Reacher s týmem míři do Bostonu, aby uhodil na politického asistenta se znalostmi o přísně tajném vojenském kontaktu, který by mohl být důvodem smrti jejich přátel. (Prime Video)

ShayM

Jak příjemné bylo vidět trojici z první série - Reacher, Neagley, Finlay. Ve společné scéně byli těch pár minut příjemnější než celý zbytek dílu. Moc často se tam dlouze kecá, moc často jsou záběry na tu odpornou tlamu Serindu Swan, která mi od začátku druhé série leze na nervy. Na první sérii ta druhá nemá ani omylem. ()

EricNor

Slabota. Kdyz maji hrdinove plan, vypada to, ze o tom reknou i zahrnutym padouchum, protože ti se vzdycky podle toho planu chovaji. Jinak nevim, proc se ta hnusna rasple vydava za hezkou holku. Maria Sten je naopak muj typ. A na zaver dilu je potreba opet uhasit touhu po krvi a par lidi jen tak pozabijet, jinak by to bylo neamericke. ()

warrenur

"Find a new line of work, asshole". :) Prijemny vyletik nasej particky za dalsim z voditok. Sympaticky zabijak si ide svoju solo-jazdu a zrejme k stretu dojde az neskor, co je velka skoda. Dalsia vyhrazka po telefone a mila "potycka" v gala s motorkarskym gangom. Trosku uplacane, ale hlasky mi tentokrat nevadili a bavil som sa. 70% ()

castor

Dravější, vtipnější a zábavnější než první sezóna…? Ne, fakt ne, protože je to na chlup stejné. Možná spíš horší. Reacher, kterému podle mého slušelo víc maloměsto z první řady, furt věří, že bývalý parťák Tony Swan je čistý a že je to celé jen jeden velký omyl. Parta se musí rozdělit, s ohledem na mrzké charisma ostatních z týmu bude ale pokaždé zajímavější sledovat onu půlku, ve které je Reacher. Příběhově je to docela plácaná, řežba s motorkáři mírně naroubovaná. Ředitel bezpečnosti s ksichtem Roberta Patricka zatím zbytečně v pozadí. Coby připomínka starých dobrých akčních fláků fajn, ale přeci jenom máme rok 2024, takže to chce i něco navíc. ()

• Během jízdy autem je zmíněno 11. záři. V ten den se odehrál teroristický útok, při kterém se zřítily věže Světového obchodního centra v New Yorku. (Duoscop)