Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Recenzie používateľa EricNor k tomuto seriálu (5)

Reacher (2022)

Reacher je obr, tedy pořád ne takovy jako v knizkach, ale trochu vetsi je. Vsechno resi přímočare, dava na budku uplne vsem bez rozdilu a sam ma maximalne propocene tricko, tak si v sekaci bez problemu koupi dalsi. A i kdyz je známo, ze budky seka jak na bezicim pasu, stejne to na nej zkousi kdekdo o hlavu či dve mensi. Divil jsem se, ze hned na zacatku nenabehl na ocividne padouchy a nevymlatil to z nich rovnou, mohli jsme si usetrit par dilu. Pet sest by stacilo. Nekdy se to vlece. Reacher obcas pusobi parodicky tim supermanstvim a nekdy i prehnanou krutosti. Tezko by takovy pripad unikl FBI a nechali ho vysetrovat nejake lokalni, ac sympaticke poskoky. Casting se opravdu povedl, ale rozhodne nebudu zavrhovat Cruise jako Reachera. Prvni film je super, druhy jsem nevidel. Druha rada jiste bude, tak si cekani ukratim přečtením nejake z knih. ()

Jedna fotka řekne víc než tisíc slov (2023) (S02E03)

"Chtěl jsem se ho na neco zeptat, ale nez jsem se zeptal, tak jsem ho zabil." "Mohli jsme se zeptat dalsich asi patnacti lidi, ale zabili jsme je taky." "Krome jednoho, toho jsme nezabili, toho zabil cholesterol z toho grilu, co jsem po nem hodil." Primocara jednoducha zabava. Ritchson ma obri charisma, jak jinak. Spolubojovnici jsou taky sympataci, krome "krasavice". A bacha, mlatej tam cernochy. ()

Noční symfonie (2023) (S02E04)

Slabota. Kdyz maji hrdinove plan, vypada to, ze o tom reknou i zahrnutym padouchum, protože ti se vzdycky podle toho planu chovaji. Jinak nevim, proc se ta hnusna rasple vydava za hezkou holku. Maria Sten je naopak muj typ. A na zaver dilu je potreba opet uhasit touhu po krvi a par lidi jen tak pozabijet, jinak by to bylo neamericke. ()

Přes mrtvoly (2024) (S02E07)

Recher je odporny psychopat. ()

Letec (2024) (S02E08)

Technicky perfektní, slusna akce, ale jsem rozhodne proti, aby hlavni hrdinove zabijeli jen tak pro radost. Myslel jsem, ze prachy rozdají potřebným. Celkove je to pro me po prvnich trech epizodach zklamani. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD