Reacher

USA, (2022–2024), 12 h 46 min (Minutáž: 42–56 min)

Tvorcovia:

Nick Santora

Predloha:

Lee Child (kniha)

Hudba:

Tony Morales

Alan Ritchson, Maria Sten, Malcolm Goodwin, Willa Fitzgerald, Serinda Swan, Shaun Sipos, Ferdinand Kingsley, Robert Patrick, Bruce McGill, Chris Webster (viac)

Recenzie používateľa bearmeedek k tomuto seriálu (2)

Reacher (2022)

S01. Malé městečko, policejní stanice, úplatný starosta, mafiánský sponzor. Všechno klape. Najednou přijde do města cizinec (nový filmový Arnold) a lidé začnou umírat. Ne stářím, ne dobrovolně. Brutální vraždy, některé až rituální. A k vyšetřování je nedobrovolně přinucená nesourodá trojka. Film je úžasná kriminálka, která umí navodit správnou atmosféru městečka. Veškeré dění a vyšetřování má podání běžných kriminálek a je zde dost humorných hlášek a dialogů. Ne na smích, ale na spokojený úsměv. A do toho ty brutální vraždy a pak něco, co se zcela vymyká tomu "normálnímu" stylu. Reacher se umí chovat slušně, ale své protivníky drtí také brutálně a nekompromisně. Má sílu, úměrnou své postavě, takže běžně láme všechny končetiny a zastřelí vše, co se pohne. Má to tak prostě zažité z války. Ale jinak je docela milý. S02. Reacher opět skvělý. Oproti jedničce mírně slabší nadšení. Logicky v tomto jiném příběhu chyběla atmosféra malého prohnilého městečka. A ještě jsem měl dojem, že se tu více tlachá, aby klapla stopáž. Ale vždycky je někde schovaný nějaký trumf. Tady vše vykompenzovala Serinda Swan. ()

Season 2 (2023) (S02)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD