Zatímco se záhady vyjasňují, Reacher s týmem se snaží nastražit past, aby srovnali skóre. (Prime Video)

Jemes

zatím nejhorší díl, jak z druhé, tak i z první řady. Když se tam honí  dvě auta a několik desítek minut tam střílí na auto, tak bych asi čekal nějakou tu policii popřípadě, že si sám policista zavolá posily ! místo toho dostaneme jen směšnou honičku, kde nevidíte na silnici ani jedno auto krom těch, co se honí. Jako třešničku na dortu vidíme policistu zemřít tou nejvíc zbytečnou smrtí, jakou jsem kdy viděl. Nemluvím ani o scéně, kde mají svědkyni, jako návnadu a postaví jí ji na cestu mezi dva kontejnery, kdy přijíždějící auto jí může v pohodě přejet a nemá kam utéct :D a to jak tam likvidoval všechny v jednom autobuse a jak tam chodili pěkně po jednom...  Všechno špatně a odfláknutý scénář. ()

kenkaku

Definitivní potvrzení, že i Reachera dostalo woke do žumpy. Tmavá polocistka (juchů, máme splněno, jsme diverzní), zase podprsenkový sex (protože násilí nevadí, hlavně bez bradavek), pak tu máme hetero bělocha (prodejnej hajzl), Reacher projevuje emoce…, samozřejmě že super-generální-ředitelka (nedávno svině co nalíčila na Reachera past) je vlastně chudinka co je v tom nevině. V závěrečné akci se Reacher chová jako po infarktu (ne jako mlátička z první řady). Pak ta mentálně kulervoucí scéna s dítětem... Teď koukám: režie ženská. fuck off woke. ()

ArsenalEagle

Tyvado, takovejhle Céčkovej patos nenechá klidným ani mě. Někde jinde bych to asi skousl, ale u Reachera je to prostě šílený propad ve scénáři, který je tak strašně odfláklý a jako od fanouška červené knihovny. Už předchozí díl se ztečí proti dvěma (naprosto neschopným) sniperům byl jak pěst na oko, ale tenhle díl nasazuje korunu. Choreograficky jsou souboje fajn, ale to jak k nim dochází je celé špatně a natočil je někdo, kdo tomu jednoduše nerozumí. Honička centrem New Yorku bez jediného civilního/policejního auta nebo chodců je do očí bijící. Člověk by čekal, že když už je nachystaná past, tak budu mít k dispozici auto k jejímu uzavření, ale to by asi sérii o 2 díly zkrátilo. V tom případě se to má ale natočit jinak, ať to není tak očividný. Z vedoucích pozic prostě nezvládnuté. To, že nám je naservírovaná nejvíc zbytečná smrt, kterou můžem na obrazovkách vidět, je už jen taková zlatá malina. Ne, nevypadalo to dojemně - bylo to trapný, mně bylo trapně při dívání. Nejhorší je, že kdyby to nemělo tak hloupý zbytečný chyby a kdyby se postavy nechovaly tak neuvěřitelně hloupě, tak vím, že by se mi to vážně líbilo. ()

castor

Záhady se vyjasňují a Russo je čistej polda. Už taky víme, jak je to s bývalým parťákem Swanem. Zase se ale zbytečně moc mele a vysvětluje, záporáci by si navíc měli zajít pocvičit na střelnici, protože to bylo hodně na štýru. Samotná honička k uzoufání nudná (proč nakonec Russo nepočkal na pomoc, když celou dobu ji měl na uchu a info mu tak nechybělo?), stejně tak nenápaditá likvidace podržtašek Roberta Patricka. Uvítal bych víc béčkovosti, žánrovosti i hravosti. Amazon sice dal zelenou i třetí sezóně, ale jestli hodlají mnohé takhle odfláknout... ()

oldrixs

Moc nedokážu pochopit, proč to místní komentátoři tak negativně hodnotí. Na 5 hvězd to nebylo, ale takový hate? Radost mi udělalo to, že Swan je nejspíš čistý, a ač je je pravda, že honička městem bez účasti policie byla lehce zvláští, ale ne natolik, aby shodila celou epizodu. To, že Langsley z toho vyvázne a nezemře 2 epizody před koncem bylo jasné již předem. Russa je mi moc líto, byl to vážně férovej chlap, co se vždy zachoval správně...Už se nemůžu dočkat posledních 2 epizod. ()

• V epizodě je zmíněno datum 11. září. V ten den se odehrál teroristický útok, při kterém se zřítily věže Světového obchodního centra v New Yorku. (Duoscop)