Vyšetřování Franzovy vraždy přivede Reachera a zbývající členy jeho bývalé vojenské jednotky do Atlantic City, kde se záhada prohlubuje, číhá nebezpečí a stará láska nerezaví. (Prime Video)

ShayM

Oproti první sérii prudký sešup dolů. A tenhle díl? Na jednu akci připadají mraky keců o ničem, rádoby vtipné hlášky, místo sympatické blondýnky z první série nastupuje stará bába s krysím ksichtem a obočím jak netopýří křídla. První série zhltnuta s nadšením, po dvou dílech té druhé je moje nadšení na bodu mrazu. ()

castor

Trochu se bojím, že se opakuje drobný „nešvar“ z první série, a to, že nás tvůrci skrze vztah Reachera s veleroztomilou strážkyní zákona Roscoe taky moc nenapínali. A ono milé budování napětí mezi nimi poměrně rychle spláchli. Tentokrát se nám Karla Dixon sotva ohřála na scéně a už stará láska nerezaví. A taky se zbytečně moc mluví. Každopádně neznámé v otázce mrtvých (pohřešovaných) členů skupiny armádních speciálních vyšetřovatelů pokračují. „Proč jsi ho praštil tak tvrdě?“ – „Neumím dávat měkký rány.“ ()

warrenur

Pobavil ma drobny detail s odkazom na James-a Barra v rozhovore v aute. Osviezenim su i nove charaktery z byvalej particky a eroticka iskra so zrelou zenskou kolegynkou. Aspon nevyzerala tak nepatricne ako drobna detska blondynecka z predoslej serie. :) Fajnova oddychovka. Vyzera to tak, ze konecne sa "k slovu" dostane ulizany profik. ()

kenkaku

Pecka je odkaz na první film. Tohle je smysl pro detail co mám rád. Co rád nemám je plíživé propašování woke i do Reachera (jako jeho hláška o detailech je od ženský? A evidentně chytřejší než on). Každopádně Reacher vyměknul. Oči už se nedloubou… Dokonce i sex byl “podprsenkový”. ()