Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

katalog

Takhle bláznivě jsem se nebavil ani nepamatuji, totální našlapaný úlet kde máte na konci ten podivný úsměv na tváři a říkáte si, JO! ()

Bozvav

Podobné pocity, jaké zažívali hlavní aktéři snímku mám také, kdykoliv nasednu do vlaku českých drah, jen chuť zabíjet vyvstává ze zcela jiných pohnutek. Jinak nám tvůrci předhodili docela rytmickou, kupodivu rychle odsýpající záležitost, kde není nouze o suché vtípky, rychlé kulky a nějakou tu ránu pod pás. Obsazení výborné, odkaz na různé jiné filmy fungoval. Jako mínus vnímám scénář, jenž je zamotaný, neucelený a vzhledem k pointě zbytečně překombinovaný. Na stranu druhou, se film nebere příliš vážně, takže se dá lecos odpustit. Skvělá kamera a střih jen umocňují zážitek diváka. Být na místě Brada Pitta někdo jiný, jdu s hodnocením ještě výše. nemůžu si pomoci, ale ten chlap mne v posledních letech dost irituje, přijde mi že moc nehraje, je ve svých rolích docela zaměnitelný. Za mne 70%. ()

peetrejr

Že vraj je vláčik Tomáš metafora života? Aj keby, tak tento film bol neskutočne super. Pre mňa je definícia super niečo, čo nie je zrovna majstrovské dielo, ale dokážete pri filme dobre relaxovať a zároveň vás aj pobaví. Nečakáte nejakú prekomplikovanú zápletku, ste proste pripravený sa zabaviť. Takže Bullet Train je super. Bread Pitt opäť nesklamal a potvrdil si, svoje miesto v mojom zozname obľúbených hercov. Joey King môžeme poznať z The Kissing Booth, ktorú nemám v pláne si pozrieť. Ale ak vás to zaujíma, tak tu máte veľmi humornú recenziu od Keryho. Ale ale, Aaron Taylor-Johnson, náš chlapec z Kick-Ass. Aaron bol veľmi príjemný a veľmi ma prekvapil. Veľa hercov zažiari v jednom filme a potom zhasnú. No Aaron zažal svoje svetielko a pekne nám tu žiari. Ostatní herci sú asi tak známy ako ja. Čo sa týka deja, ten je spočiatku veľmi simple, neskôr sa z toho stane vražedná Vražda v Orient exprese. Hlásim zvýšenú početnosť brutality čo mi ani nejako neprekáža. Len by to asi bolo dobré vedieť pred tým než sa do toho vrhnete, presne preto som netušil do čoho idem. Podľa traileru som usúdil, že to bude nejaká klasická akčná kravina, ktorú si ani nepozriem. Už je to nejaký čas vonku a ja sa pozerám, že ty kokos, to má 81 percent?! Tak reku čeknem to. Doteraz neľutujem túto voľbu. Dávid Leitch sa celkom prekonal. Vzhľadom k tomu, že som nemal moc tú česť vidieť jeho filmy, niekedy si na ne možno nájdem čas. Bullet Train prekvapil iba v dobrom a ja ho len môžem vrelo odporúčať. ()

Mackoun

Hodnotit tuhle věc je docela zvláštní úloha. Tabulkově tomu nic nechybí a film splňuje veškerý předpoklady zábavnýho akčňáku, zabalenýho do čučavýho audiovizuálního kabátku. Jednoduše řečeno - kdyby měla AI za úkol vyflusnout perfektní film na základě strojovýho učení ze všech dosavadních úspěšných blockbusterů, tak bych na výstupu čekal přesně něco ve stylu Bullet Train. Skvadra postav všeho druhu, jednoduchá dějová linka, tahavá Star Brad Pitt, funkční exteriéry (v tomhle případě interiéry), funkční soundtrack, sem tam nějakej ten zvrat, tabulkově perfektní hlášky a vtípky (tabulkově = já se u toho smát sice nedokázal, ale racionálně jsem musel usoudit, že to pro většinu diváků vlastně bude dostatečně vtipný a "originální" - úplně jsem měl před očima lidi, co si cestou ze sálu plni nadšení se slupkama popcornu mezi zubama opakují ty "nejlepší" hlášky, co během posledních dvou hodin pochytali). Takže se asi dostáváme do časů, kdy režiséři podobných žánrů nebudou mít co žrát, protože záležitosti tohohle typu za ně budou chrlit křemíkový obvody a uživí se asi už jen ona (mnou) oblíbená sorta festivalových pošahanců, co kašlou na preference většiny a jedou si svou nádherně divnou krasojízdu nehledě na čísla návštěvností multikin... tak či onak - tabulkově musím dát min. 4 hvězdy, ačkoliv se to ve mně vlastně tak trochu pere. ()

TheHofi

Našlapáná jízda plná stylové akce a fajn vtipů. Všichni herci hrajou svoje role super a Hirojuki Sanada je tu opět hrozně cool. Jediné co bych trochu vytkl jsou ke konci triky, ale jinak je Bullet Train super film, který se sice nechytá na Johna Wicka, ale i tak je to, co se týká akce, fantastické. I ten příběh, vtipy a i vážné momenty tu funguji dost dobře 90%. ()

Pidzey

Skvělá akční konverzačka, plná výborných hlášek, vtipů a cameíí. Nejvíc jsem se pobavil u vtipu s Ryanem Reynoldsem, který geniálně odkázal na Deadpoola 2. Postavy jsou charismatické a skvěle napsané. Všichni herci jsou tu skvělý, Především Brad Pitt a Joey King (ta je fakt boží). Tyhle akční komedie, jsou přesně můj šálek čaje. Bláznivé, vtipné, akční a boží. ()

MAJkLSON

Celou dobu to bylo na hrane blbosti a cool akcnaku. Nicmene konec rozhodl o tom, ze film nakonec spadl do kategorie blbosti. Takova debilnejsi Ritchieovka. ()

Meteorista

Tak bohužel. Je mi to líto, ale přes všechny ty efektíky a rádoby cool představovačky postav a osudy putování flašek a vyprávění, který skáče v čase sem a tam, aby, zase rádoby efektně a úderně, vysvětlilo pohnutky postav… Hele prostě pro mě tam byly dva dobrý vtípky a bavilo mě leda tak zasazení do Japonska. Film chce bejt akční a kousavě vtipnej. Není. ()

BOURQUE

Nicknames od Tarantina, postavy (a čiastočne štýl dialógov) "vypožičané" od Ritchieho (vedenie príbehu je mixom zmieňovaných pánov). Leitch vo svojom zatiaľ najlepšom akčnom filme hrá s postavami ako nejaký Puppet Master. Štýl vedenia príbehu je kompaktný, smerom k záveru (takmer) každý puzzle kúsok sa dostane na svoje miesto. Dialógy dobre napísané, herecky ani jedno slabé miesto – každá postava (či už hlavná alebo vedľajšia) je na správnej pozícii (+ skvelý Brad Pitt a žalostne málo času pre M. Shannona). Škoda za ten trochu megalomanský Marvel-based záver – vykoľajenie vlaku + zrážka s iným vlakom. Mohlo by to všetko zostať na „reálnejších“ nohách (otázky (napr.), že ako sa dostal Aaron Taylor-Johnson naspäť do vlaku alebo ako na konci z ničoho nič sa objavila S. Bullock radšej vypustite z hlavy). V sub-žánru, kde základy definovali Tarantino a Ritchie, sa jedná o jedného z najlepších kúsok za posledné obdobie. P.S.: Za cca polovičný rozpočet mnohonásobne lepší výsledok, ako v prípade Gray Mana. Osobné hodnotenie: 84% (****) ()

CaptainCzech

Povedená akční komedie, která si nebere servítky a podává nám dávku úžasných dialogů a vtipných momentů či rvaček. Každá postava dokáže zaujmout svým příběhem (herecké obsazení na jedničku s *), což velmi cením. Styl vyprávění, zvratů a vzhledu mi velice sedl, bohužel až na zbytečně přepálený konec. Celkově hodnotím film jako povedený a pokud se vám líbil Deadpool, tak tento snímek vřele doporučuju. Za mě silnější 4* ()

KHkomiks

Skvělá jízda vlakem s Pittem, střídání žánrů drama a černé komedie vůbec nevadilo. Akční scénky skvělé, vedlejší role, obzvlášť dvojčata super. Hezké rychlé pohledy do minulosti, a pak se stejně zbavovat brutálním způsobem vedlejších postav, jako u Tarantina. Zábavné a propracované dialogy mezi zabijáky a samozřejmě potěšily vtipná camea. Perfektní sobotní večer a snad to ještě Pitt nezapíchne,byla by to škoda. ()

Kopi1

Za mě je Bullet Train na první příčce společně s Deadpoolem 2, co se týče filmů od Leitcheho. Čekal jsem průměrnou akční jízdu a jízda to byla pořádná nad má očekávání. Originální, svěží humor, dobrá akce a sympatičtí herci. Škoda jenom překombinovaného a natahujícího se konce, ale vlastně mi to ani nijak nevadilo, protože jsem se u filmu celou dobu velmi dobře bavil. ()

domirovec

Už když byl Vláček plný Kulek oznámen, těšil jsem se na něj jak padesátník na děti z hřiště přes ulici. Davídek Leič holt filmy dělat umí, to bez debat. Umí pěkně představit postavy, udělat z každé z nich dementa první třídy, no a pokud nedojde na tvorbu demence, tak nám je alespoň představí v podobě jejich vlastního příběhu, čímž nám vlastně objasní, jak se všichni ti parchanti dostali na ten zatracenej vláček.. a samozřejmě se nezapomněl ani pořádně vydovádět na kůl akčních soubojích. Do toho všeho ještě vecpat všechna kouzla z rukávu pana Humorníka, a voalá, máte na talíři se zlatým podnosem na stole před sebou naservírovanou akční pecičku, na kterou si budou hardcore fanoušci šílených thrillerózních šíleností pamatovat déle, než by sami chtěli. Prostě bomba.. a to v pár okamžicích doslova. Abych však tuhle recenzi zakončil v duchu ''vyjádřeme se pro jistotu všech krásných jistot i k ženě'', tak mne zde příjemně překvapila Joey Král(ovna), kterou už zřejmě přestalo bavit vysedávání u Stánků s Přitupělými Polibky, a tak chtěla okusit nějakou akci, což je věc, kterou dokážu ocenit. To jest vše, pěknej film, hromada šikmookých šílenců a maskotů. Dobrá práce, pane Liči. 5/5 ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch