Reacher s Neagleyovou se zoufale snaží zachránit O'Donnella s Dixonovou, zastavit A.M. a pomstít zavražděné přátele. (Prime Video)

Lenny514

Pokud máte rádi Batmana, Spidermana, Kung-Fu pandu a podobné sci-fi žánry, tak myslím, že budou hodnocení vysoká. Závěrečný díl seriálu je opravdu těmto postavám věrný. Scénárista pokračuje v módu "klišé" v kombinací se sci-fi. Nepřátelé opět stupidní a neschopní, je jedno jak moc členy týmu bodnou, střelí, praští...ti s humorem pokračují dál v jejich likvidaci. Na deset zabijáků se zbraněmi obklopí svázaného Reachera ale on je složí jednoho po druhém. A scéna ve vrtulníku...to bych musel dát další hvězdu dolů. Bonus: Padající tělo z výšky min 100m (neřeknu čí) spadne na kámen a je celé :) V deseti bych to asi ocenil. A možná to tak je, že pro tuhle věkovou kategorii ji zpracovali, jako akční komedii. Kamera, hudba jinak skvělá, je škoda že to tak zabil scénář. ()

smarkus

Bolo to naivné a nezmyselné aby sme dostali postavy do polohy, ktorú scenáristi chceli. SPOILERY Celkom zvláštne bolo, že Negleyová videla ako odnášajú na nosítkach parťákov - zastrelí zlosynov ale ich nezachráni...Potom batmanovský náskok na vrulník a celá scéna v ňom bola jemne povedané - pritiahnutá za vlasy.  Ale na konci dňa to okrem tohto vypálilo dobre, kúsok nostalgie tie. Druhá séria rozhodne nesklamala. 4* ()

castor

Případ, v němž figuruje hodně velkých hráčů, zamířil do finále. No, ale chybět mi tahle parta nebude. Reacher mi víc seděl v komornějším (až na samotný závěr) pojetí první série. Tady je všechno plné klišé, spousta záchran na poslední chvíli (vrtulník raději ani nekomentuju), záporáci neschopní, chemie v týmu taková nijaká. Prostě Karla Dixon má chuť a náš stožár bez kartáčku na zuby neprotestuje. Vypořádání s T-1000 průměrné, s panem A. M. úplně mdlé. Do příště doporučuju zapracovat na scénáři. Coby připomínka starých dobrých akčních fláků fajn, ale přeci jenom máme rok 2024, takže to chce něco navíc. ()

oldrixs

Při některých akcích se opravdu zatajoval dech....Skvělé zakončení, tým speciálnícch vyšetřovatelů mi bude opravdu chybět teď, protože ta chemie mezi nimi opravdu táhla celou sérii. A tyhle otevřené konce mě jako vždy nenechávají klidným, navíc protože do 2. série jsem byl opravdu zažraný. Opravdu dost povedené a čekání na další sérii bude opravdu nekonečné... :) ()

warrenur

Konecne akcia, na ktoru sme tak dlho cakali. A hoci je pomerne efektna, a ano, Reacher tu ma opat dalsi heroicky moment, dufal som v epickejsi zaber. Cakal som tiez, ze s "master-mind prostrednikom" bude trosku lepsia "partia". Ale tak, zaver zahrial pri srdiecku a kladasi su tou "spravnou" partiou kladasov. Zial, pre mna je to prilis naivne a preto vnimam i zabavu celej druhej serie za slabsiu ako z tej prvej. ()