Hlavní hrdina, fotograf Keyes, jednoho dne potkává zvláštního bezdomovce, který mu daruje podivné zrcadlo. V tomto artefaktu z původního amityvillského domu se skrývá démonické zlo, které začíná likvidovat jeho přátele. Dokáže se Keyes postavit tváří v tvář vlastní minulosti, na kterou zapomněl? (PetrPan)

Rathalos

Tak toto siedme pokracovanie Amityville je podla mna najslabsie,prakticky cely cas nuda a az ku koncu sa nieco deje,takze jedna hviezdicka za zaverecnu akciu,viac nedam...:-) ()

Likan7 odpad!

Měli jsme lampu, měli jsme hodiny, teď máme zrcadlo. Upřímně mě zajímá co uvidíme příště. Nic dalšího k týhle sra*ce totiž nejde říct. Není to krvavý, zábavný ani správně pitomý. ()

Knor

Opakující se nuda, zlo tentokrát likviduje prostřednictvím zrcadla. Sem tam nějaká zajímavější scéna by se našla a přítomnost Lin Shaye a Terryho O'Quinna potěší. Takhle se dá pokračovat do nekonečna s různými posedlými starožitnostmi nebo domácími spotřebiči a rychle to omrzí. ()

blondboss

Ďalšia ptákovina z dielne Amityville, ktorá sa už len vezie na atmosferickej vlne jednotky a nesiaha jej ani po členky. Aspoň tu ale zobrazia povestný dom, keď už nič iné. Je to proste klasické filmové nudné béčko, ktoré má s hororom spoločné ozaj pramálo. 35 % ()

Svadbos

Démonické zrkadlo z originálneho domu prenásleduje nezákonného syna muža, maskra rodiny ktorého to všetko spustila a dohnala nájomníkov jeho apartmánu k samovražde. Film je lepšie napísaný a zahraný, ako ostatné v tejto sérii, ale je zráňaný pomalým tempom a chybným strihom. ()