritchson je ten pravý. Doufám, příště pojede podle lepšího scénáře. 55% ()

blackJag

"ZABIL JSI KÁMOŠE TOMU NEPRAVÝMU, SVINĚ." První sezóna se myslím celkem vyvedla, těšit se na druhou sezónu bylo logickou reakcí. Bohužel už to není tak jednoznačné. Začátek v pohodě, nějak se to vyvíjí (v prvním díle dobrý vtípek na Sáru Connorovou od zloducha z nejpovolanějších - Roberta Patricka), ale postupně se ukazuje, že materiálu v tomto námětu na 8 dílů nebylo, sorry. Dojde tak řada na zbytečné postavy (poctivý polda - hrůza), scenáristickou všednost a akci jak z průměrných kriminálních seriálů. Na závěr sice zase trochu lepší, ovšem asi hlavně díky předchozímu pošramocenému průběhu. ()

Pecival

První série se mi moc líbla, na tohle jsem se hrozně těšil a je to strašlivý zklamání. Neskutečnej propad dolů. Scénář je naprosto debilní, postavy otravné, bitky jalové .... jako kdyby to dělali úplně jiný lidi. Takto ne, přátelé. ()

kenkaku

Tvůrci evidentně nepochopili v čem byl úspěch první řady a tak se pokusili o repete s woke nádechem. Přímočarou akci v čele s mlátičkou z osmdesátek nahradili pečivě diverzně vystavěnou skupinku prakticky stejně schopných lidí a obalili košatým (zbytečně) dějem. V kontrastu s první řadou propad jako prase. ()

iXtr3m3

UPDATE PO DRUHEJ SÉRII: Takže sme dostali ďalší príbeh, z takmer one man show sme dostali partiu správňákov, nazreli sme do minulosti Reacherovej jednotky, dostali sme všetky postavy sympatické, až to pekné nie je a ja dvíham na 5 hviezd, pretože tento seriál ma našliapnuté k výšinám ála u mňa dokonalý Jack Ryan. Doplním to slovami, ktoré som poslal jednému z bráchov po dosledovaní nového traileru na Fallout, takže takto: Inak Amazon Prime sa spolu s Falloutom u mňa už v podstate vyšvihol na totálnu jednotku čo sa týka kvality vs. kvantity a Netflix je na presne opačnej strane stupnice. Keď si pozriem, čo všetko Amazon Prime má, aké fílmy, aké seriály, ktoré z nich sú u mňa topkou, tak deklasoval Netflix v rámci kvality fakt že nepekne. Netflix má jedinú výhodu a to kvantitu, takže preto mu stále ide karta, lebo vie zaujať všetkých. Amazon si ide svojou cestou a ak to nepokazí, tak fakt bude Topka celosvetovo. Disney má kvalitu kolísajúcu, pripomína mi takú NERFku, HBO pod odkúpení Discovery padá na hubu svojimi škrtmi a vyznieva ako stará zasekávajúca sa brokovnica, ktorá keď vypáli, tak vypáli poriadne, ale dlho sa nabíja, kadencia nízka a účinnosť tiež kolísajúca, Netflix chrlí obsah rýchlejšie, ako je možné vôbec sledovať kadenciou samopalu, ale Amazon si ide svoje, pekne, pomalšie, premyslenejšie, ale s účinnosťou ako ťažkotonážna protitanková ostreľovačka... Go Amazon Prime... ()

Litvicek

Reacher je větší a surovější. Vrací se prima akční flow a nálož testosteronu a já bych tuhle sérii dal pocitově výš jak tu předchozí. Chemie mezi postavami funguje, prolíná se hezky minulost s přítomností a samozřejmě je tu boj za vyšší dobro. To je zkrátka americkej sen. A já bych se další sérii nebránil. Pokud se Reacher nebude i nadále s padouchy mazlit a bude jim způsobovat fatality, pak jsem all in. ()

Drirr

První řada byla skvělá. Druhá je jak z úplně jiného seriálu. Nelogický nudný brak. Některé scény jsou tak tupé, že člověk až žasne. Nechápu, co se stalo, tak velký kvalitativní rozdíl mezi sériemi už jsem dlouho nezažil. ()

Disease

Nepřišlo mi to slabší než první série jako některým tady. Povedlo se vybrat solidní díl, což se nebude opakovat dlouho (pan Child v pozdějších dílech píše pořád stejný příběh). ()

Ant_Antony

Kvalitativní sešup oproti první sérii... Chudák Robert Patrick strávil téměř celý seriál v jedné lokaci s telefonem u ucha a neměl co hrát... Zbytek týmu (nováčci) byli jen do počtu a do postele - kdyby tam nebyli, nic by se nestalo... Potenciál to pořád má, snad se to do třetí série polepší... ()

Flopik

Tak druhá séria za nami a opäť veľmi solídna podívaná. Tentokrát sa presúvame do veľkomesta a k Reacherovi pribudne aj jeho stará parta. Mne to sedelo, nakoľko chémia medzi postavami je skvelá. Akčné dostatočne zato chválim, nepáčilo sa mi však ako boli komplet všetci nepriatelia blbí a ľahko zabíjateľní. Vyložene chodili postavám na zabitie. Vraždy opäť dosť drsné. Pozerá sa nato fajn, je to taká oddychovka, ktorá od vás nič nevyžaduje a skvelo baví. V ďalšej sérii dúfam v návrat aspoň Neagley, na druhú stranu dúfam v také solo pokračovanie Reachera. Silnejšie 4*. ()

warrenur

Tentokrat Reacher riesi pripad z partiou podobnych cool-ovych kladasov, akym je sam. Zial, prave ta "tvrdena" B-ckovost a cool-ovost a naivita mi vadila. Preto vnimam druhu seriu, len ako lahsi nadpriemer. Fanusikom urcite odporucam, ale vidim, ze su mnohi ako ja, ktori maju podobne dojmy. Najlepsou postavou serie je za mna vyborny Domenick Lombardozzi, ktoreho pozname z mnohych akcnych kuskov. Dufal som tiez, ze inteligentny "obleckovy" zaporak dostane viac priestoru, aby mohol byt dostojnejsim protivnikom. 60% ()

Kopi1

Druhá série za mě pokračuje ve své kvalitě z předchozí. Dobrý scénář a charismatické postavy dodávají seriálu náboj. Občas sice některá akce habruje, ale je to ok. Klidně bych si dal další sérii. ()

ER

Reacher se 130 kg svalnaté hmoty je zpět a opět ve skvělé kondici, ale na rozdíl od první série s větší chutí zabíjet. A to je asi největší mínus adaptace 11. knihy Smůla a potíže. Propojení se vzpomínkami na minulost, kdy vedl svůj tým armádních vyšetřovatelů, se současným vyšetřováním přineslo sice logické vystavění děje, ale také až moc přestřelek a pomstychtivosti a tak, když dochází k úmrtí detektiva, který Reeacherovi pomáhal, žádný doják z toho není. Druhá řada je tak trochu protipólem té první a kdo má rád akci, bude o to více spokojený. jenže, vidět rozzlobeného Reachera je fajn, ale všeho moc škodí. Navíc vedle výborné parťačky Neagley, kterou známe už z první série, se objeví i další kolegové, ale tady to trochu skřípe. Jejich "bitevní" schopnosti zdaleka nedosahují kvalit Reachera, či Neagley. Nicméně zápletka je až do samotného závěru poutavá a dokáže udržet pozornost. ()

bearmeedek

Reacher opět skvělý. Oproti jedničce mírně slabší nadšení. Logicky v tomto jiném příběhu chyběla atmosféra malého prohnilého městečka. A ještě jsem měl dojem, že se tu více tlachá, aby klapla stopáž. Ale vždycky je někde schovaný nějaký trumf. Tady vše vykompenzovala Serinda Swan. ()

R.I.P.

Tato série je podstatně slabší než ta první. Tisíc výstřelů padochů a netrefí (samopalem) ani stodolu. Naopak klaďas pistolkou trefí na 30 metrů mouchu do oka.  Ženská dostane X ran do xichtu pěstí od metrákového chlapa a nepohne se jí ani nalepená řasa.... Dokonalé jsou rány železnou tyčí, trubkou a dotyční řeknou tak teď jsi mě vážně nazlobil... Rana od té ženské pak naproti tomu složí i medvěda. Samozřejmě každý ví, že síla 50 kilové ženské je stejná jako u 100 kilového muže, protože platí rovnoprávnost a ne fyzika. K blití. Ale to tak, toršku, špetku reálna, alespoň nepatrně, nešlo by ? ()