Reacher - Season 2 (2023) (séria)

Jedna fotka řekne víc než tisíc slov (S02E03)

(epizóda)
  • USA Picture Says a Thousand Words

Když padnou další jeho přátelé, Reacher uzavře nejisté spojenectví se svéhlavým detektivem. Jejich jediná stopa vede ke znepokojivému odhalení o členu 110. jednotky. (Prime Video)

warrenur

Domenic Lombardozzi je vyborny herec a videli sme ho v mnohych, vacsinou vedlajsich rolach. A hoci sa podobaju na jeho typicky nasrdeny charakter, ako je to i v tomto pripade, vzdy sa potesim. V tejto epizode je to viacej o tej "cool-ovosti", co ja moc nemusim, hoci samozrejme nasej neohrozenej skupinke fandim. Len som z tych drobnych hluposticiek, naivity a hlaskovania uz davnejsie vyrastol. Z doterajscih troch, slabsia cast. Btw. ako mali agenti na letisku spoznat nasho sympatickeho vraha? ()

EricNor

"Chtěl jsem se ho na neco zeptat, ale nez jsem se zeptal, tak jsem ho zabil." "Mohli jsme se zeptat dalsich asi patnacti lidi, ale zabili jsme je taky." "Krome jednoho, toho jsme nezabili, toho zabil cholesterol z toho grilu, co jsem po nem hodil." Primocara jednoducha zabava. Ritchson ma obri charisma, jak jinak. Spolubojovnici jsou taky sympataci, krome "krasavice". A bacha, mlatej tam cernochy. ()

castor

Tulák, který má i pár dobrých přátel. Pošťuchování mezi staronovým týmem baví, onou jednoduchostí a přímočarostí odkazuje na staré dobré akční fláky 80. let. Teď se navíc k týmu „připojuje“ svéhlavý detektiv (ukřivděný synek Chickie z loňského Krále Tulsy), který s kroky skupiny absolutně nesouhlasí, ale získává díky nim zajímavé stopy. Přestřelka v domě včetně finálního hodu grilem fajn. Nick Santora, který psal třeba seriál Útěk z vězení a bohužel stojí i za Arnieho FUBARem, s Reacherem pokračuje v ryze nenáročném duchu první série. ()

wikked

Alan a jeho Reacher je pořád super, což o to. Je ale nutné rvát do každého druhého dialogu naprosto nerealistické a vyčerpávající vysvětlování všech indukcí a dedukcí jednotlivých členů týmu? Spolu už s trochu přehnaným "machismem" díky vojenské zápletce to mírně kazí dojem. ()