Neagleyová s Dixonovou odhalí v Denveru šokující informace o jejich starém příteli, zatímco se Reacher s O'Donnellem více dozvídají o zločinech záhadného A.M. (Prime Video)

g.i.orge

Jako vážně? Je proti nám přesila chlapů s automatama. Co budeme dělat? Schováme se do kufru neprůtřelnýho auta z půjčovny. A pak z něho vyskočíme, jako čertík z krabičky. A my jsme dva děsný zabijáci s odstřelvacíma puškama a strašný profesionálové. Co kdybychom je vzali do křížový palby, aby neměli kam zdrhnout. Né, to je blbost. Postavíme se vedle sebe na dva metry. Bububu. Když mi neřekneš, kdo tě najal, tak ti naplácám. Ano prosím. Tak si tam jako dojdi pro zbytek peněz, ale mi tě budeme sledovat. Ty ty ty. OK. A není blbý si jít pro peníze za to, že jsme vás měli zabít, ale nezvládli jsme to? Ach jo... ()

warrenur

Az na ten nezmysel na pohrebe s dalekonosnou puskou pomerne hlupuicko-zabavna cast. Staci jeden strelec a na tu vzdialenost nemozete v realite robit absolutne nic, len sa krcit pri zemi. Straaaasne to bilo do oci. A zial i situacia pri truck-och, ak nemate opancierovane auto. Zaverecny ohnostroj sa uplne nukal. Slabsi priemer. Snad par inovacii prinesie i vysporiadanie sa s AM, pretoze dostava pomerne malo priestoru. ()

kenkaku

Začíná to jít nějak z kopce. Děj se tříští na flashbacky (nezajímavé), to co dělá hovado (zajímavé ale děj nikam neposouvající), pak dvě frndy (velký macho borkyně co zajišťují nevěrohodnou akci) a poslední linka Reacher s poskokem (co prakticky pořad žvaní a nudí). Tohle je opravdu špatný koncept. Na 100% se potvrzuje, že minulá řada byla lepší. Perla na závěr. Jako šel si pro peníze za co? To jako bylo tajemství, že to podělali? ()

castor

Unesli kamion firmy New Age s 650 raketami. A brzy do nich budou na instalaci připravené i čipy. Takže je tu 650 šancí sundat linkové letadlo. Reacher, kterému podle mého slušelo víc maloměsto z první řady, furt věří, že Swan je čistý a že je to celé jen jeden velký omyl. Oproti předchozímu dílu víc akce (nicméně suverénnější řemeslo samo o sobě nestačí), zápletka složitější, což ale neznamená oba palce nahoru, ale spíš roztříštěnější děj i utahanější tempo. Navíc chemie vyšetřovacího týmu nefunguje tak, jak bych si představoval. Roscoe z první série nemůžou ani obě dámy nahradit. ()

• Batoh, který je na začátku epizody položený v kuchyni na baru, mění svou polohu. (Duoscop)
  • Na pohřbu je zmíněno 11. září. V ten den se odehrál teroristický útok, při kterém se zřítily věže Světového obchodního centra v New Yorku. (Duoscop)