Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Recenzie používateľa ShayM k tomuto seriálu (6)

Season 1 (2022) (S01)

Perfektní oddychovka, ústřední trojice je velmi sympatická, jiskří to mezi nimi a každý díl mě navnadil na ten další. Do poslední chvíle se řešilo, kdo je padouch a kdo ne. Plný počet nedávám, protože existují lepší seriály. Ale bavilo mě to náramně. ()

Season 2 (2023) (S02)

Oproti první řadě o hodně slabší, kdyby zůstala dvojice Reacher Neagley, bylo by to mnohem lepší. Přibylo keců, flashbacků, jedna neskutečná držka, která asi měla být za krasavici a hláškující chlápek. Nesmrtelnost a neprůstřelnost Reachera vystoupala do nadpozemských výšin. Kdyby tvůrci příběh uzavřeli u první řady, udělali by líp. ()

Co se stane v Atlantic City (2023) (S02E02)

Oproti první sérii prudký sešup dolů. A tenhle díl? Na jednu akci připadají mraky keců o ničem, rádoby vtipné hlášky, místo sympatické blondýnky z první série nastupuje stará bába s krysím ksichtem a obočím jak netopýří křídla. První série zhltnuta s nadšením, po dvou dílech té druhé je moje nadšení na bodu mrazu. ()

Noční symfonie (2023) (S02E04)

Jak příjemné bylo vidět trojici z první série - Reacher, Neagley, Finlay. Ve společné scéně byli těch pár minut příjemnější než celý zbytek dílu. Moc často se tam dlouze kecá, moc často jsou záběry na tu odpornou tlamu Serindu Swan, která mi od začátku druhé série leze na nervy. Na první sérii ta druhá nemá ani omylem. ()

Policajt z New Yorku (2024) (S02E06)

Zbytečná postelová scéna s krysím ksichtem, zbytečná smrt sympaťáka. Honička prázdným NY je trapárna, ještě větší bylo nekonečné střílení záporáků do stojícího policistova auta. Asi to mělo být napínavé, ale chovali se jako idioti. Tři hvězdičky dávám z úcty k sympaťákovi. ()

Letec (2024) (S02E08)

Škoda, že to lehátko nepustil i s ní... ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD