Majster bábkar

• Česko Mistr loutkář (viac)

Alex Whittaker a tři další okultisté vyšetřují rozruch kolem tajemství života, které objevil mistr loutkář - Andre Toulon. Brzy objeví Toulonovo tajemství smrti ukryté v pěti loutkách: každá z nich je jedinečně přizpůsobená k vraždění a mučení. "Tunelář" vyvrtává ostrou vrtačkou na své hlavě do lidí díry. "Pijavicovka" vylučuje vraždící pijavice, které vysají ze své oběti veškerou krev. "Špendlíková hlavička" zápasí se svými nepřáteli obrovskými rukami. "Čepelkář" má místo jedné ruky hák a místo druhé nůž ostrý jako břitva. A "Kašpárek", mozek celé pětice, plánuje vražedné akce. Dohromady tvoří armádu zkušených vrahů, geneticky naprogramovaných chránit smrtící tajemství, které skrývá MISTR LOUTKÁŘ. (oficiálny text distribútora)

Iva8bitova

Schmoeller se po nudné Pasti na turisty pochlapil. Slušné béčko. Poměrně nízká frekvence vražd. Každá z pětice loutek se představí jednou vraždou. V závěru pak celá pětice udeří najednou. ()

zdeny99

Příšerně natočené vraždící loutkové divadlo. Samotné loutky jsou sice vizuálně parádní, ale to už je bohužel všechno dobré na tomto slabém hororu. Vraždily by také fajn, jenže to provedení je otřesné. Největším zlem je kamera, i když ona i atmosféra je špatná a děj je takový těžkopádně nudný. [854. hodnocení, 86. komentář, 51%] ()

Raziel_cz

Tohle je teda rána vedle. Jakmile jsou na scéně loutky, je to ohromná zábava. Jenže ony na scéně moc často nejsou. Vážně – jestli deset minut, tak je to hodně. Místo toho se tu mluví a mluví a mluví a mluví, dokud nejste znudění a znechucení a frustrovaní. Příběh tu v podstatě není, schopnosti hlavních hrdinů jsou nevytěžené a mimo záporákovu pochybnou motivaci samoúčelné. Navíc to celé ani nedrží moc dobře pohromadě a pravidla se mění podle toho, jak se to Schmoellerovi zrovna hodilo. Docela mě mrzí, že jsem si pro seznámení s Full Moon Features vybral zrovna tenhle nepochopitelný kult a doufám, že série může nabídnout podstatně lepší díly. Zatím totiž akorát se slzou v oku vzpomínám na skvělé Gordonovy Panenky. ()

Utero

Nebylo to špatné. Hlavně loutka, která vypouštěla pijavice byla opravdu cool, ale stejně tomu chyběla ta pravá atmosféra a občas jsem se opravdu nudil ()

messi@h

Od těchhle hororových edicí, kde dvd stojí okolo 40 Kč, nikdy nic nečekám, resp. čekám jen to nejhorší a většinou bohužel nejsem překvapený. To naštěstí není případ Mistra loutkáře. Pěkné béčko, které je místy pěkně působivé (hlavně snové pasáže). Film si zaslouží solidních 65 %. ()

FoxMulder odpad!

No pááni. Teď asi nebudu pár nocí spát. Strachem, že bych nedejbože viděl nějaké pokračování. Nic děsivějšího než bandičku malých vraždícých loutek jsem v životě neviděl. Zabít tolik mozkových buněk nedokáže ani víkend s bečkou piva. Označit tento film za odpad mi připadá ještě příliš kladné a k filmu jehož kvality oscilují v hlubokých záporných číslech velmi shovívavé, žel, horší hodnocení se dát nedá. ()

beso74

Nemožem si pomôcť, ale milujem tento film. Aj napriek tomu, že je trošičku rozvláčny a nijak extra strašidelný, má však niečo, čo dnešnej hororovej produkcii chýba najviac, originalita. Jeden z mojích najobľúbenejších kúskov Charlesa Banda, či už od Empire Pictures alebo Full Moon. ()

Knor

Tohle je neuvěřitelně nudné a hloupě zpracované. Takhle to dopadá, když se absolutně nevyužije celkem dobrá myšlenka a zpacká se to stupidním dějem a nazajímavostí postav. Nevyužité, hloupé a hlavně nudné. Jedna hvězda za loutku s hákem v ruce. Zlatej Chucky :) ()

Bezda22

Tak tohle mě bavilo. Výborná záležitost. Tyhle "béčka" mám rád. To má atmosféru. Takovou atmosféru těžko nacházim v hororech dnešní doby. Tam neni, tam se snaží někdo uměle vyprodukovat strach. Tady nic uměle dělat nemusí, ten film je zabalenej v takovym hávu, že prostě někdy je vám nepříjemně to sledovat. Baví mě to. Ale nemůžu dát víc než 55% ()

Jaromír

Bčko jak vyšité. Loutky jsou zajímavý nápad, připoměly mi Critters (které jsou ale neskonale zábavnější). Někdy je kamera zajímavá, jindy až dětinská. Nejvíc mi na filmu vadí jeho pomalu vyprávěný děj. Když už se jedná o horor, má se tam aspoň něco dít, aby se člověk bál. Pokud máte rádi staré Bčkové horory, tak tohle pro vás může být zajímavý kousek s neobvyklým nápadem. Pro typického konzumenta filmů, natočených po roce 2000, je ale dívání se na Puppet Master horor :). ()

Stejšn

Nebavilo mě to ani jako malého, nelíbilo se mi to, natož abych se u toho bál. Nebýt Pijavicovky a Tuneláře (nemá nic společného s českou politikou), byl by to úplně nezajímavý film. Když jsem si to kdysi v půjčovně bral z regálu, čekal jsem mnohem víc. Vidět jednou stačí. ()

zrx odpad!

Tak tohle horor opravdu není - možná pro někoho komu je 5let, ale jinak opravdu ne. Není se čeho bát, ani náznak akce, napětí. No donutil jsme se to dokoukat, ale dalo to vážně práci :-) Možná větší než stvořit tento film... ()

Petr59

Jsem velkým fanouškem této horrorové série, hlavně proto, že jsem si velmi oblíbil vraždící loutky. Ale tento díl je určitě jeden z nejslabších a možná úplně nejslabší z celé série. V první polovině filmu se vůbec nic nedělej, chybí tomu "šťáva" je to takové nezáživné. Jak se objeví loutky, tak sice dojde k určitému zlepšení a k nějakým akcím, ale stejně je to takové suché, chvílemi nudné, nezáživné. Některé vraždy byly však povedené, např.vražda při sexu. To byl celkem originální nápad, navíc doplněn krvavými, krutými a brutálními scénami. V rámci série se jedná o podprůměr, v rámci horrorů o průměrný horror. ()